ZhukOlena• 11 марта 2022

Європа вже починає давати задню....

Дві чергові заяви від західних партнерів щодо України та НАТО.

Прем´єр Канади Джастін Трюдо: НАТО не зможе допомогти Україні із закриттям неба.

Глава євродипломатії Боррель: Захід зробив низку помилок у відносинах із Росією, включаючи обіцянку Україні членства в НАТО.
Len_to4ka• 11 марта 2022
Ответ дляPole
Про те і мова- навіщо треба було тріщати про це на кожному кроці, драконячи цього чахлика невмирущого?..
Щоб дожати його. Що б він таки напав, влили йому у вуха дезу що все це реально прокрутити за 4 дні . І мати змогу перетворити парашу на 0 як в політичному так і в економічному аспекті. Але і це лише побічні вигоди . А основна це похитнути Китай, який дуже залежний і дуже чутливий до цін на енергоносії. А ціни ростуть як на дріжжях. Це дуже послаблює Китай .
Європу ( про Україну я взагалі мовчу) в розрахунок ніхто не брав.
Я не кажу що США в усьому винні але те що вони дуууже вдало скористались ситуацією на свою користь безумовний і очевидний факт. Одним пострілом двох зайців вбили.

gnomik724• 11 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
щас вас забанят, но ой как вы правы...
Корочка Хлеба• 11 марта 2022
Ответ дляCometome
А кто-то рассчитывал туда попасть?
По-моему, изначально было ясно, что в НАТО видеть нас не хотят.. по крайней мере ближайшие лет 100
Тем не менее, в Конституции Украины закреплено стремление в ЕС и НАТО. При пете это произошло, если кто не помнит.
Cometome• 11 марта 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
Бумага все стерпит.
Корочка Хлеба• 11 марта 2022
Ответ дляиркин
В другій світовій така сама ситуація, коли безпосередньо залучені країни почали перемагати Німеччину, ситуація перегралася, тільки тоді сторонні держави приєдналися.
Немного не так. Страны ’союзники’ выждали когда произойдёт перелом, и только тогда стали активно впрягаться. А до этого выражали глубокую озабоченность и обещали открыть второй фронт вот-вот.
Теперяшняя ситуация мне это очень напоминает. Озабоченность. Глубокая.
Корочка Хлеба• 11 марта 2022
Ответ дляKs-5574
бан.
Бан тебе за попытку разжечь срач и оскорбления.
иркин• 11 марта 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
Я це і мала на увазі

amvroziya• 11 марта 2022
печально все это(((
позавчера, бежав вечером домой (мы крутим мужчинам бутеры и тд) такая срань творилась((( я живу почти на выселках киева..
мы даже легли с малым на землю (после того, как зарево над нами было)
ну ничего..встали, отряхнулись и дальше побежала...мысленно пожелав подохнуть всем родственничкам и знакомым на росиии... я то отряхнусь от пыли... дай бог, спасусь..эти мрази уже ни от чего не отряхнутся(((никогда не желала людям плохого..тем более незнакомым...но сейчас искренне желаю подохнуть целой нации!!!!! боже..как мне станет хорошо от этого