Дуже багато читаю в темах, як бояться отримати повістку, бо це смерть.
Молимось за кожного захисника, щоб повернувся живим!
Так, на жаль, гинуть наші солдати. але це наш захист.
не захищати Батьківщину не можна!
Ответ дляgnomik724
так вы можете вообще не пить как и я, но чего вы таких людей не понимаете?
яких?
Ответ дляMy Business
пояснюю, що захищати не дорівнює помирати.
захищати дорівнює життя цілої нації.
Это правильно
Но если война не закончится вскоре, то от нации останется лишь часть женщин , детей и стариков
Ещё не призваны все желающие , и имеющие боевой опыт, поэтому Вас с Вашей политологией- идти всем на фронт ,..,в сад
Не будет тыла, не будет страны
Майстерня домашнього текстилю• 26 марта 2022
Ответ дляMy Business
а для чого мінятись обов язками жінці з чоловіком???
Якщо у Вас такий гендерний розподіл обов´язків, то це не означає, що всі живуть по домострою.
Ответ дляgnomik724
вы забыли что написали? точно не пьете?
їй Богу.
emerald_88• 26 марта 2022
Ответ дляMy Business
у моїй родині так, я описала вище.
тому я вдома, доки чоловіки на фронті.
Це дуже багато пояснює.
Люди, які виїхали, хочуть щоб і інші виїхали.
Люди, які залишилися, хочуть, щоб і інші залишились.
Люди, які пережили обстріли підсвідомо бажають того ж спокійним містам
Ну аналогію, я думаю, ви вловили.
Ответ дляrabbit
Это правильно
Не будет тыла, не будет страны
я не закликаю всіх бігти на фронт.
я пишу про те, щоб не лякались йти захищати.
що повістка не дорівнює смерть.
ми молимось за наших солдатів і чекаємо їх живими.
що повістка не дорівнює смерть.
Ответ дляMy Business
я не закликаю всіх бігти на фронт.
що повістка не дорівнює смерть.
А шо вона дорівнює?
Ви гарантуєте, що чоловік, який пішов на війну не загине? Ні. То про що ви?
Ответ дляFeel good
Ееее...
Ну ясно: молитеся і чекаєте.
а які є ще варіанти?
Ответ дляMy Business
не п´ю з початку війни. зовсім.
в холодильнику стоїть пляшка шампанського. стоятиме до Перемоги.
не розумію тих, хто п ´є у війну.
А я не могу пить
Не хочу
Алкоголь у меня ассоциируется с весельем . Бокал чего нибудь под соответствую атмосферу . Ночной клуб или любимый гусь паб
Но как выяснилось опытным путём , не могу уснуть без валерьянки
Не хочу
Ответ дляанна 1986
Ну и что,есть приказ 313,принят на декабрь 2021г, Вова подписал, и все с экранов кричали,что пойдут на учёт и будут воевать. А как дошло до войны,так мужик защитник и должен и про равноправие резко забыли.
Доречі, за цим наказом жінки до кінця 2022-го мають стати на облік, якщо не помиляюсь.
Облік - це не призив.
Це, швидше, пЕрепис.
Облік - це не призив.
Це, швидше, пЕрепис.
Ответ дляанна 1986
Да какое уж там равноправие. Все равны, но кто-то равнее. Кто-то может спокойно собраться и уехать, а другие такого права не имеют, потому что родились другого пола.
Ответ дляemerald_88
Це дуже багато пояснює.
Ну аналогію, я думаю, ви вловили.
У меня две подруги выехали
Одна по статусу беженец
Вторая за свой счёт
Вообще никто не заморачивается это личное дело каждого
Одна по статусу беженец
Вторая за свой счёт
Ответ дляовсепян
у вас не так? всі мої знайомі спортсмени, качальщики в боксери, які любили фоточки постить з гантелями, в готелях на ЗУ зараз.
тепер фото полонин постять.
Ксюша-Ксюшенька• 26 марта 2022
Ответ дляЕлена1265
То чого не йдете добровольцем?
Не берут, ждём очереди)
Liliputochka• 26 марта 2022
Да, повестка - не смерть, но шансы сыграть в ящик существенно повышаются. Но вы не бойтесь, все хорошо, у противника запасов всего-то на «3 дня». Автор, мотивируйте ваших родственников на победу, а другие и сами решат, что им делать.