Танюша• 09 марта 2022

Є підтримка бюджетникам?

В зв´язку з воєнними подіями в моєму регіоні не можу фізично выйти на роботу.
Але я працюючи в бюджетній сфері, виявилось що я не можу оформити таку допомогу. Може хтось чув якісь пояснення щодо бюджетників?
Линда• 09 марта 2022
бюджетникам будут платить их предприятия

ok1904• 09 марта 2022
Нам простой платят, как при локдауне
кенгуруша• 09 марта 2022
Вам платитимуть.
А ось людям скпзали просто не приходити на роботу, і регіон не бойових дій. І шиш. Роботи немає, і зарплатні немає (((
Заkoхані• 09 марта 2022
Ответ длякенгуруша
Вам платитимуть.
Звертайтесь з питанням до адміністрації міста, до ЗЕ.
Звернення відправляйте онлайн.
Ніхто крім вас цього не зробить.
автор Танюша • 09 марта 2022
Дякую!
екатерина-137d• 09 марта 2022
Ответ дляТанюша
Дякую!
Вам платят зарплату?
автор Танюша • 09 марта 2022
Ответ дляекатерина-137d
Вам платят зарплату?
Я ще не знаю. Сьогодні перший день у березні коли псдприємство запрацювало.
Olga- da52• 09 марта 2022
Вам должны предложить на выбор: отпуск, отпуск за свой счет, дистанционка, простой. Отпуск, дистанционка, простой- оплачиваются.
Olga- da52• 09 марта 2022
Ответ дляТанюша
Всем бюджетникам зарплаты насчитываются. Я не знаю с какого вы города, может нет физической возможности сделать перечисление.

екатерина-137d• 09 марта 2022
Ответ дляТанюша
Так вы бюджет ? Где работаете?
Санька-4b93• 09 марта 2022
Это руководство должно решать. Мы платим своим как за простой, 2/3 от оклада, но решили не меньше минималка.
арина-ветерок• 09 марта 2022
Сегодня появилась информация, что оплатят 2/3 от голого оклада, а оклады у бюджетников 4-6 тыс грн. Т.е. на руки по 2,5-3,5 тысячи получим. На месяц. На хлеб и воду хватит. Лучше чем ничего.
кенгуруша• 10 марта 2022
Ответ дляТалисманчиk
Звернення відправляйте онлайн.
Ніхто крім вас цього не зробить.
Невеличка фірма. Кому діло до 50-60 людей.
Але ж трохи боляче. Хочуть щоб люди голодали, чи що? не розумію цього взагалі (((
Заkoхані• 10 марта 2022
Ответ длякенгуруша
Якщо Ваш роботодавець сплачував податки, то звертайтесь до державних органів. Іншого виходу немає.

НЕПОТРІБНО ЗВИНУВАЧУВАТИ ВЛАДУ УКРАЇНИ.
Влада робить все що може у цій складній ситуації.
Задавайте питання роботодавцю чи сплачував він податки та чи здавав звіти.

ЯКЩО ПОДАТКИ НЕ СПЛАЧУВАЛИСЬ, ТО ПРО ЯКІ 6500 МОВА???
кенгуруша• 10 марта 2022
Ответ дляТалисманчиk

НЕПОТРІБНО ЗВИНУВАЧУВАТИ ВЛАДУ УКРАЇНИ.

Сплачував, сплачував. Але Дніпропетровська область не входить в список. Немає управи на роботодавця. Начальство вже повиїзджали