Вопрос к жителям ЗУ, вы не *** драть в три дорого??? У вас совесть есть???
Война не только в Харькове, Киеве, мариуполе и тд
Война в Украине!!!!
А вы вместо того, чтобы поддержать своих, дерёте бабло.
Посмотрите на поляков, возьмите пример, будьте людьми, а не орками!!!!
Война в Украине!!!!
Ответ дляVShpak
Вот именно они позор городу, селу, порядочным людям !
Волонтёры, соседи, руководство населённого пункта должны тоже именно бороться с этими хапугами …
Никто не знает, что будет завтра и куда им придётся бежать, и не факт, что в той же Европе завтра не начнётся … тьфу-тьфу … будьте людьми !
Вот и я про это!
Позор, тем кто наживается, когда беда
Мои знакомые готовы платить, но не по ценам в три дорога.
Позор, тем кто наживается, когда беда
Ответ дляmalva08
Чим більше я тут читаю такі теми, тим більше в мене опускаються руки і зникає бажання допомагати тим, хто тікає від війни на сході. Та їдьте вже прамо в польщі. Транзитом через зу.
Если Вы помогаете, именно помогаете, то почему берете на личный счёт то, что пишут многие о большом подорожании жилья?
Это же не в Ваш огород камень.
Делайте свое дело, если решили делать. Будут неблагодарные, но будут и те, кто со слезами на глазах будет Вас считать родне кровных родственников.
Такие как Вы, соль нации.
Это же не в Ваш огород камень.
Такие как Вы, соль нации.
mamamia***• 17 марта 2022
Ответ дляЛеннешка
А что АДМИНИСТРАЦИЯ делает?
Завтра позвоню
Мои родственники за 12 тыс в мес сняли олнушку, которая стоила 3
Завтра позвоню
Садовий просив повідомляти про таких мародерів, які ціну гілять. Навіть номер давав куди.
Ответ дляЕвга-9246
Я цю історію сьогодні від чоловіка почула. Ви впевнені, що такі ситуації не могли бути не в єдину випадку?
Соромно має бути вам, звинувачувати безпідставно незнайомих людей - така собі поведінка.
А плодити побрехеньки не така собі поведінка? Абсолютно ні.
Ще й цифри однакові фігурують. То мабуть також співпадіння?
Я не відкидаю, що підняття ціни нема. Є. Ну але писати одне і теж 3тижні підряд, то вже знаєте перебор!
Живу в Львові, в приватному секторі .
На сусідній вулиці збудували котеджі ( шикарні, з подвір‘ям та гаражами)- так от, 5 котеджів винайняли після 24 лютого (150тис грн .за місяць котедж), ще 2 вільні - але вже 250 тис ціна.
А знаєте хто власник котеджів, ?нєа - не львів‘яни, не западенці- депутат з Харкова.
Чому він ціну таку завалив, де ж його співчуття для своїх харків‘ян?
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляЛеннешка
Вы вообще поняли мою тему?)))
Или абы ляпнуть?
Я повторюсь, я возмущена!!!! Когда дерут в три дорога
Кто помогает - низкий поклон!!!
Я писала, ранее в теме
А вы считайте, считайте …)))
Или абы ляпнуть?
Кто помогает - низкий поклон!!!
Я писала, ранее в теме
А вы считайте, считайте …)))
Я прекрасно вас зрозуміла, на жаль і таких понаїхало до нас багато...
kykysia@@@• 17 марта 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Это очень хорошо показывает, что чужие ( в данном случае Польша и т.д.) намного человечнее и порядочнее, чем свои ( не все конечно).
у Польщі оренда квартир так само виросла - безкоштовно спеціалізовано для біженців - у школах, залах, ітд - точно так само як і у будь-якому місті Західної України організовано безкоштовні місця, хто має особливі вимоги повинен розраховувати на свої кошти. І точно так само багато людей віддали житло безкоштовно
Ответ дляdelf_09
Це всього лише ваші висновки, і вони не вірні. Я такого не писала і навіть не читала тут.
