В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?
Що думаєте, вчителі?
Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
Що думаєте, вчителі?
Ответ дляir.zhuck
Журнали як заповнити, якщо у нас половина вчителів виїхало з Києва? І ще половина з тих, що залишились не живуть поряд з школою, а транспорт не їздить!
І періодично вуличні бої ідуть. А і школа то закрита взагалі!
Ну так вам мали пояснити на педраді - дистанційно журнали заповнюються.
Ответ дляir.zhuck
Прекратите кипиш. Ведите уроки по возможности. У нас почти все учителя на месте. Да и дети. По одному ребенку выбыло. И школа платная-родители платят деньги. Поэтому работаем:и дз,и ср,и контрольные.
Ответ дляir.zhuck
Тільки у дітей не завжди гарний інет. І ваша презентація у половини дітей не відображається або їм не видно, бо з смартфонів.
А якщо в мене одночасно урок у мене і у дитини повинен бути урок, то як бути? Кімната одна.
А за что вы жить будете если учебы не будет? Или хотите и не работать и зп получать?
Кроме комнаты наверное и кухня есть в конце концов? Что там нельзя сесть?
Ответ дляir.zhuck
У нас электронный
Но как это все будет- не знаю
Наши учатся уже неделю.
Но как это все будет- не знаю
Наши учатся уже неделю.
Ответ дляprosto_mama_
Та яка різниця на ці оцінки. Поставлять такі самі +- як були в першому семестрі
Погані не мають право ставити. Д/з задавати теж
Головне,щоб щось запам´яталося
Ніде не змінено критерії оцінювання. Тобто якщо я дам СР і дитина напише на 3 і більше її не перепише, то 9 поставити я не можу... У мене в ел.журналі буде ця 3...
Ответ дляir.zhuck
Скільки уроків ви провели за цей тиждень? Скільки уроків відвідали ваші діти?
Можно я?
На прошлой неделе. Каждый день 3-4, в четверг 6. По вечерам зумы с детьми Израиля, Литвы и Латвии на английском. Оттачивают английский, рассказывают о войне.
Вы как-то слишком реагируете. Найдите в запасах 100 грамм и расслабтесь.
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ми в Києві, вчились тиждень із школи іншого міста, в день по 3-4 уроки було... Причому ми на лінії... Нічого, вчимось, відволікаємось сидячи в коридорі квартири... З завтра вже наша школа буде вчитись і наш клас...
Ви можете відмовитись.. Звільнитись і тд.. Але не всі такі панічні як ви і не у всіх містах опа опа.. Навіть в нашому місті є час на вчитись
prosto_mama_• 28 марта 2022
Не хотіла це писати, але напишу Я працюю в школі. Я не вчитель. Педагогічний працівник.
Син навчається в 5 класі.
Автор трошки перегибає.
Дітей не змушують і ставляться з розумінням.
Вчителям прийшов наказ. Працювати по можливості. Не тільки зум. Як можете.
Якщо немає можливості контактувати з дітьми,то пишіть на відпустку.
Син навчається в 5 класі.
Автор трошки перегибає.
Ответ дляir.zhuck
У нас киевстар неделю не работал. Все с телефона проводили. У меня 4 урока каждый день, мой рбенок на кухне учится.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Тревога не длится круглые сутки. Вы ж не в Мариуполе.
В Киеве бывают очень веселые дни и ночи. Например, как сегодня.
ПЛЮС-МИНУС• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Так , це не повноцінне навчання.
А як консультації. Без д/з, поганих оцінок і тд.
Повторення.
Так, я трохи з Вами згодна. Але що робити... Хоч так.
Київ.
Повторення.
Київ.
а наша училка детям мозги выносит.
за домашку прессует, на уроках гнобит.
english book• 28 марта 2022
Я не знаю.В мене дочка займається з задоволенням.Тим більш ніхто нікого не примушує.Все дистанційно.Уроки дублюються матеріалом,якщо хтось не може бути присутнім онлайн.
Краще так,ніж нічого.Коли не було дистанційки,то діти весь час сиділи в телефонах,переписуючись.
В нас було опитування перед тим,як розпочати.Переважна більшість висловилася ’За’.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Где в Киеве уличные бои? Вы точно из Киева пишете?