Квіхтулік• 21 марта 2022
Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!
Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти
Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати
Це важливо! моя хата з краю вже не працює
Завдяки санкціям росіянці починають змінювати свою точку зору. Так, це виглядає огидно, але хоч так. Он, Чулпан Хаматова вже на ходу перевзувається, втекла до Латвії. Звідти 25 лютого публічно висловилася проти війни в Україні та закликала припинити бойові дії. Але всі памятають, що раніше вона знялася у передвиборчому відеоролику на підтримку Володимира Путіна, вона ще казала, що краще жити в Північній Кореї, ніж допустити революцію
Ответ длямимозка
Зайка, я для поддержания темы написала. Реально подумываю чем угощать уродов в случае чего. Битое стекло, крысиный яд. Заготовить такие вкусняхи для упырей. Где бы прочитать как это правильно сделать и дозировку?
поняла вас, знаю))) но отвечать то надо, тему поднимать)))
прочитала тільки що таке:
УВАГА-УВАГА!
Коли бачите об´яву
’Затягну вибиті шибки/вікна плівкою (Безкоштовно)’ - з великою ймовірністю то пише коригувальник вогню ворога.
У телефонній розмові може ’прикидатися дурником’ і питати ’а де саме будинок?’, ’а що поруч?’
НЕ ВЕДІТЬСЯ
Нічого не розповідайте.
Можливо якщо є справді контора що ’затягує шибки’ - краще домовитись про зустріч в умовному місці (відомому всім) неподалік від дому - і особисто провести з того місця до дому (тобто не розповідати НІЧОГО по телефону про те, куди саме влучили)
УВАГА-УВАГА!
Коли бачите об´яву
НЕ ВЕДІТЬСЯ
Нічого не розповідайте.
В конкурсе «Дебил года» не понятно кому присвоить первое место:
- Путину, который заявляет, что Украину создал Ленин
- Лукашенко, который родился в 1954 году и утверждает, что его отец погиб во Второй Мировой Войне
- Кадырову, который сначала давал Зеленскому время капитулировать до 31 февраля, а теперь обьявил вознаграждение за голову Степана Бандеры.
Ответ дляКарюшша
Я одна не розумію, навіщо їм так позаріз саме цукор і в такій кількості? Багато печуть?)) А гречку забули чи вже скупилися?
Так они брагу регулярно на чем попало делают и лакают вместо воды. Знакомая отдыхала летом у моря, рядом у бабки рашисты жили. Рвали марабельку и сахаром засыпали, на второй день начинали пить ту бражку. Потом бегали и срали где попало.
Линусик 2641• 21 марта 2022
Ответ дляVaslek
Загуглила марабелька это сливка маленькая?
Я знаю Марелька это маленькие абрикосы