Alina-1a79• 25 марта 2022

Де справидливість?

Чому 6500 грн допомоги приходить тим хто не втратив роботи,не працював і не платив налоги в 2021 році,а
я з Ірпіня втратила роботу і мабуть житло ,то мені не має,чому так ,де справидливість?
_Alekssandra_• 25 марта 2022
А Вы бюджетник?
Майстерня домашнього текстилю• 25 марта 2022
Про що Ви пишете? Хто не платив податки нічого не отримав.
Space_girl• 25 марта 2022
Бред какой-то. 6500 приходит тем, кто с зоны активных боевых действий. Например Харьков, люди без работы остались
Те, кто не работал и не получат ничего.
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляSpace_girl
Те, кто не работал и не получат ничего.
Знаю таких хто працює і отримав 6500,просто так не писала
Nata-ля• 25 марта 2022
Ті хто податки не сплачував не отримують, бюджетники звичайно також, їм зберігається частина зп. Ви офіційно працювали?
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я про тих хто не працював а може подати заявку
_Alekssandra_• 25 марта 2022
И где Вы сейчас?
Мои родители позавчера зарегистрировались как переселенцы. И ребёнка моего зарегистрировали. Вчера им дали в сельсовете по курице, там еще что-то.
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
А Вы бюджетник?
Ні,податок платився
Э-велин@• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Каким образом?
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляNata-ля
Так офіційно,а подати заявку не можна
_Alekssandra_• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Ні,податок платився
Так, а чому Ви не можете? Дивно. Потрібно розбиратися. В Миколаєві отримали. Херсонська обл. подали.
Nata-ля• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Так офіційно,а подати заявку не можна
Так може вам дію необхідно оновити , переустановіть чи ще щось. Тому що багато в кого не вийшло з першого разу.
Space_girl• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Ну ок, они в зоне боевых действий? Если да, то какой вопрос. Из вашего кармана платят?
Kvitkaliliia• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Ні,податок платився
А за бюджетників за вашою логікою не сплачують ЄСВ?
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляNata-ля
Оновляла,все те саме ,не можливо
Space_girl• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Я вообще в декрете, но мне давали выслугу и видно с неё был уплачен налог. Вчера подала заявку. Не заслужила? Или мне надо с голоду умирать, чтоб кому-то обидно не было.
Распродажа СП• 25 марта 2022
Может отчет не подан еще?
Автор, там все просто.
Nata-ля• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Оновляла,все те саме ,не можливо
Тоді дивно , але пробуйте періодично, можливо вийде.
Распродажа СП• 25 марта 2022
Ответ дляNata-ля
Не дивно. Автор что-то не договаривает мне кажется
In Love Love• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Я не працювала офіційно і подати не можу, не видумуйте. В зоні бойових дій. Знайомі так, отримали. Але вони або ФОП або працювали
GeekTeaParty• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Так они налоги платить. 2 требования : боевые действия в твоём регионе и оплаченные налоги, что не так?
Space_girl• 25 марта 2022
Если ваша область попадает в список и если вы не бюджетник, то должно получиться, не у всех сразу выходит, у свекрови и меня только вчера получилось. Там должны на предприятии тоже какую-то инфу подать, что остались без работы вроде. Ну и отчётность должна быть подана
Kvitkaliliia• 25 марта 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Автор не відповідає на запитання, ким працювала, чи бюджетних
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
В приватного підприємця,налог платився бухгалтер сказала
Space_girl• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Фирма где зарегистирорована?
Kvitkaliliia• 25 марта 2022
Ответ дляAlina-1a79
Перевірити можна самостійно, чи справді платився, чи подано звітність
Kvitkaliliia• 25 марта 2022
Ответ дляSpace_girl
Фирма где зарегистирорована?
До речі, також впливає
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Як перевірити, підскажіть будь ласка?
Ответ дляAlina-1a79
Ви особисто знаєте такі випадки?
автор Alina-1a79 • 25 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ви особисто знаєте такі випадки?
Так