Дівчата, дитина 1,1 рік, поки готувала обід - дотягнувся до миски з сирою сухою квасолею, з рота витягла кілька квасолин, можливо, щось і ковтнув. Чим може загрожувати? Щось треба робити? Ми в глухому селі...
Ответ дляOlga_72
Если вы пишите, то ребёнок ещё жив. Фасоль не ядовитая, но если попадет в дыхательные пути, её вдохнуть, ребёнок задохнётся.
Так, це я знаю, сама років у 2 запхнула квасолину в ніс, досі пам´ятаю, як воно було
Малий не вдихнув, на щастя, ніс і вуха теж подивилася.
Ответ дляok1904
Нічого вона не містить. фітин? він навіть її не переварить, вона вийде з нього
Так, щось на ф було, напевно, фітин) Приблизно розумію, що там шкірка дубова, якій перше ще треба розбухнути, потім тріснути, а це довго, вийти з організму має швидше, але все ж вирішила уточнити, бо і без того нерви в напрузі...