за крок до весни• 16 марта 2022

Продовження закритої теми про мову

Шкода, що автор закрила тему. Не тому, що сварка не вийшла, а тому, що хочу написати те, що дошкуляє.
Автор забыла коронную фразу таких разжигателей: надо только на украинском, потому что тогда рашка читать не сможет и нас не поймет.
І це правда, дівчата. Докази на фото. Зустрічаю, до слова, не вперше. Вони дійсно не розуміють українську, а перекладачем - їм лінь. На нашому форумі подібне раніше теж писали. Писали, що не читають, пропускають, ігнорують.
Я розумію, що складно. Тому не буду закликати, давайти усі одномоменто станемо розмовляти виключно українською літературною. Ні, говоріть, як вам зручніше.

Але варто визнати, що таки правда, що жителі росії українською читати не можуть, і/або не хочуть.
У зв´язку з цим мене дивує ще такий момент. Торт, мама, каштани, галушка, пиво і ріка - писати норм. Начебто там вже зовсім безмозглі сидять. Написати ж весь коментар українською - ні, не буду. Шансів, що україномовний коментар не захочуть читати/перекладати/розшифровувати перекладене значно більший, ніж коментар написаний російською про місто торт. Хоча б тому, що упороті і не прочитають принципово.
english book• 16 марта 2022
Я знаю багатьох російськомовних українців,що дадуть 100 очей фори багатьом україномовним.Не в мові справа.Навпаки,коли в нас немає розбрату через мову,це дуже бісить орків за поребриком.Не тррба давати їм приводу!
Мені,наприклад,важко швидко відповідати українською.Але наші діти вже спілкуються досить вільно.Я вчилася в російськомовній школі,і такому ж середовищі.В дітей буде інакше.

kamilla11• 16 марта 2022
Автор
То что надо скрыть - пишу украинською.
А то что надо , чтобы было видно всем - по русски )
Ю_льчик• 16 марта 2022
Мне просто не нравится в такое время ещё какое-то разделение населения. И так не сладко, все на нервах, кругом страх и разруха зачем устраивать ещё грызню между собой из за языка
автор за крок до весни • 16 марта 2022
Ответ дляenglish book
Ви про українців пишете і я з вами погоджуюся.
Проте, я писала про росіян. Та про те, що таки, можливо, саме зараз, українська мова може стати нашою перевагою у боротьбі з тими, хто нас моніторить.
автор за крок до весни • 16 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Автор
То что надо скрыть - пишу украинською.
От і я про це!
Дякую, що зрозуміли мене.
Закусенец• 16 марта 2022
Прикиньте как китайцам хорошо:)
kamilla11• 16 марта 2022
Ответ дляза крок до весни
От і я про це!
Дякую, що зрозуміли мене.
Вы же пишите разумно и логично )
Дело не в языке .
А в правильном использовании ресурса

Ю_льчик• 16 марта 2022
Ответ дляЗакусенец
Прикиньте как китайцам хорошо:)
Вчера читала пост японца, даже переводчик в ступоре был
Закусенец• 16 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
«Корабль хлопок твой любимый в корзину»
Так бы звучала знаменитая фраза про русс корабль)
Mrs.Ochmonek• 16 марта 2022
Мова - це те, що нас відрізняє від окупанта зараз. Тому і в перші дні війни попадалось весь час - максимально передавайте повідомлення українською, не досконалою, будь-якою. Якщо знайду, кину картинку
lisulya• 16 марта 2022
Не пишу ничего важного для врага в сети. И вам не советую. Ни на украинском, ни на английском
Mrs.Ochmonek• 16 марта 2022
https://mobile.twitter.com/qwest__/status/14975675...

мотиватор
World Shop• 16 марта 2022
А ще краще перейти на місцевий діалект чи суржик,і нехай той окупант курва ся згризе, цо то воно таке значить
JENYABEST• 16 марта 2022
Автор, была в Москве в 2018 году по работе. Обсуждали то что в России не понимают мову.
Так вот там где я была все понимают, и один даже сказал, что может говорить так как бабушка и дедушка живут на Кубани и там многие говорят на мове.
Mrs.Ochmonek• 16 марта 2022
Ответ дляJENYABEST
там 70%-80% говорили українською до сталіна
JENYABEST• 16 марта 2022
Ответ дляWorld Shop
Сомневаюсь, что кто то читает советчицу, тут черт ногу сломит.
World Shop• 16 марта 2022
Ответ дляJENYABEST
с одной стороны так,но с другой мы ж тоже на их вумен ру ходили боем в первые дни войны, я три ночи лично гавкала там до хрипоты ,думаю и тут почитывают неплохо
JannyMoney• 16 марта 2022
Я не пишу секретов. Всю инфу, что я пишу легко проверить или получить из другого источника.
Да, девочки из России бывает читают тут.
Ну так пусть знают, как к ним относятся. И пусть знают, что натворил их фюрер.
ПЛЮС-МИНУС• 16 марта 2022
Удалено администрацией...

Mrs.Ochmonek• 16 марта 2022
Ответ дляenglish book
Так у нас і нема розбрату через мову.
І є мова, що нас єднає, як і земля, менталітет, культура.
World Shop• 16 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
+10000
JannyMoney• 16 марта 2022
Ответ дляWorld Shop
Я сегодня отгавкалась за два дня)
Очень меня впечатлили цифры Мариуполя. И я не смогла не поделиться.
Сидят там прокладки обсуждают, курицы. А в городе люди умирают от голода и счет уже не на сотни, а на тысячи.
Бонні Паркер• 16 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
От ніби й раціональні речі ви пишете, але з такою ненавистю, аж читати важко...
JENYABEST• 16 марта 2022
Ответ дляWorld Shop
Не знаю я попробовала в паре темок поучаствовала со своей пропагандой , но как то там скучно было, не поняла я этого форума.
А про девочек так пусть читают, я имела ввиду ВС РФ, разведку.
World Shop• 16 марта 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так у нас і нема розбрату через мову.
Це в ідеалі Ви кажете так,як воно має бути
І ніхтоб чесно на тому не акцентував,як би якісь злетівші з рейок тварюки не кидали в обличчя касиршам монетки,бо не так відповіла, не ліпили б в інста пости,як на заправці якогось мужика за коси відтягали на відео - теж не так відповів.
Але ж так треба було працювати за сценарієм, це не просто так робилося
JENYABEST• 16 марта 2022
Ответ дляJannyMoney
Я сегодня отгавкалась за два дня)
И что вам писали ?
Mrs.Ochmonek• 16 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
надто поверхово, імхо
ПЛЮС-МИНУС• 16 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
да. ненависть, конечно. я вообще-то пацифист. никому зла не желаю. пока меня не трогают, конечно.
JannyMoney• 16 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Мне показалось, что конфликт начался с выборов. Одни не смогли смириться, что их кандидат не победил, другие слишком бурно радовались, что чужой кандидат не победил. И пошло поехало.
Сейчас я считаю, что нам повезло с Зеленским. Обвинить в нацизме русскоговорящего еврея ну ооочень сложно) А еще он у себя где-то нашел стальные яйца. Где он их прятал - хз.
JENYABEST• 16 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Сейчас Вас за такие речи забанят.