Що в Маска з Граймс є ще одна дитина. Дівчинка від сурогатної матері.
Ответ дляinvestle
Это кто?
Ілон Маск, той, хто дав Україні супутниковий інтернет, не знаю, чи ним хтось зміг скористатись.
Galyna1211• 11 марта 2022
Маск с Граймс пусть размножаются на здоровье. У нее кстати дедушка украинец. Но действительно, сейчас не до них. Они молодцы, что неафишировали и не ловят хайп с этой новости.
Galyna1211• 11 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Военные пользуются.
Ответ дляOnyx83
Даже страшно спрашивать как они ее назвали
Цікавезне ім´я Екса Дарк і шось там ельфійське.
Ответ дляOnyx83
Сідіріель, о як)
Екса Дарк Сідіріель Маск
Ответ дляЭлис 2013
Зачем нам это сейчас нужно ?
Для відпочинку. Переключити увагу на деякий час. Не хочете не заходьте в такі теми, моя тема знаходиться в розділі дозвілля, розваги.
viastarkov• 11 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Пока он только для военных целей
Ответ дляviastarkov
Пока он только для военных целей
Так, звісно, я просто не знаю точно, чи запрацював той інтернет чи ні.