ir.zhuck• 28 марта 2022

Зупинити навчальний процес!

В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?

Що думаєте, вчителі?

Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
иркин• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Журнали як заповнити, якщо у нас половина вчителів виїхало з Києва? І ще половина з тих, що залишились не живуть поряд з школою, а транспорт не їздить!
І періодично вуличні бої ідуть. А і школа то закрита взагалі!
Ну так вам мали пояснити на педраді - дистанційно журнали заповнюються.

chornoruk• 28 марта 2022
Автор, більшість ваших учнів за кордоном вже в школах, тому й не виходять на навчання. Але ще не всі повідомили своїх вчителів
fibinika• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Прекратите кипиш. Ведите уроки по возможности. У нас почти все учителя на месте. Да и дети. По одному ребенку выбыло. И школа платная-родители платят деньги. Поэтому работаем:и дз,и ср,и контрольные.
СмирноваН• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Тільки у дітей не завжди гарний інет. І ваша презентація у половини дітей не відображається або їм не видно, бо з смартфонів.

А якщо в мене одночасно урок у мене і у дитини повинен бути урок, то як бути? Кімната одна.
А за что вы жить будете если учебы не будет? Или хотите и не работать и зп получать?
Кроме комнаты наверное и кухня есть в конце концов? Что там нельзя сесть?
Ellillд• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
У нас электронный
Но как это все будет- не знаю
Наши учатся уже неделю.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Та яка різниця на ці оцінки. Поставлять такі самі +- як були в першому семестрі
Погані не мають право ставити. Д/з задавати теж

Головне,щоб щось запам´яталося
Ніде не змінено критерії оцінювання. Тобто якщо я дам СР і дитина напише на 3 і більше її не перепише, то 9 поставити я не можу... У мене в ел.журналі буде ця 3...
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Скільки уроків ви провели за цей тиждень? Скільки уроків відвідали ваші діти?
Можно я?
На прошлой неделе. Каждый день 3-4, в четверг 6. По вечерам зумы с детьми Израиля, Литвы и Латвии на английском. Оттачивают английский, рассказывают о войне.
Вы как-то слишком реагируете. Найдите в запасах 100 грамм и расслабтесь.
иркин• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck

Є кухня. І коридор.
Ю_льчик• 28 марта 2022
Вторую неделю учимся, сколько детей присутствуют не знаю, новые темы проходит, оценки, домашка, во время сирен, конечно, уроки прекращаются. Как то учимся, пока есть такая возможность

Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ми в Києві, вчились тиждень із школи іншого міста, в день по 3-4 уроки було... Причому ми на лінії... Нічого, вчимось, відволікаємось сидячи в коридорі квартири... З завтра вже наша школа буде вчитись і наш клас...
Ви можете відмовитись.. Звільнитись і тд.. Але не всі такі панічні як ви і не у всіх містах опа опа.. Навіть в нашому місті є час на вчитись
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ длячаревна
У нас в 8.30 первый урок
Обратитесь к учителям. У нас в мирное время с 8:30 было. Мы наехали, что из-за тревог с утра все спят. Перенесли.
Ellillд• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
В 10 вечера и не везде. Не надо ля ля.
Ну каштаны то ...
prosto_mama_• 28 марта 2022
Не хотіла це писати, але напишу Я працюю в школі. Я не вчитель. Педагогічний працівник.
Син навчається в 5 класі.

Автор трошки перегибає.
Дітей не змушують і ставляться з розумінням.
Вчителям прийшов наказ. Працювати по можливості. Не тільки зум. Як можете.
Якщо немає можливості контактувати з дітьми,то пишіть на відпустку.
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Де ваша школа?
В Одессе
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляFinetouch
Во время тревоги, уроки не проводят. В Одессе не бомбят, например
Так всі ж різних містах знаходяться! В когось є тривога, а в когось не має.
І я писала про ДЗ в тому пості!
fibinika• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck

У нас киевстар неделю не работал. Все с телефона проводили. У меня 4 урока каждый день, мой рбенок на кухне учится.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Тревога не длится круглые сутки. Вы ж не в Мариуполе.
В Киеве бывают очень веселые дни и ночи. Например, как сегодня.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Не делайте. Их дают с пометкой, если есть возможность.
І якщо його не зробити, то тоді дитина не розуміє наступну тему.
иркин• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
у нас уже неделю дистанционка. не все предметы, но уроки идут и домашка есть.
Це була особиста ініціатива вчителів. А тепер буде офіційно.

ПЛЮС-МИНУС• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Так , це не повноцінне навчання.
А як консультації. Без д/з, поганих оцінок і тд.
Повторення.
Так, я трохи з Вами згодна. Але що робити... Хоч так.
Київ.
а наша училка детям мозги выносит.
за домашку прессует, на уроках гнобит.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Пишіть на відпустку
З якого дива?
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Слушать на уроке надо.
иркин• 28 марта 2022
Ответ дляСмирноваН
70% з/п за простой теж непоганий варіант.
vetka• 28 марта 2022
Ответ дляиркин
странно. оценки ставили и писали самостоятельную работу.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Откройте карту боевых действий и посмотрите. Что за истерики?
А про обстріли ви не знаєте? Де ви взагалі знаходитесь?
english book• 28 марта 2022
Я не знаю.В мене дочка займається з задоволенням.Тим більш ніхто нікого не примушує.Все дистанційно.Уроки дублюються матеріалом,якщо хтось не може бути присутнім онлайн.
Краще так,ніж нічого.Коли не було дистанційки,то діти весь час сиділи в телефонах,переписуючись.
В нас було опитування перед тим,як розпочати.Переважна більшість висловилася ’За’.
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляBusinka_05
Ну и у нас бывает. В один день пропустили из-за ночных, утром не могли глаз открыть. Днем с урока все уходят, если тревога.
БонСу• 28 марта 2022
Вы за себя и свой привычный режим трясетесь, а на детей Вам плевать, учительница...Иначе бы понимали, что самое важное для детей сейчас - это хоть какой-то режим, привычная рутинная нагрузка и работа мозга. Бездеятельность хуже всего для детей и психически и физически.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляRubiii
Так если вы не можете учиться, то не учитесь. Другие же как-то учатся.
Якось...
Який сенс в цьому якось?
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Где в Киеве уличные бои? Вы точно из Киева пишете?