ir.zhuck• 28 марта 2022

Зупинити навчальний процес!

В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?

Що думаєте, вчителі?

Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Так смешно, частные школы ведут уроки, учителя как-то «могут». А как гос учителей попросили немного поработать по возможности, так капец, хай на всю Советчицу. И увольняться тоже не хотят)
Интересно, если врачи тоже так будут «работать»? Или пожарники? Или те же коммунальщики? Мусоровозы? Учитель - писец опасная профессия, прям рисковать надо, чтоб задание детям сбросить или урок провести.
У меня через дорогу частный сад со школой. Во дворе дети гуляют каждый день )

Елена1265• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Скільки уроків ви провели за цей тиждень? Скільки уроків відвідали ваші діти?
У нас было по 2/3 урока 4 дня. Из 25 человек было 15-18
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
У сина в школі виходять всі вчителі. І в моїй школі теж. Всі хочуть працювати.
Хто не може - у відпустку.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Тема, на яку у мене немає відповіді. І треба, і неможливо, і сенсу немає.... Я бачу, що толку від такого навчання практично немає, але чотири години в день діти не сидять в чотирьох стінах, а спілкуються. Можливо, для них це психологічно важливо, бо це зв´язок з минулим життям. Щодо оцінювання...може, лише нормальні оцінки ставити, а недоліки не бачити?
Взагалі проти оцінок зараз. Нікому їх ставити не збираюсь. Бо є купа сильних дітей, що не можуть зараз вийти на зв´язок і які потім в загальному рейтингу програють через те що середняками я буду зараз ставити високі бали.
Буду потім проводити самостійні, якщо заставлять оцінювати і виставляти згідно самостійних.
Але і це не чесно.
Бо хтось може навчатись, а хтось в погребі сидить....
Aleksandra0505• 28 марта 2022
Ответ дляBusinka_05
Никто не знает, сколько еще продлится война: неделю, месяц, год. Не вижу смысла в переносе. Учеба отвлекает. Наши уже неделю учатся. Пока была инициатива школы. С понедельника уже официально начинают учиться.
Самое интересное что у нас на связи все, кто остался в Киеве. ’Прогуливают’ находящиеся в безопасности.
А как же им не «прогуливать» онлайн уроки в Украине, если они в это время в школе зарубежом?
vetka• 28 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
І? Хай ловить собі, шо вкм заважає в цей час вдома вчитись?
я не написала, что мне что то мешает. я написала о том, что такое возможно. недавно в чате дома написали: всем отойти от окон, идет стрельба.
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я не против 3-4 уроков. но по весь день, по 7 уроков и потом до ночи ДЗ - это чересчур.
В нас може теж буде повний цикл.. Не знаю, завтра побачимо...
Але діти мають вчитись, поки є можливість.. Хто не хоче хай не вчаться
На_Выход• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Не хотіла це писати, але напишу Я працюю в школі. Я не вчитель. Педагогічний працівник.
Син навчається в 5 класі.

Автор трошки перегибає.
Дітей не змушують і ставляться з розумінням.
Вчителям прийшов наказ. Працювати по можливості. Не тільки зум. Як можете.
Якщо немає можливості контактувати з дітьми,то пишіть на відпустку.
Так, дітей не змушують, ставляться з розумінням. Дз можна не робити, уроки можна не відвідувати, та можна взагалі нічого не робити, погані оцінки вчитель же не має права поставити. Тільки який сенс в такому навчанні?
Злюченька• 28 марта 2022
Ответ дляMilka8181
Вот именно ’если есть возможность’
Ну у автора есть возможность сюда писать?

Значит может быть онлайн.

Удалённо что-то может делать.

