Девочки поделитесь мнением, от себя или знакомых куда сейчас лучше ехать? Скажу что вообще не хочу, но похоже что прийдется, интересует больше вопрос в какой стране при получении временного укрытия больше услуг по медицине бесплатно, т.к. еду с ребёнком. Также пособие не маловажно для первого времени ( т.к. работу можно не сразу найти) Польша и Германия я так понимаю переполнена, поэтому может кто-то посоветует что-то.
Заранее спасибо
Ekaterina17• 21 марта 2022
Ответ дляMary-S
Нррвегия, если еще лимит не исчерпан и Англия, если есть подстраховка Жду инфы по Ирландии, вроде принимают, но есть но .
Друзья до Варшавы , а там до Дублина
Уже на месте
Укр паспорта только
Уже на месте
Укр паспорта только
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Чехия
Кажуть, що вже не приймає, як по факту - хто зна
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляMary-S
Англія дорога країна... Туди потрібно їхати з грошима
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Чехия
Тоже слышала что уже не принимает
Ответ дляMary-S
А что в Норвегии?
Вы там были?
У меня там близкие друзья, готовы приютить, помочь на первое время, но и то не еду.
Пособие ни о чем, сравнительно цен, овощи и фрукты ну очень дорогие, медицина - лекарства минимум, на все - попейте воды.
Там нужно расчитывать на свои запасы, на пособие не проживете
Вы там были?
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляWomAnn
А что в Норвегии?
Вы там были?
Це в будь якій країні так.
Щустрінуть, дах над головою дадуть (про його якість - як пощастить), дадуть одноразову допомогу, може харчів на перший час дадуть, чи відправлять в кризовий центр.
Далі - самі
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляWomAnn
Принижает. Но ни жилья, ни работы. Если села, то только сидеть на пособие. Которое не понятно разовое или долгосрочное.
Конкуренция тут наверное больше, чем где либо.
Я в Чехії, 4-й день. З житлом проблем не було (я мама з двома дітьми, з умовами пощастило, з людьми, які прихистили - дуже пощастило). Ми в місті, не селі.
Роботу сказали запропонують, коли молодша дитина звикне до садка.
Я не боюся фізичної праці, скоріш вони ніяковіють, коли пропонують з моєю професією фізичну працю. Я не соромлюся працювати фізично.
Чехи - Люди. З великої літери.
Ответ дляWomAnn
А что в Норвегии?
Вы там были?
Знакомве там. Пока отель, потом община, кторая помонает с жилткм и паботой. ПОняла, что политика страны дать удочку, а не рыьу. Мне б подошло, ео я мерзлячка...
Одним із важливих факторів є не так ті всі ’плюшки’ безкоштовні, як знання мови. Як будете спілкуватися?
А то потім тем багато, я поїхала, а в магазин елементарно піти і т.д. боюся.
Або ж вибирайте країни, де мовного бар´єру немає, де більшість розуміє і розмовляє зрозумілою нам мовою. Поступово вивчите мову місцевих, якщо це буде потрібно
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ціни в Чехії (може кому цікаво, помножити на 1.32).
Але так, оголосили, що не приймає вже. Може щось зміниться...
А что по Румынии, Словакии?
В Словакии с языковым барьером вроде по легче должно ж быть?
Ответ дляЧаЧаЧа
Ну тоді це для більшості українців це лише Англія та Ірландія. Ну у Скандинавії ще майже всі англійською говорять. Але ж там є нюанси з прийомом.
Ясно що немає проблем з англійською у столицях та великих містах будь-якої європейської країни. Але тут вже немає місць(
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляMarinchik82
А что по Румынии, Словакии?
Словакія +!
Я чехів розумію відсотків на 20. Але суть їх розмови я уловлюю, як і мою.
Ми недалеко від кордону зі Словакією.
Я сама така була нещодавно. Хто зна куди податися, куди вивезти дітей.
Великобританія, Німеччина, Швеція, Нідерланди, Норвегія і т.п. - дорогі країни. Вам потрібно дивитися на вартість продуктів.
Більш приземлені ціни - Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Словаччина.
В Словаччині ви хоч зрозумієте, про що з вами говорять.
П.с. я навіть тему створювала, куди краще. Засміяли. Мов перебираю.
Але, так, коли війна мені допекла я повезла дітей внікуди. Страшно. Але потрібно взяти себе в руки
Ми недалеко від кордону зі Словакією.
Ответ дляnadezhdaLitv
Словакія +!
Ми недалеко від кордону зі Словакією.
Дякую за відповідь, так а зараз ви у якій країні? Як вам?
nadezhdaLitv• 21 марта 2022
Ответ дляMarinchik82
Чехія. Обживаємося. Звикаємо.
ольга маторина• 21 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чехія. Обживаємося. Звикаємо.
Вы в каком городе? Мне не так повезло с чехами) в саду места нет,со школьниками не знают что делать, работы нет….
Ekaterina17• 21 марта 2022
Ответ дляMary-S
Да знаю, сестра там но ей не нравиттся, хочу понять что не так.Изначально туда планировала .
Сестра там живе 20 років
В йшла заміж
Спокійна країна
Знання англ мови плюс
Зараз багато допомагають українцям
Сестрі в її селищі з кинулись 5 тис евро допомоги , вона маму прилітала забирала з Варшави
В йшла заміж
Спокійна країна
Знання англ мови плюс
Зараз багато допомагають українцям