і якщо знаєте, де шукати - прошу підкажіть.
Leskova0716• 15 марта 2022
НЕ безкоштовне можна знайти у всіх містах я у Польщі й безліч оголошень про здачу
Ответ дляLeskova0716
Це краще приїхати та шукати вже на місці?
Ответ дляkvinna
В маленьких містах шукайте. Моя подруга зняла в такому на місяць.
Підкажіть, на якому ресурсі ваша подруга шукала житло?
Ответ дляLeskova0716
Якщо можете - підкажіть, в якому ви зараз місті
ku4eravaku4erava• 15 марта 2022
в Варшаве ещё 2018 было не просто что-то нормальное найти и ещё отказывали из-за собаки, надо мониторить круглосуточно сайт, а лучше после 16-00, и как только выложили сразу звонить и быть с деньгами...мы так неделю искали и жили в отеле...