Есть рапсовое, оливковое, кокосовое.
Майстерня домашнього текстилю• 22 марта 2022
Я плов готую на смальці або кусочок сала розтоплюю. Щоб не змішувати рослинний і тваринний жири.
Ответ дляok1904
смажити картоплю смачніше коли змішувати олію та смалець.
Смачніше, але в мене півхати поджелудочників. Тут десь стратив чуточку і всьо, рвота.
Девочки, спасибо всем

Я как раз в процессе.
А какие специи подойдут? Дома всегда готовой смесью пользовалась. А тут есть карри и по отдельности орегано, семена укропа (забыла как его), кориандр, сушёная зелень.

Я как раз в процессе.