Дуже багато читаю в темах, як бояться отримати повістку, бо це смерть.
Молимось за кожного захисника, щоб повернувся живим!
Так, на жаль, гинуть наші солдати. але це наш захист.
не захищати Батьківщину не можна!
Ответ дляmiss.olja
И?? К чему это написано?? Чтоб не боялись идти умирать? На женском форуме очень легко писать кому и что надо делать, смотрите за собой, мотиваторша вы наша...
та йо-ма-йо. щоб показати, що захист Батьківщини - це не смерть.
Ответ дляЕлена1265
Може тому, що жінкам ніхто повісток не надсилає? І на військовий облік не ставить? Якось ви пропустили цей момент, непродумали…
жінка - Берегиня.
чоловік - Воїн.
ні?
чоловік - Воїн.
ні?
Майстерня домашнього текстилю• 26 марта 2022
Ответ дляMy Business
Про смерть ніхто і не говорить, питання в тому, що не кожен зможе вбити.
Ответ дляЕлена1265
Ні
у моїй родині так, я описала вище.
тому я вдома, доки чоловіки на фронті.
Ответ дляMy Business
Ви знаєте, до війни я курку зарізать не могла. не могла зробити укол кішці.
зараз, якби дали зброю, я змогла б вбити окупанта.
Вам так кажется ( тоже про себя так думаю ) но можно не попасть, враг выстрелит первым.
Нужно умение ориентироваться быстро, принимать решение быстро, быть метким и не бояться, вовремя уметь спрятаться.
Дед говорил, что видно кто выживет кто погибнет ... не все воины..
Ответ дляJENYABEST
згодна.
Ответ дляJsolo
Ключове - ,,якби,, Ви на війні зараз, що нам розказуєте, що робить?
вам особисто в особисті повідомлення я нічого не розказую.
не подобається тема - проходьте повз.
у вас своя думка з цього приводу - висловлюєтесь.
не подобається тема - проходьте повз.
Ответ дляgnomik724
а в чем сакральный смысл не пить мирным во время войны?
я не п ю. мені не лізе.
ви пийте. ніхто не забороняє.
Ответ дляAlve
Автор, дайте угадаю, вы за бугром и мужа прихватили ( но в этом никогда не признаетесь)
точно. ви ванга 2.
Ответ дляЕлена1265
То й що? Чоловік чи родичі дітей виростять. Чи у чоловіків дітей немає?
а для чого мінятись обов язками жінці з чоловіком???