Iryska kr• 20 марта 2022

Декларація з пдв за лютий

Розумію,що тема не актуальна для більшої частини бухгалтерів,але все ж спитаю,економіку підтримувати то треба.Чи будете здавати декларацію чи простіше здати,коли матимемо змогу пореєструвати ПН? В мене жодної зареєстрованої пн за лютий
Ксюша-говоруша• 20 марта 2022
Моя мама здала
ювента11• 20 марта 2022
Я подала нульові, але в нас у лютому не було ПЗ, а ПК вирішила не показувати
alena_galchin• 20 марта 2022
Я не подавала.
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Просто якщо зараз здати,потім всерівно треба буде робити уточнюючі,що по кредиту,що по зобов´язаннях
Елена1265• 20 марта 2022
Я не сдаю, все буду делать потом, если фирма еще работать будет
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляювента11
В мене є пз,але до оплати не буде,велика сума в додатку 2.От і вагаюся
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляювента11
З кредитом простіше,не показуємо за лютий,а потім покажемо всі зареєстровані з вказівкою місяця,і все
Танечка КР• 20 марта 2022
Я сдала вчора. В мене до оплати дуже мало.
ювента11• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Так
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляТанечка КР
А як потім будуть відображатися под.зобов,якщо пореєструвати пн,які зараз покажемо,але які не є зареєстровані?Просто не буде додатку 1 заповненого чи як?
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Адже зараз з декларацією зарахуються зобов´язання,а потім після реєстрації пн не подвоїть?
Танечка КР• 20 марта 2022
У мене ситуація зовсім інша- підприємство на грані банкрутства- ми не реєструємо пз.
Inna Medvetska• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Ні звичайно. Реєстрація це реєстрація, а зобов’язання по декларації це зобов’язання
Просто Галюня• 20 марта 2022
Ми здали на роботі , кредит внесли по платіжках по першій події, зобов’язання не зареєстровані , потім будуть коригування
Barbos2012• 20 марта 2022
Я не подаю. В мене комп на роботі. Ми не працюємо.
Yska1985• 20 марта 2022
На фірмі де було ПДВ 0% (ПН всі зареєструвала) і ПК за лютий не було - здала, а на другій де все по повній програмі - буду чекати перемоги
А потім потихенько пореєструю все і подам, з уточненками бавитися потім не хочеться
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляYska1985
А як Ви це розумієте- коли будемо мати змогу пореєструвати пн за новою формою,тоді здаємо спочатку декл за лютий,як зазвичай?
Yska1985• 20 марта 2022
Я спочатку зареєструю свої ПН за лютий-берещень (поки що кредиту хватає на це), потім в хронології здам Декларацію за лютий, тоді за березень. Вхідний ПК, який до цього моменту буде зареєстрований - включу в Декларації, а решту включу вже в квітні (вірю що в квітні все буде Україна). Ну а далі - по ситуації... просто зараз включати ПК і ПЗ по первинці, здавати звіт, а потім реєструвати ПН і вже перездавати звіт уточненками не хочу... вже мала один раз з цим проблему... 20 шт уточненок подала, дзвонив інспектор і питав чи в нас все добре
Nikosbud• 20 марта 2022
Здала. Почти все зарегистрировала 24.02. Остались НН за 23-24.02. Налоговый кредит взяла только зарег-е ( чтобы не корректировать потом), но у меня минус с декабря тянется и лимит есть. Если бы был большой + к уплате- не подавала бы….
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляYska1985
От і я щодо уточнень такої ж позиції дотримуюся(Теж маю великий запас пдв в додатку 2,мабуть так зроблю,як Ви.Штрафів всерівно не буде.А так ймовірність помилки менша