BloomBom• 25 марта 2022

Вот что я увидела о повестках на блокпостах

Может кому пригодится. Если было уже, извините
Ксеня 1982• 26 марта 2022
Ответ дляКиев_Елена
А зря не читают законы люди. Даже при сьёме квартиры на ЗУ риэлторы сдают квартиру через регистрацию в сельсовете/цнапе. Мужчины регистрируются, а там дают направление в военкомат. Так вот, это тоже просто ’бумажка’, а не повестка. А некоторые идут в военкомат, хотя имеют право и не идти туда
При регистрации всегда отправляли в военкомат. Даже в мирное время. Я летом приписывала мужа. Тоже брал справку в военкомате.

Shoosha• 26 марта 2022
Ответ дляdiamond_shop
обмежено придатний у воєнний час, тобто у воєнний час підлягає призову, але не на передову, а скоріш за все для допомоги фронту, не всі ж саме на передовій стоять, роботи багато є - ремонт техніки, копання окопів, та навіть картоплю чистити теж хтось має
А знятий з військового обліку? На звороті?
Ксеня 1982• 26 марта 2022
Ответ для...lana
Предполагаю, что есть причины, кроме любви к Родине, почему он сразу пошел воевать.
1. Проблемы в семье.
2. Не было работы, а так хоть какой-то заработок.
3. Официально работал. Тогда за ним сохраняется рабочее место бесконечно долго, начисляется зарплата на рабочем месте и к этому ещё зарплата военного.
А те що він ЧОЛОВІК і пішов захищати свою землю і свій народ, то в голові не вкладається? Чоловік, який вартий любові і поваги, бо він справжній. Він не якийсь слизень , що ховається за бабською спідницею. Хоча про що я... Тут половина жінок не зрозуміє. А потім читаєш в мирний час такі теми, що на голову не налазять про сімейне і особисте ..
Isa Dora• 26 марта 2022
Ответ дляКсеня 1982
Не всі чоловіки здатні воювати, не всі жінки здатні народжувати.

Хай бог захистить вашого чоловіка.
lelik-nolik• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
В мене сусід 40 років,вже тричі просився,сказали чекати в резерві,а тут на форумі розповідають як гребуть тому і дивно.
Это правда!У нас вытащили из машины друга семьи на ЗУ.Он ехал с женой и 2 детьми.
skyandsun• 26 марта 2022
Ответ дляShoosha
Подскажите пожалуйста. Что это за документ?
Белый билет, со страны не выпустят , обмелено придатный-4 волна мобилизации
skyandsun• 26 марта 2022
Ответ дляShoosha
Надо чтоб было выключено
Shoosha• 26 марта 2022
Ответ дляskyandsun
Ясно. Спасибо.
:LESY:• 26 марта 2022
зараз майбуть буде нова тема, як сховати чоловіка від повістки...хіба можна так, а якби всі, хто зараз на передовій та іх дружини так думали? соромно читати...а, забула, ще бігом треба бігти для них по допомогу в цнапи, для тимчасово переміщених чоловіків, а як же, ще й наперегонки

@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для...lana
1. Проблемы в семье.
А для чого комусь ваші пункти.Ви вирішили що комусь цікаво,що у кого в сім´ї, чи на роботі ,чи офіційно працював.От подобається вам в чужому житті лайно шукати?Це вас характеризує як?Якась огида до таких...
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Обіймаю, молюся за наших чоловіків!
Дякуємо!
На жаль таких я ви дуже мало(
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляVerulya
Підтримую на всі 100! Дякую захисникам і захисницям! Сором сцикунам і їх куркам! Слава Україні!
Все буде Україна!
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляИфигения
Удалено администрацией...
Прочитала.Оце ваш чоловік сидить у вас під спідницею?
То тримайте його там,не випускайте,щоб не позорив армію України.
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Удалено администрацией...
Це не перша така тема.
Заспокоює одне,тут завжди гадять один одному на голови, адекватних одиниці,жаль що адміни навіть не перечитують і видаляють в більшості нормальні коментарі, а тут ще й війна.
Заходжу щоб прочитати новини,телевізор не дивлюся,іноді напишу щось в темі,то стільки виляють обвинувачень,слів немає.
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляIsa Dora

Хай бог захистить вашого чоловіка.
То не потрібно інших брудом обливати.Чи це так себе заспокоюють,що вони боягузи?
...lana• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Оказывается в чужой семье можно такое найти?! Могли б и прибраться в своей. Прошу прощения, что перечисленное задело ваше личное. Досадно, когда в других семьях чище, да?
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для...lana
Досадно,що хлопці помирають,а все інше то бабські плітки і не більше.
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для...lana
А ви свого теж під спідницею провітрюєте?
...lana• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Стандартный вопрос, когда нечего ответить

@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для...lana
Вам?Так,нечего.
_MadonnA_• 26 марта 2022
Наконец то . Я с самого начала Писала , что на ЗУ полный беспредел . Как будто свои законы