Надежда Надеждовна• 07 марта 2022

УкраИнская сторона, украИнская

Дівчатка, в кого ще залишились родичі в раZZiї, скажіть, що дипломатів треба грамотних та інтелектуальних відправляти, хай пошукають, чи словник цьому куплять. Це ж ганьбище на весь світ! Як же мене бісить це стерво, яке неправильно робить наголос...
Kate33• 07 марта 2022
Ответ дляok1904
А я слухаю оці свідчення орків, то їхня говірка дуже відрізняється від рос мови у нас, я уявляю який в них суржик
Ага, і ніхто у них не каже «не говоріть російською, бо у вас суржик»!
Julieta78• 07 марта 2022
А мне очень нравится выговор и написание ’бендеровцы’. Это последователи Остапа Бендера что-ли?...
Kate33• 07 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Вираз усталений і в побуті вживається часто, люди звикли до нього.
Я це розумію. Сама часто таку помилку робила. Зараз ретельніше контролюю чистоту мови.
Kate33• 07 марта 2022
Ответ дляJulieta78
А ще ДАМбас
ok1904• 07 марта 2022
Ответ дляufkbyf2603
Надо еще ’До’ добавить До Украины -
довна Украину
в законі про ГО (я не юрист, але мала нагоде реєструвати ГО), там написано та/або в списку документів , коли я спитала інспектора в мін.юсті як це розуміти , він сказав, це на розсуд інспектора . Тому в/на/до цілком вірне рішення було би.
Mrs.Ochmonek• 07 марта 2022
Ответ дляirena_irena1979_irena
А ГостомЕль?
Не підказуйте
Mrs.Ochmonek• 07 марта 2022
Ответ дляНаtаша
Пусть хоть Юкрайна говорят, лишь бы не бомбили и не лезли к нам.
У нас будет свой украинский русский, по типу Spanglish, а россиянцы пусть там у себя ....тся конем.
У нас є українська, хіба не достатньо?
ok1904• 07 марта 2022
Ответ дляmalva08
Взагалі то у нас на Західній Україні так кажуть практично усі)) І це не неграмотний русизм. Ніхто ніколи не казав ’в Західну Україну’
Кажуть до Тернополя, до склепу, до больниці. Хоча на Тернопіль я теж чула. Але чим освідченіша людина , тим правильніша мова, такі норми у різних народів, ми не виключення. Послухати як розмовляє англ.аристократ і як розмовляє англ.водій автобусу це все по-різному буде .
Наtаша• 07 марта 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас є українська, хіба не достатньо?
У Вас есть украинский, у меня русский, так разве плохо?
Galina_lll• 07 марта 2022
Ответ дляKate33
А ще ДАМбас
Ну, тут багато безграмотних багато, і вчительок теж багато
ok1904• 07 марта 2022
Ответ дляKate33
Суржик я чула від чоловікового топу з Тюмені, серйозний мужик, а ’маркошка, греча, кура», на тушку риби просто: хвост.
ok1904• 07 марта 2022
Ответ дляJulieta78
Я колись у молодоств думала, що то на «бендерики» так не правильно кажуть чи на жителів міста Бендери
Олимпиада80• 07 марта 2022
Ответ дляufkbyf2603
На Мадагаскаре, на Таити, - это круто.
На Украине - тоже круто.
Не меліть дурниць
Galina_lll• 07 марта 2022
Ответ дляОлимпиада80
Не меліть дурниць
чому це дурницi?
Придумали аби шо, аби люди лаялися
Олимпиада80• 07 марта 2022
Ответ дляufkbyf2603
чому це дурницi?
Придумали аби шо, аби люди лаялися
Це кацапський наратив. З давніх давен. Не підігруйте окупанту
Galina_lll• 07 марта 2022
Ответ дляОлимпиада80
Мені дуже подобається, коли українців хтось назвав укропами. Вони сказали: Так ми укропи. І дражнилка сама по собі відпала. Так і з до-на-в треба вчинити
uus78• 07 марта 2022
Ответ дляsoli_l
Мені ріже слух ’ на Україні’
Люди воспитывались на стихах Шевченко, песнях Яремчука.
На Україну повернусь
Через роки, через віки,
Устами вдячно притулюсь
До материнської руки.
Олимпиада80• 07 марта 2022
Ответ дляufkbyf2603
При чому тут укропи? Ну хоч погугліть, не можна бути темною такою

А говорити є що. І саме на захист отого «в» у цій формі. Адже говоримо: у Польщі, в Канаді, у США, в Англії, в Індії, то, отже, і в Україні, бо вона теж держава. І вже цього одного аргументу достатньо. Проте достатньо тільки для тих, хто вважає її державою, – для всього світу, крім Московії та її прислужників в Україні...

Хай у Московії звикли вживати ’на Україні’, віками вважаючи Україну просто краєм, окраїною, як Волинь, Поділля, тобто частиною Росії, вважаючи нас колонією. А чому ж доморощені поневолювачі так затято і принципово вживають цей прийметник ’на’, до того ж, лише з назвою держави Україна? Кажуть, аби лікувати хворобу, треба передусім знайти причину її. Пошукаємо разом?
PmB• 07 марта 2022
Ответ дляAlika_1
В ютубе))
А чы не проблема.
Мне больше нравиться говорить На ютубе.
И пофиг.
PmB• 07 марта 2022
Ответ дляAlika_1
В ютубе))
А чы не проблема.
Мне больше нравиться говорить На ютубе.
И пофиг.
Mrs.Ochmonek• 07 марта 2022
Ответ дляuus78
На Україну повернусь
Через роки, через віки,
Устами вдячно притулюсь
До материнської руки.
Зараз би заспівав:
До України повернусь
Mrs.Ochmonek• 07 марта 2022
Ответ дляНаtаша
Як засіб спілкування - це чудово.
А як щось більше, як те що об´єднує, як душа народу - це українська для нас усіх, до якої б ми не звикли в побуті.
Думаю так.
uus78• 08 марта 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Зараз би заспівав:
До України повернусь
Ремикс? Вряд ли. Лучше не коверкать классику, будет хуже.
...lana• 08 марта 2022
На Украине - это исторически сложившееся ’родное’ литературное сочетание, а в Украине - искусственно введённое.
https://zbruc.eu/node/66245