пионерка_маша• 13 марта 2022

Податки ФОПи платять як звичайно?

Все вірно?
t.fodlash• 13 марта 2022
Президент сказав про відновлення і озвучив послаблення щодо податків на час війни і мімімум 1 рік потому:
- ФОП 1 та 2 група звільняються від ЄСВ
ФОП 3-а та ТОВ можуть не платити ЄСВ за тих хто в ЗСУ та тер обороні
- не платити податки на землю, орендну плату за державну та комунальну власність
- відтермінування сплати податків для підприємств які не можуть зараз заплатити
Буде великий пакет допомоги пісня війни.
Платити зараз за і податки, це відповідально, і це теж внесок в нашу боротьбу!
Vetas78• 13 марта 2022
Нет. Мы не работаем. Ни за что не платим вообще
Kupiryukzak• 13 марта 2022
Единый налог все равно начисляют? Если я не могу работать сейчас вообще и оплачивать налоги, может вообще закрыть фоп? У кого какие мысли на этот счёт?
Наттала• 13 марта 2022
Ответ дляKupiryukzak
единый надо платить. в соседней теме где -то девочки писали,что закрыть нельзя сейчас. поищите тему