Просто Галюня• 17 марта 2022

Допоможіт закидати рос номер відео з війни:бажано Ватцап, треба з різних номерів

Дано родич з Росії, повний неадекват, закидав мого батька неадекватними повідомденнями- типу х-ло-лучший президент, зрозуміло найкраще заблокувати, але треба трохи потролити :( В мого тата цукор піднявся і тиск до максимуму, вчасно не заблокував. Може я вам в приват номер скину і ви мені допоможете, бо від мене не відкриває. Його дочку з внуками в Бородянці чуть не стерли з землі, а він пише їй: не кидай дура мені фейків, аут просто
Ksenia-e9d7• 17 марта 2022
Пошлите нах.й и пожелайте сдохнуть от какой-то страшной болезни) Могу только в ТГ написать)

икатерина• 17 марта 2022
Навіщо номер в приватні? Сюди кидайте
P.lili• 17 марта 2022
В мене теж колись були родичі в раші але вже нема,пішли за кораблем ,якщо їм йобнутим не дано мозгів то що ви зробите?
автор Просто Галюня • 17 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
його не має в телеграм
автор Просто Галюня • 17 марта 2022
Ответ дляP.lili
нерви потрепаю, мозгів точно не має
Ksenia-e9d7• 17 марта 2022
Ответ дляикатерина
Навіщо номер в приватні? Сюди кидайте
+++
автор Просто Галюня • 17 марта 2022
Ответ дляикатерина
Навіщо номер в приватні? Сюди кидайте
+7(918)102сім девять тридцять чотири
Всім дякую!

P.lili• 17 марта 2022
Ответ дляПросто Галюня
нерви потрепаю, мозгів точно не має
Я маю своїх фото,поробила їм в однокласниках сторінки і пишу який путьо хуйло з їхніх сторінок,коментую всі пости сестра моя колишня в прокуратурі працює а тьотка колишня вчителька історії і ще мають одного якраз вік позволяє йти спасати,може вже пішов хто зна
P.lili• 17 марта 2022
Ответ дляПросто Галюня
+7(918)102сім девять тридцять чотири
Всім дякую!
Зараз ще вашому напишу дещо
Олечка79• 17 марта 2022
Ничего не докажете , я так делала , в ответ - это все фейки. А на фото трупов свинособак - написал мне, что это сфабриковано , потому что в зону боевых действий рашистов отправляют без документов и что все эти трупы это трупы украинцев . Всё. Я выдохлась что либо доказывать
автор Просто Галюня • 17 марта 2022
Ответ дляP.lili
Зараз ще вашому напишу дещо
Дякую!
автор Просто Галюня • 17 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Розумієте, самий більший абсурд, що ця людина народилася, виросла в ЗУ, щороку тут була, а зараз не вірить своїй дочці, яка чуть не загинула всією сім’єю . І ще дістав сьогодні мого батька, який його ще того року назвав окупантом і відправив в будинку в напрямку корабля
Олечка79• 17 марта 2022
Ответ дляПросто Галюня
Я в очередной раз убеждаюсь что их всех там зомбируют . Абсолютно всех. Моя мать с сестрой отправлены в след рос корабля ещё 24-го. Больше у меня нет матери и сестры. Да и х с ними
Олечка79• 17 марта 2022
И кстати моя мамашка с сеструлей живут в 60 км от Харькова , уверена что им слышно все что происходит в Харькове . Так вот я очень желаю чтоб разхуярили их городок . А так и будет. Рашисты сами ж и ударят по ним. Чтоб спихнуть на Украину , этих мразей ничего не остановит
Natkash• 17 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Ну так, у нас же що не українець, то узькоглазий бурят.
Олечка79• 17 марта 2022
Ответ дляNatkash
Отож. Конченные вобщем
OdeshkinBonus• 17 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Це пиздець... Я не розумію, як так?! Вони їдять може щось? Може 24й кадр там дивляться?!
12 друзей Коршуна• 17 марта 2022
Ответ дляПросто Галюня
+7(918)102сім девять тридцять чотири
Всім дякую!
Сейчас напишу, есть Ватсап