⚡️У Мелітополі окупанти змушують вчителів розпочати навчальний процес російською мовою — мер Іван Федоров.
Злочинці рф обходять кожну школу і схиляють вчителів розпочинати з 1 квітня навчальний процес російською мовою за незрозумілою програмою.
Ответ дляtanuwe4ka
В том то и дело. Я сама процентов на 70 уже перешла на украинский язык, потому что так захотела. Но когда мне начинают навязывать и давить, то это прям противоположное действие вызывает. При этом я жертвую на армию и сборы волонтеров, чувствую себя украинкой и ненавижу рашистов. Но принуждение ненавижу тоже.
Ответ дляГертруда Стайн
Весьма нелогично. То-то они Сирию бомбили из-за того, что там много русскоязычных, да?
Не ищите виноватых в Украине, не разводите срачи среди своих. Русскоговорящие - НЕ за россию. Спросите у Харькова и Мариуполя сейчас. Українці - найкращі люди, і всі знають по дві мови.
А напали на нас не через російську мову, а напали, бо нападають чокнуті маніяки.
Так само, як не можна гвалтувати дівчину, навіть якщо вона у короткій спідниці. Ничто не может быть поводом или обоснованием убийств и оккураций.
Они сгорят в аду. Слава Украине!
Я все це знаю, але росіянам по тв досі розказують байки про захист російськомовних.
Ответ дляТамара0104
Не кажіть мені про російськомовних захисників, всі ходили до школи і знають українську мову. Чому ви так вперто відстоюєте російську?
Тому що про людину більше всього кажуть вчинки. Я, наприклад, теж в побуті спілкуюсь російською, але це не означає, що я не патріот, що я не люблю Україну. Ви взагалі то з якою ціллю розпалююте ворожнечу? Що хочете доказати? Я, доречі, з Конотопа сумської області і не дивлячись на те, що місто вже місяць в окупації місто залишається українським, хоча і здебільшого російськомовним
Ответ дляElen_17
А вы им поддакиваете.
А ви вперто ігноруєте українську. Ті хто виїхав в Польщу, Чехію і т.д. віддають своїх дітей до школи, де ті навчатимуться їхньою мовою. І там це нормально! Тільки в Україні російськомовні права качають, докачались.
Aksinja Lana• 24 марта 2022
Ответ дляТамара0104
Російськомовних у нас немає, так і передайте! В Україні живуть розумні люди, які знають по декілька мов, і користуються ними. А рідна мова в усіх - українська! Так повинно бути, і так буде!
В кожній країні є мови меншинств, так як ви хочете - це і є фашизм. Для всіх повинен бути вибір. А те, що на сьогодні в школах України немає жодної години російської мови на тиждень, теж стало однією з причин воєнних дій.
Ответ дляДробот И.
Ви знаєте мої вчинки? Прошу людей схаменутись, вас зросійщували насильно роками, а ви вперто відстоюєте право розмовляти мовою агресора.
Ответ дляAksinja Lana
Такий вибір, що газет українською неможливо було знайти? Квоти на радіо вводили для українських! пісень. Де таке є, в якій країні?