Ми втекли з Харкова з чоловіком та донькою 3 роки, зупинилися в Чернівцях, довелося звідти перебратися до Івано-Франківська. Після сьогоднішніх подій я хочу їхати з дитиною далі, бо є родичі у Молдові та Голландії. Чоловік проти і каже, що в ІФ безпечно і не можна розділятися. Я його розумію, але сирена лунає в ухах, руки тремтять, хочу відчувати себе в безпеці. Багато знайомих відправили жінок за кордон, а самі залишилися в Україні.
Як би ви поводилися у такій ситуаціїї?
Дякую
Як би ви поводилися у такій ситуаціїї?
Дякую
Елена-ленуся• 11 марта 2022
Ответ дляСпортсменка28
Никогда не бросила бы мужа, вместе до конца
А если ребёнок под угрозой ?
Ответ дляlisulya
Та да. Мне казалось после Харькова Ивано-Франковск должен казаться мегаспокойным городом.
Автору - там говорят в Польше уже тоже сирены проверяют, так что не факт что Вы от сирен убежите
Так, я чула, що там теж лунають сирени. Але тоді ніде ховатися.
Левандовская18• 11 марта 2022
Автор,посмотрите по ситуации ещё некоторое время.Если ситуация ухудшится уезжайте