⚡️У Мелітополі окупанти змушують вчителів розпочати навчальний процес російською мовою — мер Іван Федоров.
Злочинці рф обходять кожну школу і схиляють вчителів розпочинати з 1 квітня навчальний процес російською мовою за незрозумілою програмою.
Mira29-c3c3• 24 марта 2022
Ответ для vihola
Ви сама не розумієте чому?
Хотілось мене процитувати, взяли і процитували. На здоров’я.
Але вам захотілось додати, «не думала, що буду ось цю таку сяку віхолу цитувати»
І я така, вау, яка честь).
Ну ви ж хотіли і вашим і нашим …
Renessanca• 24 марта 2022
Ответ дляLika-6e5b
Согласна. Не нужно бросаться на вооруженных русских с коктейлями Молотова как это делали в Херсоне (сиреневый парк думаю все помнят). Сейчас нужно ввести себя тихо чтобы максимально сохранить жизни, с армия должна разбираться армия
Тихо? Так як колись в Криму тихо стало все руським?
Ви не думайте, я переживаю за людей. Але тиша до добра не доведе теж(((( вони потім скажуть що та земля теж рашки. Отаке в них тихо
Ответ дляAvonUkraine
Спасибо большое !Держимся !Да конечно город не живет в таком ритме в котором жили раньше .Но есть оптимистичные прогнозы,с 1 мая собираются кафе открывать ,к сезону готовятся к пляжному.
Россияне поедут? Или какой пляжный сезон в оккупированном городе?
Вы так расписали...просто прекрасная жизнь
Ответ дляFearlessN
Прикиньте. Я конечно не в оккупации, но нет оснований не доверять здесь пишущим, что реально ходят по домам.
Если будут сгонять, то что людям делать? На смерть идти?
Или ту же гуманитарку кричат не брать, а если у нее ребенок голодает, Вы бы не взяли? Все это страшно, но в моем мире в приоритете человеческая жизнь. Надо выжить!
Не взяла б гуманітарку від орків прикиньте
Ответ дляlapushka25
Не выходите на работу!!! Учителя. Дети пусть не идут. Проблема уйдёт. Наверстаем, выучим, придумаем, разгребем. Но главное победить. И это будет очень хорошим плевком им в рашисткую рожу. Вы бы повели своего ребёнка в немецкую школу во время оккупации фашистов?! Работали бы на них? Это одно и тоже
Хорошо указывать людям и детям находящимся в плену.
Пусть действуют мирные люди по ситуации, все остальное дело всу и правительства!
oksigen_ks• 24 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
ооо, мене за таке в сусідній темі з г* змішали.
Не прикидывайтесь овечкой. Мало вам там навешали.
Mira29-c3c3• 24 марта 2022
Ответ для vihola
До того часу, як зняли анонімів, не бачила вас ніколи і ніхто взагалі не знає, як ви хотіли. Може топили за опзж, а зараз з себе велику патріотку вдаєте.
Я знаю як я хотіла і хочу.Ну так що з тим постом ?Вислужилися ?
Mira29-c3c3• 24 марта 2022
Ответ для vihola
Що що? Ви хто така, щоб допити якісь мені тут влаштовувати? Анонімний патріот. Ясно.
А колись ваші дописи мені імпонували .
oksigen_ks• 24 марта 2022
Ответ дляtanuwe4ka
Я иногда думаю, что это пособники рашистов уже. В такое время поднимать из-за языка срач- умышленно стараться разделить страну. Ведь никогда то, что навязуется силой, не может восприниматься нормально.
Тоже так думаю, последние два дня уж слишком много подобных комментариев и тем
екатерина-137d• 24 марта 2022
Ответ дляChernobai
а в Геническом чате читала, что пенсионерам и бюджетникам раздавали по 10000 рублей на руки.
И пишут, что берут.
Опровергните, пожалуйста, кто оттуда!
И пишут, что берут.
Опровергните, пожалуйста, кто оттуда!
Е-мое, скажите что фейк
Ответ дляСюняГуня
Самое интересное, что так категоричны люди, выехавшие за границу. Почему то именно они точно знают, как бы они себя вели в оккупации, как бы плевали в лицо врагу, как ходили бы на митинги и партизанили. Возвращайтесь домой и вдохновляйте личным примером.
lana_banana04• 24 марта 2022
Ответ дляElen_17
А ,кстати, где Савченко сейчас ?
Не знаю, это ещё в начале войны она записала видео с автоматом на фоне сирены. Воюет, наверное
Another Lyolya• 24 марта 2022
Ответ дляТамара0104
Переходьте на українську, прошу вас. Тоді їм нікого буде тут захищати.
Я російськомовна українка, і вважаю, що за руським воєнним кораблем повинні йти як ’защітнєгі’ з росії, так і ті, хто вказує, якою мовою мені користуватись в побуті. Адже якраз останні дают привід для спекуляцій типу ’забороняють російську мову’ і подібних.
Державна мова одна, українська. В побуті кожен обирає сам, хоч клінгонською спілкуйтесь.
ольга521962• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну, допустім, а вже місяць пройшов, а пенсію люди за лютий не всі отримали. А вже березень минає. Ізмором беруть.
Пенсию получили все , причем раньше времени и повышенную.
Ответ дляAlve
Мой рускоязычный муж с оружием в руках защищает свою страну. И там все подразделение такое. И оно не одно. Пойдите им расскажите про кокошник и пойдете вслед за кораблем.
Займитесь чем нибудь полезным, а не языковой срач разводите на форуме.
Ось вам ще новини, нічого не муляє? Окупанти вилучають та знищують українську літературу - повідомляє розвідка.
На тимчасово окупованих територіях почались вилучення української літератури, яка не збігається з постулатами кремлівської пропаганди. Для цього залучено російські підрозділи «воєнної поліції».
Найбільшу зацікавленість викликають книжки щодо історії українських Майданів, АТО/ООС, історії українських визвольних змагань.
Окупанти мають цілий перелік заборонених до згадування імен: Мазепа, Петлюра, Бандера, Шухевич, Чорновіл.
Знайдені книжки вилучаються, знищуються на місці або вивозяться у невідомому напрямку.
Також орки намагаються розставляти на місцях окупаційні адміністрації. Ведеться розшук патріотів та учасників АТО/ООС.
Місцевому населенню надано вказівку збирати документи, начебто з метою оформлення пенсійного забезпечення
Ответ дляТамара0104
Вибачте а при чому тут ця інформацвя до вашої ненависті до російськомовних українців? Яким боком?
Ответ дляДробот И.
Ви це і в очі російськомовним захиснткам зі ЗСУ також зможете сказати?
Не кажіть мені про російськомовних захисників, всі ходили до школи і знають українську мову. Чому ви так вперто відстоюєте російську?
Ответ дляtanuwe4ka
Вам досі не доходить, що ваш русский язьік якраз і є нав´язаний? Українську мову вбивали більше 300 років, насильно зросійщували українців. Що на це скажете?