Квіхтулік• 18 марта 2022
ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону
19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Сонная Сова• 18 марта 2022
“Извращенное злоупотребление властью”, - Папа Римский о войне в Украине
“Трагедия войны, происходящая в центре Европы, поражает весь христианский мир, вновь представший перед ’извращенным злоупотреблением властью’ и ’фанатическими интересами захватчика”, - написал понтифик к главе Совета епископских конференций Европы архиепископу Вильнюсу Гинтарасу Грушасу.
Ответ дляпицунда
а я почему то сегодня целый день думаю про мариуполь....утром начиталась до слез...все говорят азов. но они же живые люди. боже как жалко цвет нации...пусть все будут живы и здоровы ...уже неделю просят помощи. а помощи нет
А почему думаете за Мариуполь в Пицунде , с 0 рейтинга ? Просто интересно ..,..
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляРудечка
У меня тоже наверное 0 рейтинг
Ответ дляКвіхтулік
значить так, моркву в олів є обов язково, а томатну пасту ні в якому разі в зелений борщ, бо ж він тоді вже не зелений)))
То у нас з Вами смаки схожі. Я ще в борщ люблю моркву кружельцями порізати. Колись, взагалі, ізвращалась, і моркву квіточками вирізали.
Ответ дляpeti
ооо, ну ви даєте, квіточками, то точно не про мене))) а ще в зелений борщ, я люблю яйця не варені кидати, а сирі вливати наприкінці вже перед готовністю
и еще ...я никогда не была в мариуполе и даже не знала что это полумиллионник... такой большой город. а теперь думаю. что я все смотрю на запад - италия греция черногория ну и т.д а то что рядом под носом не была никогда и даже в планах не было... почему то всегда мечтала попасть на хортицу...даст бог будем живы поеду на отдых
Ответ дляOliki
А ви в зелений борщ яйце варите і ріжете чи просто збиваєте і, помішуючи, вливаєте? Мені подобається другий варіант)...
Я коли не одружена була, то більше полюбляла виливати в борщ. Да й швидше було, оскільки у нас плита електрична стара. А вийшла заміж то мусила полюбити з цілим яйцем. Чоловік сказав, що ті нитки яйця в борщі соплі нагадують.
Ответ дляпицунда
Мы в Одессу мечтаем
Ответ дляКвіхтулік
То було давно і неправда. Коли я з майбутнім чоловіком зустрічалась. Треба ж було його своїми здібностями підкорити.