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляVShpak
Да, и такое есть.
Бесплатно целые дома отдают !
В санаториях селят, в отелях - бесплатно, ещё и кормят !
Я предлагаю за цены по 30-50 тысяч за квартиры сразу сдавать в сбу !
Пишу это при всей моей любви и уважении к Западной Украине !
Но, то что сейчас там творится это не по человечески …
И я согласна с тем, что если туда приехали мужики и бухают - забирать авто, что если хамят - выгонять с позором и не селить вообще в городе, что мужиков всех записывать в военкоматах ! Но с ценами на жильё нужно некоторых охладить …
Бесплатно целые дома отдают !
Так жалуйтесь. У нас в ЖК с этим строго, например.
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляelenze66
Так, з Луганська, ще й прапор ЛНР тав вивісили, але то чудо скоро знайшли і розказали де він знаходиться.
+1, вітання землякам
то нехай автор попитає у своїх зємєль, по чому у них тепер квартири
Ответ дляАллёна
Удалено администрацией...
Як Ви можете таке писати?
Наші хлопці воюють, захищають Україну.
Жінки ліплять вареники, плетуть сітки, збирають допомогу.
Я 2 тижні ліпила вареники в нашій школі, щоб нагодувати біженців та передавати хлопцям, то мені аж пальці викручувало- руки досі терпнуть.
Ви просто безсовісна особа!
От і допомагай таким, всеодно поганий будеш.
Тепер 100 раз подумаю чи допомогти
Наші хлопці воюють, захищають Україну.
Ви просто безсовісна особа!
Тепер 100 раз подумаю чи допомогти
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Живу в Львові, в приватному секторі .
В нас в елітному ЖК поруч весь поверх викуплено для квартир подобово й зроблено міні-готель. Власник з Донецька. Чому теж не співчуває, а підняв в три рази ціни?) Але всі львів’яни погані, як завжди.
Ответ дляgizma2019
это вы не можете понять, что они хотели арендовать по своей цене, а в киеве и в помине таких цен лет 10 не было, так как аренда в киеве всегда была востребована, потому и поехали на зу, так как там аренда дешевле намного
что вам еще разъяснить? и вы перед тем как что-то утверждать убедитесь в правдивости ваших данных. а то сами понятия не имеете как было, но мне живущей в киеве почти 40 лет пытаетесь что-то доказать
Це розказувала жіночка, що знімала, квартиру в моєму під’їзді. Не могли зняти житло ні вона, ні її дочка. Потім якось прилаштувалася в БЦ, а жіночка у нас. Ще пізніше приїхала і дочка. Але з 2 роки тому виїхали за кордон.
Такі теми були і тоді. А що вони мали собі у голові, не в курсі. Дехто мабуть вважає, що у Львові житло дешеве. А його нема вже роки 3. А з січня так взагалі.
Ответ дляUlipysik
Это же не в Ваш огород камень.
Такие как Вы, соль нации.
Это же не в Ваш огород камень.
Такие как Вы, соль нации.
Образливо за оцей стереотип західняка-здирника, який ненавидить всіх, хто розмовляє російською. Він же і ліг в основу ідеології рашистської ’спецоперації’, та продовжує лобіюватись на форумі. Такі бариги, що наживаються на людській біді, є всюди і з цим можна боротись законними методами - скаржитись у місцеві ради чи тро
Ответ дляBlekvud
Як Ви можете таке писати?
Наші хлопці воюють, захищають Україну.
Ви просто безсовісна особа!
Тепер 100 раз подумаю чи допомогти
Наші хлопці воюють, захищають Україну.
Ви просто безсовісна особа!
Тепер 100 раз подумаю чи допомогти
На це і розрахунок. Не переймайтесь, ви робите правильні речі. Хай Бог помогає!