Хмельницкий,Полтава,Винница?
у меня мама с больными ногами, мне бы желательно не сильно далеко, так как дорога сложная для нее.
L-i-s-a-92af• 15 марта 2022
Ответ дляТимофейка
Бомбили в перший день. Зараз сирени. А де їх немає?
Там багато стратегічних об´єктів,тому варіант не дуже
L-i-s-a-92af• 15 марта 2022
Ответ дляТимофейка
Один тільки
Ні,не один.Як мінімум три.
І на карту уважно подивіться,вона має стратегічне знасення при наступі
Ответ длямилана1
Какой район?
Можно последние 4буквы
вже в новинах це було, тому пишу відкрито райони:
вчора вночі і день три снаряди
1. багатоповерховий будинок, Богатирська вулиця
2. Подільський район, вулиця Вишгородська прилетіло щось
3. Ще одна багатоповерхівка на Оболоні.
Результат 2 померло і в лікарні десяток, а також купа згорівших квартир.
Сьогодні вранці ще щось прилетіло. Мені новини страшно вже відкривати...
А ще до тих випадків на Оболоні, прилетіло в Пущу-Водицю. А це трамваєм від Подільського району 5 хвилин, і це і є також Київ. Тому і нервувати почали в Києві, бо ситуація погіршується... Пішли обстріли саме київських вулиць. Іі відео також є....
Знову буде жорстока комендантська година, як тиждень назад (кияни роозуміють про що я)....
вчора вночі і день три снаряди
3. Ще одна багатоповерхівка на Оболоні.
Ответ дляНаттала
у меня денег не сильно много, думаала пару месяцев пересидеть. а потом домой вернемся. еще и кот у меня
авторе, якщо боїтесь їхати машиною, то їдьте до вокзалу, там машину на стоянку.
і на евакуаційний потяг на ЗУ. поселять безкоштовно або за комуналку або в спортзалі школи.
Але тут також є повітряні тривоги. і вночі була і ось сьогодні вдень також.
можна ще поїздом закордон, якщо не боїтесь.
я побоялась сама з дитиною і без знання мови.
Халли Галли• 15 марта 2022
я в Борисполе, на окраине, здесь спокойно, продукты есть, работает небольшой рынок. Взрывы, конечно же, слышно, но относительно безопасно.