Не надо развернутой информации просто кто сам поехал или у кого родственники. Правда что начали обстреливать вторую колонну возле пед.института?
Катя Герман• 08 марта 2022
Ответ дляtinavk
Удалено администрацией...
Как наши[smile]shok[/smile? Вы уверенны, что точно наши? По врагу или по колонне
Ответ дляRubiii
Так потому что новость об эвакуации постят во всех пабликах, в телегах, в вайберах в группах, в сми, в инстраграм. Зачем это делают?
Об этом как бы договорились вчера на переговорах. Официально! Той стороной было обещано прекращение огня для продвижения людей по гум.коридору.
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
#Зраджені_коридори. Ціна обіцянок московських убивць!
Весна, 2014 р. #Слов’янськ. У моменти оголошення евакуації посилювались обстріли міста, затримувались волонтери-перевізник, незаконно відчужували автотранспорт.
22-24 липня 2014 р. #Лисичанськ. Відстріл мирних мешканців снайперськими групами у «зеленому коридорі» та обстріли з автоматичної зброї цивільних авто.
Серпень 2014 р. #Новосвітлівка-#Хрящувате. Розстріл мирних мешканців у “зеленому коридорі”.
29 серпня 2014 р. #Іловайськ. Після заповнення попередньо погодженого зеленого довжиною 40 кілометрів (від Іловайська до Старобешевого) московити почали лупити по наших військових, як у тирі. Про цю трагедію знають всі...
січень 2015 р. #Авдіївка. Коли відбувалась евакуація дітей, обстріли завжди посилювались, попри прохання “режиму тиші”.
1 лютого 2015 року #Дебальцеве. Обстріли місць збору для евакуації.
7-13 лютого 2015 р. Обстріл санітарного автор поблизу Луганського.
10 лютого 2015 р. с. #Чорнухине. Після домовленості про евакуацію московські збройні формування вийшли танками і таким чином відбулось перешкоджання евакуації мирного наслення.
5 березня 2022 р. #Маріуполь - мала бути евакуація мирного населення. Погоджено коридор, на чолі якого мав їхати Червоний хрест. Але як тількі люди зібрались в анонсованих місцях евакуації в Маріуполі, московська армія почала бити градами по цих місцях. Виключно тому, що людей сховали в укриття за півгодини до того, обійшлось без тисяч жертв.
Ответ дляAnnaOst
Сестра с семьёй рвонули и вернулись. Вчера соседнее село всю ночь самолёты утюжили.
Сын просил сестру сотрудника приютить на ночь в Полтаве. Вот договорились, звоню ему. Он говорит, что может девушка и не поедет, потому что вчера стреляли по колонне.
Уроды. Впервые с начала войны разрыдалась.
Ответ дляoxsana_ya
В смысле? Извините, но вы что-то такое пишите странное. А нашим зачем стрелять? Зелёный коридор. Наши везут наших же людей. И начинают мимоходом палить из автоматов по танкам?
Людей везли насколько я поняла по времени,
В 9 и в 13
Стрельба была около12
Все машины стояли возле педа и не ехали, ждали эту вторую колонну, машин не много, Я же все написала,
В 9 и в 13
Стрельба была около12