Lyollimolly• 18 марта 2022

Пересечение границы, если пропали без вести или погибли родственники

Доброе утро, подскажите пожалуйста, если при военных действиях пропали без вести родственники, то можно ли мужчине с семьёй пересечь границу? Какие нужны доказательства/документы?
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Якщо у вас не має документів то ніяк
Есть документы, справка о смерти, так можно?

На Краю• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Так женщины и так могут пересечь границу. Это исключение для мужчин
Понятно, логикаотсутствует. Тогда напишу вам проще: нет, не может мужчина пересечь границу на том основании что у него пропали родственники.
Жужa• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Ну так довідка не встановлює події, при яких це все відбулося. В довідці є щось про антитерористичну операцію?
Мария Маша Мария• 18 марта 2022
А у Вас есть документ, подтверждающий ваши слова?
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляМария Маша Мария
Есть св-во о смерти, 15-16 года, умерли 2-ое родителей на территории АТО
coloritka• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
В довідці ж вказано, що внаслідок АТО. Чи що там пише?
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляЖужa
Никто не указывал, что при проведении АТО. У всех типовая форма
Клементина• 18 марта 2022
Не можна!
Зараз таких хитрунів повно! Якщо прописка десь в ході бойових дій : мати виїзжає окремо, а батько з дітьми робить вигляд, що мати пропала. Не випустять
Мария Маша Мария• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Вы знаете, Вы не там спрашиваете . Это вопрос трактовки закона. Это Вам бы к специалисту, а то сейчас Вас тут заклюют. Тут половина одиноких женщин, которые от злобы ненавидят тех, чьи мужчины выезжают. У них ограниченое мышление ’мужчина должен воевать’ , причем чужой мужчина.

Мария Маша Мария• 18 марта 2022
Скорей всего они имеют ввиду, участников Ато. Но при желании можно этот закон трактовать по другому,но это адвоката найти хорошего
Kisska12• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
У меня пропали родственники в Мариуполе. А теперь скажите в Мариуполе или в Харькове работают суды. Для чего эту категорию добавили?
Девушка родственники это первая категория.. Тоесть мама папа. А дядя тётя брат по куме не считаются.. Не вывезете мужика
coloritka• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Встановленн...

Почитайте тут.
Жужa• 18 марта 2022
Автор, зверніть увагу на те, що в довідці зафіксовано смерть батьків на території, де проводиться АТО. А в листі Погранслужби чітко вказано ЗАГИБЕЛЬ. Цей факт встановлюється тільки судом
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляМария Маша Мария
Спасибо за поддержку. Полностью с Вами согласна
Клементина• 18 марта 2022
Ответ дляМария Маша Мария
Справа не в ’ заклюють’
Не можна, просто прийти і сказати ’я з Маріуполя, ось прописка, жінка пропала’
Я вам точно кажу - не випустять!
Бо так би вже тисячі виїхали.
coloritka• 18 марта 2022
Ответ дляЖужa
Довідка ще й мабуть видана на тимчасово окупованій території, їх не приймають.
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляЖужa
Даже знакомые кто загинув, тоже у них св-во о смерти обычное
Жужa• 18 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Вірно. У нас про це також видається рішення суду (визнання факту смерті на території, де проводиться АТО)
Жужa• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Це означає, що за встановленням факту ЗАГИБЕЛІ (не просто померли, а були вбиті) ніхто до суду не звертався

coloritka• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Я вам вище дала ссилку, там все написано.
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляЖужa
Даже, если снарядом убило. Обращались в украинский суд, выдали обычное св-во. Никому суд не выдавал справок, что погибли от боевых действий
звездная галактика• 18 марта 2022
Ответ дляМария Маша Мария
И как мужчине может помешать служить смерть родственников, даже если они погибли при проведении ато?
Клементина• 18 марта 2022
В нас знайомі з Волновахи, вчасно виїхали і хотіли саме так виїхати за кордон.
Батько з двома дітьми на кордоні сказав, що мати пропала в зоні бойових дій (насправді, ні, вона мала їхати окремо) .
Як ви знаєте Волноваху всю розбомбили повністю (((
Але чоловіка ніхто не випустив!
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляКлементина
Але чоловіка ніхто не випустив!
Вот поэтому и спрашиваю, зачем тогда вообще такое писать, что есть такая категория для выезда?
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Можете продублировать, не вижу ссыоку
Жужa• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Якщо ви зверталися до суду саме за встановленням факту загибелі, ви би отримале про це рішення. Ви, мабуть, звернулися за встановленням факту смерті.
До речі, якщо у вас є таке рішення суду, почитайте його уважно, в ньому можуть бути встановлені факти саме загибелі. На підставі такого рішення і з довідкою можно спробувати. Але родичі повинні бути по лінії чоловіка
coloritka• 18 марта 2022
Ответ дляГуби до вух
Можете продублировать, не вижу ссыоку
автор Lyollimolly • 18 марта 2022
Ответ дляНа Краю
Это у вас логика отсутствует, у вас одной здесь. Там четко написано, что исключение для мужчин.
Жужa• 18 марта 2022
Ответ дляcoloritka
Це встановлення факту смерті.
Я думаю,що в наших судах не встановлюють факту ЗАГИБЕЛІ цивільних громадан які проживали на території, де проводиться АТО, оскільки встановити це неможливо (ну як перевірити цей факт?). Можливо мова йде про загибель цивільних громадян, які загинули на контрольованій Україною території. Тоді отримати про це рішення суду було ймовірне