Светлана_82• 11 марта 2022

Все, Беларусь вошла в игру окончательно

Российская авиация нанесла удар по территории Беларуси в пятницу, 11 марта. Самолеты РФ обстреляли населенный пункт Копани. https://www.rbc.ua/rus/news/rossiyskaya-aviatsiya-... Даже не знаю, что написать… просто нет слов ((
злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ для-Инга-
так это может быть как с 16-ым числом. Заявили 16го, вошли 24го...
Я уповаю на благоразумие таракана. Он и так много сделал для того, чтобы в Украине убивали людей. Пусть хоть не лезет уже со своим мясом

злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ для___Nina___
Наші волонтери десь знайдуть і подарують нашій армії))
Наші волонтери знаходять навіть вуха вампірів і роги єдинорогів
злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ дляmalva08
Пише, що військово-транспортний. Підкріплення везуть іроди
Алкашню везут на фарш
злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ дляСмирноваН
Не буду спорить, сегодня слушала какого-то азербайджанца, не знаю политик или эксперт очередной, но так говорил
Алиев зависит от Эрдогана, а Эрдоган с удовольствием сливает хйла
Helen-sun• 11 марта 2022
Ааааа! Пятница же....
Ничего удивительного....
злой_Пушистик• 12 марта 2022
Ответ дляantoninalav
Прості люди нічого не знають. В нас війна почала о 4 ранку, а наші політики і аналітики ввечері по каналам ТБ розповідали, що путіну війна не вигідна, що блеф і тд…
Лукашенко офіційно заявив, що росія дасть новітнє озброєння.
Просто зараз вже як в тумані все… як у сні. Ніякі логічні пояснення чи доповіді стратегів і тд, не скажуть про точні плани чи дії цих двох виродків.
Ми вже всі бачили цю новітню техніку. Це просто означає, що хйло і тарган офіційно признали, що Беларусь - це полігон для атак на Україну. А то ж встидалися говорити про це. А сьогодні у таргана був словесний понос мабуть. Від щастя чи навпаки, від горя
злой_Пушистик• 12 марта 2022
Ответ дляZanka_
Мені щось здається, що навіть вразі вступу Білорусі у цю війну, це зашкодить головним чином лише самій Білорусі. Військ там не так вже й багато. Війська там ще менш вмотивовпні ніж рашистські, думаю ще охотніше здаватимуться нашим. А самій Білорусі це тільки додасть сорому та зневаги до неї. І ще ми бачимо, що в пуйла зовсім кепські справи з ресурсами, оскільки вже доводиться білорусів за вуха в конфлікт тягнути, кого потягне далі, туркменських гастарбайтерів?!
Сирійських вже тягне. Сьогодні читала, що сірійці радо записуються до батальйона в надії потрапити в Україну, здатися в полон і вже від нас до ЄС потрапити. Манали вони ту рашку
Карюшша• 12 марта 2022
Ответ дляmalva08
Черт побери...
Карюшша• 12 марта 2022
Ответ дляantoninalav
Ну, що там чути біля білорусів?
Уже было?

NatalieP• 12 марта 2022
Ответ дляЛеска
Он уже это делает
Будет продолжать это делать. Вы правы, так было правильнее написать.
Lada_333• 12 марта 2022
Ответ дляLuchia80
Так вони у Мінську , батьки у Гомелі
маю на увазі, що навряд рядові жителі знають, що відбувається в армії
Lada_333• 12 марта 2022
Ответ дляZanka_
це так, але авіаудари вони на ЗУ можуть тільки з білорусі робити. і вони є