Квіхтулік• 18 марта 2022

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!! Люди, які проживають близько польсько-білоруського кордону

19 березня в 9:00 на польско-білоруському кордоні Кордонний перехід кукурикі потрібно затримати фури, які постійно везуть грузи на пуйляндію через Біларусь
Подивіться останній пост в инстаграм від @natalia.ua. В кого є можливість приїхати, або знаєте людей, що живуть поруч із цим кордоном, розповсюдьте, будь ласка!!!!
Gren• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
А я поїду на схід України. Ніколи не була. Хочу познайомитися вживу з людьми, які так героїчно і мужньо стоять за Україну!
Ждём вас в Харькове после Победы)

пицунда• 18 марта 2022
а я почему то сегодня целый день думаю про мариуполь....утром начиталась до слез...все говорят азов. но они же живые люди. боже как жалко цвет нации...пусть все будут живы и здоровы ...уже неделю просят помощи. а помощи нет
Сонная Сова• 18 марта 2022
Так, не даем просесть теме
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ну вот со всем этим я так и не нажарила блинов.
menina• 18 марта 2022
Ответ дляGren
Ждём вас в Харькове после Победы)
Дякую! Нехай це станеться скоро!

ворог може руйнувати будівлі та йому не вдасться знищити Душу Міста та велич України.
Тамилa 1• 18 марта 2022
На жаль там немає знайомих ((
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляпицунда
А меня жутко злит как это все подается на рашкинских каналах. Они сук за все ответят, и дети их и внуки..
menina• 18 марта 2022
Ответ дляпицунда
Україна велика, фронт протяжний((
не можливо сконцентрувати достатньо сил для наступу ЗСУ((
пицунда• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
да я тоже периодически смотрю у меня тарелка...но после того как в каком-то селе херсонс. обл показали памятник солдату освободителю и сказали что он даже приведен в порядок. просто рассмеялась уроды придумывают на ходу

menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Не можливо дивитися на їхні рожі...брехливі та продажні
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Надіюсь, ще не скоро потепліє, нехай загарбники мерзнуть!
Я поумничаю немного для поднятия темы в топ. Только не обижайтесь пожалуйста.
Сподіваюсь.
пицунда• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Україна велика, фронт протяжний((
да я все понимаю. но они же лучшие в этой стране им надо помочь... просто надо... господи помоги нашим воинам
menina• 18 марта 2022
Ответ дляТамилa 1
На жаль там немає знайомих ((
Просто попишіть в темі щось, щоб втриматись в топі
Обов´язково знайдуться люди! Віримо в перемогу!
menina• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
Сподіваюсь.
Та ви що)) навіть не збиралася))
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ дляosna
Я чоловікові казала-поїхали в Чернігів. Він мені-що там робити,холодно. Весною поїдемо...
Я тоже буду всех агитировать ехать в Украину, когда всё закончится. Туризм это деньги. Украине они понадобятся.
menina• 18 марта 2022
Я вже втомилася) наваяла три! сторінки повідомлень
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Ой, ну и хорошо. А то +10кг сразу
Кап_ля• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляКап_ля
Ой, ну и хорошо. А то +10кг сразу
Мне да, а мужу хоть ведро их можно съесть, вообще не поправляется, иногда я ему завидую)

ИринаКа• 18 марта 2022
Я так мріяла пару кг скинути, а тепер мрію, щоб у ліфчіку щось було
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
То добра справа
Сонная Сова• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Вот и я если похудею то будет та же история, после родов поправилась сильно, проблемы со здоровьем. Как дочку родила в ее 7 месяцев стала ходить на фитнес, а теперь сыну 9 мес,а я все еще разгребаю ) Но оно того стоило)
menina• 18 марта 2022
Ответ дляOliasas
То добра справа
Звичайно, краще тушонку солдатам на фронт варити, але вже банки на базарі скінчилися))
Olimpiyaaa• 18 марта 2022
Ответ дляИринаКа
А я и скинула перед войной все лишнее. А теперь еще скинулось само собой...
menina• 18 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Зі старшими дітками все рівно простіше, вони все розуміють і допомагають. ...але я навіть не уявляю, як мами справляються з такою малечею у війну
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Я тушонку не вмію, та й господиня так собі.
Закинула в групи і Фб. Як вмію, можу, так і воюю
Oliasas• 18 марта 2022
Та й мы в топі вже... Хоч внизу
menina• 18 марта 2022
Ответ дляOliasas
Клас! Головне не бути байдужим.

Мене так дивує, коли люди проходять мимо теми, хоча насправді від них потрібно мінімум зусиль.
Oliasas• 18 марта 2022
Ответ дляmenina
Клас! Головне не бути байдужим.

Треба ще сюди війска
menina• 18 марта 2022
Ответ дляOliasas
Та й мы в топі вже... Хоч внизу
Ледве барахтаємося))