clernikol• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
У вас є діти?
Пробували робити ДЗ в бомбосховищі?
Робимо без проблем.
Xue• 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Просто невозможно проводить ’идеальные уроки’ - дать читать параграф на весь урок или самостойку.
Марочка18• 28 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а наша училка детям мозги выносит.
за домашку прессует, на уроках гнобит.
У нас тоже , домашние задания делаем по 3 часа(4й класс ) , присылать в определенное время ,если не прислали - то ругается ,не засчитывает что сделано , ругает во время урока тех кто не прислал и так далее ...
Постоянные стрессы от этого у ребенка,и у меня от этих уроков
Киев_Елена• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Під час другої світової і затягнулось на роки!
Потім в одному класі одночасно навчались діти різного віку, як і в вишах. Нічого страшного не відбулось.
Ми всі продовжуємо жити.
Але сидіти в бомбосховищі, і не знати чи зможеш ти урок розпочати чи ні, бо відбій не дають -те ще завдання. Постійно змінюються нюанси навчання - то не оцінюємо, а тепер оцінюємо дітей. А як? Як оцінити роботу дитини, що не може її виконати під обстрілами?
Автор, это СТРАШНО когда в одном классе дети разных возрастов. Пока есть возможность - пусть дети учатся
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Де ви зараз? Ви певно не слідкуєте за новинами Києва, що зараз як раз почали активніше бомбити. І я під Львовом. Тому також зараз не весело!
Під час повітряної тривоги в Києві якщо уроки не вести, то їх взагалі можна не вести. Знаєте скільки тривог в Києві? По 5-10 за добу. Майже постійно тривоги!
А спілкування під час дистанційного уроку відчутне, там вчитель ледь тему встигає розкрити і 4-5 учнів запитати! Ніхто ні з ким з дітей не спілкується!
Так Ви виїхали....
Не хвилюйтеся тоді так.
Можна комбінувати.
Зум/вайбер/клас рум і тд
Зараз багато є платформ, презентацій,відео.
Все буде добре. Не хвилюйтеся.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляместная
Ви точно вчитель? Навіть якщо буде виходити на зв‘язок один учень, Ви повинні вчити. Слава Богу що більшість вчителів адекватні і продовжують дистанційне навчання в більш-менш спокійних регіонах, де танки не стоять під будинками.
Ви точно людина з мізками?
Я виходжу на зв´язок і навчаю, тільки це нонсенс - таке навчання!
Спочатку казали, що це заради спілкування, а тепер виходить, що це повноцінне навчання!
І небезпека є не лише від танків, а і від літаків в небі і від ракет, що мають 400-500км дальність польоту!
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
А чого ви в війну біля вікон сидите??? Це якби зрозуміло
Діти ваші і так 24\7 в телефонах і не кажіть шо не.. Ото нехай краще вчаться.. Ніж тік ток і всяка інша херня... А якшо книжку читають.. Ну то замість якоїсь розвлекательної історію повчать
Xue• 28 марта 2022
Ответ дляКиев_Елена
Мои бабушка и дедушка познакомились в классе вечерней школы. 8 лет разницы.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
вы может и трындите, а я нет. ТО ловит диверсантов и бывает перестрелка. в нашем дворе была. район писать не буду.
Но это не уличные бои. Что такое уличные бои - спросите у жителей Бучи, Ирпеня и других северных населенных пунктов области
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляanonimka_911
Автор, вы хотите сейчас лишить всех своих коллег зарплат?)
Так весь цей фарс заради зарплати?
Так а вам відомо, що і без цих фарсових уроків ви повинні отримати 2/3 вашої зарплати! Бо так записано в наших договорах з МОН. Ми захищені в цьому плані.

prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Ви вважаєте,що краще нічого не робити?
Зараз такий час. Хтось сьогодні вийшов в зум,а завтра бахнуло в районі. І не буде змоги вийти.

Не краще трошки поспілкуватися,поговорити. Щось в голові відкладеться
ivnata• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ми всі продовжуємо жити.
А ви готові відмовитись і від роботи, і від зарплати? Чи тільки від роботи?)))
Не нагнітайте, бо і без вас зле. Під час повітряної тривоги уроки не проводяться, і ви це чудово розумієте. А урок, хай і не проведений відповідно до всіх вимог, є все ж джерелом інформації і навіть елементом заспокоєння. Усім зараз зле, і діти не виняток, тому треба роботи щось, щоб їх відволікти від того, що робиться в Україні зараз.
ИринаКа• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Але і це не чесно.
Ви праві
А керівництво які вказівки на рахунок оцінювання дає?
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
А сенс тільки в оцінках?

Зараз війна і менше за все я думаю про оцінки
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Если ребенок написал работу на 3, значит он знает предмет на 3.
Какой смысл переписывать ее и ставить 9??
Чтобы что?
Красивый аттестат заиметь, но завалить ЗНО?
ЗНО в привычном виде не будет. ДПА отменили.
seami• 28 марта 2022
Я в последнее время, с начала короны, офигеваю от происходящего в сфере образования и с ужасом представляю, чему эти бедные дети вообще научатся, если у нас то пандемия, то война. И сколько они потеряли в плане социализации, практических навыков и тд из-за практически тотального онлайна. А теперь еще и онлайна под ужасы войны.

Автор, прошу - учите, если есть возможность, всем сложно, но дети должны учиться хотя бы в минимально возможном объеме. Я вообще в идеале за то, чтоб вывезти всех школьников и всех студентов как-то организованно - они наше будущее, пусть бы учились за границей спокойно, но это нереально, конечно((
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляdahashutka19
В Днепре к примеру. Тревоги есть конечно, но не бомбят. Во время тревог урок прекращается. Я считаю, что уроки должны быть, но в тех городах, где более менее спокойно.
Це ’більш-менш’ дуже відносне.
В цьому містечку, де я зараз також люди ще два дні назад були такі безпечні під час повітряних тривог. А тепер, коли поруч в великому місті бахнуло, вже нервують непадецкі....(жаргон місцевих(((
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Чтобы что?
’Смисл’ дочитати тему і навчити на 9 тих, хто може і хоче. Ну це якщо хотіти. А якщо про ’смисл’, то пишіть заяву на звільнення. Нема роботи - нема проблем.
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляseami

Дуже шкода дітей (((
vetka• 28 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
вы спорите ради спора. я где то писала, что против учебы?
да, меня напрягают эти самостоятельные на время, это обьяснение материала, когда у меня голова забита другим. но я за то, что бы учебный процесс все таки шел.
вот у нас однокомнатная квартира и комп только возле окна, а ноутбук завезли на другую квартиру перед войной. по этому сидит возле окна. кстати, в тревоги никто уроки не прекращает.
MamaGalya• 28 марта 2022
Ответ дляivnata
Та ну яке відмовитись ві ЗП?) вона навіть у відпустку не хоче. Хоче щоб ЗП платили, а вона нічого не робила. Прям страшно важка робота у вчителя. Не те, що у лікаря, комунальщика.
Може нехай бухгалтера не виходять? Ну ті, що ЗП вчителям нараховують. Їм же також страшно, важко і тривоги постійні)))