Девочки немогу понять, почему они считают нас всех нациками? Ведь нацисты они превозносят только свою нацию, а остальные нации в мире ненавидят. А мы же ненавидим только одну нацию - русских, с остальными у нас дружески-нейтральные отношения. У нас даже рассизма практически нет, в отличии от русских (помню у них в начале 2000 было кучи скинхедов и преступлений на рассовой почве). Или любить свою страну свой народ -они считают приступлением?
Мирослава_• 20 марта 2022
Ответ дляgejly
Можно подробнее, как это происходит? Полиция, местные активисты на бандеромобилях, кто встречает на вокзале и везёт/ведёт на поклон? Водят по одному, или группами? Куда конкретно посылают в случае отказа?
злой_Пушистик• 20 марта 2022
Ответ дляOlaNaM
Вам невимовно пощастило, а от пані вище постом побачила перекривлені лиця нациків, за що їх неодмінно треба бомбити...
Орки такі орки ..
В Криму вона побачила перекривлені лиця рашистських нациків яких ми знали як кримчан. І це правда. Їх аж тіпало від того, що ти з Києва, а не мацкви.
Еленочка--• 20 марта 2022
Я так розумію, що вони (росіяни) не вважають нацистами всіх українців. Так кажуть про окремі воєнізовані підрозділи, що вибивали російські війська з Домбасу. Можливо там були якісь гасла, чи ще щось, чим скористалась Росія.
У Маріуполі - полк Азов, саме їх символіку і діяність вони називають неонацистською. Думаю тому Росія там так щедро обстрілює, і тому так важко дійти згоди по гуманітарним коридорам.
злой_Пушистик• 20 марта 2022
Ответ дляЕва2016
Поняття не маю за всі регіони ЗУ
В нас в Луцьку до сьогодення я не бачила якоїсь агресії до російськомовних,в мене в магазині переселенка три роки працювала,російськомовна,жодних проблем з боку місцевого населення
Мені взагалі здається, що пів Волині працювало на росії. Моя свекруха з Рожищ. Її як послухаєш то тільки частина в Італії сиділа, а всі інші на росії пахали
Санька-4b93• 20 марта 2022
Ответ дляOlaNaM
Ви хоч були на ЗУ? На честь Бандери лиш у Львові паиятник і станція Львівського метро. Ну в ще церкву св. Степана, де лежать його мощі. Хіба то нацизм?
Ой, до меня только дошло, а что это было про Львовское метро? Ну и про мощи в церкви тоже?
злой_Пушистик• 20 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Мариуполь и Харьков они стирают, потому что верили, что их там будут встречать с цветами. А когда этого не произошло - так не доставайся же ты никому, как говорится. Не лепите все в одну кучу
Так они ж их тоже денацифицируют. Или они так нацистов выбивают из роддомов да театров? Официальная версия не изменилась. Это все - часть ’денацификации’. А по факту тупые кацапские ослы придумали и поверили в откровенную хрень. А теперь мы хотим этих тварей денацифицировать так как они опасны для всего человечества. И срать я хотела на русский язык. Я теперь полная последовательница украинизации и с каждым днем мне все легче говорить и писать на украинском. И пошли они нахер со своим языком, культурой и орками. Ненавижу тварей. И да, я уже нацик.
Ответ дляProkopenka
Я зараз не про нациків. Зайдіть у ФБ та почитайте як ЗУ зараз розганяє мовне питання. Які пости тітоньки розповсюджують. Дуже неприємно, якщо чесно. Так що , по-вашому, тупоголових орків як раз на ЗУ і вистачає. І не соромно їм, що наші воїни російськомовні також гинуть((
Тітоньки з постами, як ви пишете, це не вся ЗУ. Це тільки вони і їхні думки.
злой_Пушистик• 20 марта 2022
Як правильно у свій час зробила Прибалтика: громадянство мають тільки ті хто знає державну мову інші йдуть туди куди пішов рос корабель, а на той час це називалося: другий сорт. Так от я повністю вже з ними згодна. Затрахали своїм спасінням. Я краще українську вивчу і почну нею розмовляти ніж мене отак ’рятувати’ будуть. Мама вже каже, що треба було прізвище змінити, бо взагалі можуть за свою прийняти не дай боже, ттт.
Prokopenka• 20 марта 2022
Ответ дляAliina
Звичайно! Але їх вистачає, повірте... Вже тошно читати. Одна поста наваяла, інші підхопили і давай репостити. Сподіваюся, що наші бійці цього ніколи не прочитають! Їх думки, а соромно мені(( Я ніколи не була на Заході України, але дуже мрію про це. Після перемоги обов´язково приїду)) Я з Кривого Рогу. Здогадайтеся, на якій мові більшість розмовляє?(( Але для мене не важко і навіть приємно спілкуватися українською. З одного боку я їх розумію - сама ненавиджу все російське. З іншого боку , вважаю, що підіймати мовне питання зараз точно не варто.
Світлана-7d87• 20 марта 2022
Ответ дляMila228
Да тоже заметила, что они часто принебрежительно относятся к другим народам, превосхваляя русских. Значит они есть сами нацистами.
+++++++
Ответ дляЕленочка--
Не тому і досить гидити Азов.
Oksana.777• 20 марта 2022
Ответ дляSveta7
Ви хоч в курсі хто такі нацисти? Ваші приклади до нацизма жодним боком.
Ну так они именно их нациками называют.
Ответ дляподруга Чака Нориса.
Я теж живу все життя на ЗУ.
Для мене Бандера- це рідній брат чупакабри, це в тому розумінні, що його ніхто не бачив і серед нас їх немає.
Навигадують якусь дурь, що на голову не налазить.
Обичні люди, які ходять на роботу, роблять ремонти, хто в школу/сад, все як у всіх.
Ну кто то же во Львове избивал ветеранов на 9 мая. А факельные шествия. Скинуть видео или сами найдете? Обычные люди. С татуировками со свастикой. Почему сейчас я так понимаю многих мужчин проверяют на предмет татух.
Ответ дляSomik
Ваш тупой пример ( даже на минуту представим что это правда)) никак не причина войны , развязанной тварями. Они этот образ «бандеровцев» лепили долго и хорошо платили актёрам типа Фарион .
Ну некоторым для развязывания войн хватило белого порошка, который потом вообще оказался фейком.
Ответ дляТутточки
Ни разу не пришла мысль о том, что подобные провокации устраивали специально?