В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?
Що думаєте, вчителі?
Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
Що думаєте, вчителі?
Ответ дляir.zhuck
Взагалі проти оцінок зараз. Нікому їх ставити не збираюсь. Бо є купа сильних дітей, що не можуть зараз вийти на зв´язок і які потім в загальному рейтингу програють через те що середняками я буду зараз ставити високі бали.
Буду потім проводити самостійні, якщо заставлять оцінювати і виставляти згідно самостійних.
Але і це не чесно.
Бо хтось може навчатись, а хтось в погребі сидить....
Але і це не чесно.
То есть, вы предлагаете теперь всем не учится, потому что кто то будет в погребе? Ну реально,успокойтесь. Если ребенок сильный,он потом наверстает. Буду ставить оценки по 1 семестру. Плюс учту,кто как работал сам, а не переписанное задание . Ну вы же знаете своих детей? Если в школе средние оценки,а онлайн 12 ,то это помощь зала. Я предупреждаю детей: огромное спасибо родителям,что помогают ,но дети должны эту помощь ценить и знать материал. На уроке спрашиваю для сравнения. Да не все присылают дз. Ничего страшного
Ответ дляenglish book
Я не знаю.В мене дочка займається з задоволенням.Тим більш ніхто нікого не примушує.Все дистанційно.Уроки дублюються матеріалом,якщо хтось не може бути присутнім онлайн.
Краще так,ніж нічого.Коли не було дистанційки,то діти весь час сиділи в телефонах,переписуючись.
В нас було опитування перед тим,як розпочати.Переважна більшість висловилася ’За’.
Повністю згодна! Я за уроки!!!! Так сидять в телефонах, а так хоть користь від сидіння є. Я весь час питаю, скільки дітей підключилося. Весь тиждень було від 24 до 27 дітей з 32 по списку! Чому не навчатися? Уроки, так, у лайтоавй версії, але вони є. Для тих, хто відсутній, є пояснення і презентації. До слова, Суми.
Ответ дляAleksandra0505
А как же им не «прогуливать» онлайн уроки в Украине, если они в это время в школе зарубежом?
По-перше, не всі виїхали, по-руге, не всі ті, що виїхали, взяли статус біженця, тому продовжують вчитися дистанційно у своїх школах, по-третє, ті, що взяли статус біженця, вчаться у місцевих школах і матимуть документ. що вдома не сиділи.
Ответ дляir.zhuck
Під час другої світової і затягнулось на роки!
Потім в одному класі одночасно навчались діти різного віку, як і в вишах. Нічого страшного не відбулось.
Ми всі продовжуємо жити.
Але сидіти в бомбосховищі, і не знати чи зможеш ти урок розпочати чи ні, бо відбій не дають -те ще завдання. Постійно змінюються нюанси навчання - то не оцінюємо, а тепер оцінюємо дітей. А як? Як оцінити роботу дитини, що не може її виконати під обстрілами?
Ми всі продовжуємо жити.
Многим нужны документы об окончании школы или класса, что б первого сентября продолжить обучение в другой стране . Там ждать никто не будет
Ответ дляir.zhuck
Де ви зараз? Ви певно не слідкуєте за новинами Києва, що зараз як раз почали активніше бомбити. І я під Львовом. Тому також зараз не весело!
Під час повітряної тривоги в Києві якщо уроки не вести, то їх взагалі можна не вести. Знаєте скільки тривог в Києві? По 5-10 за добу. Майже постійно тривоги!
А спілкування під час дистанційного уроку відчутне, там вчитель ледь тему встигає розкрити і 4-5 учнів запитати! Ніхто ні з ким з дітей не спілкується!
Хз. У нас висилають запрошення за 5-10 хвилин. Прекрасно всі спілкуються до уроку. Чи у вас магічним чином всі збираються секунда в секунду?
Ответ дляprosto_mama_
Маєте право скаржитися. Я серйозно.
У нас було повідомлення від начальника управління освіти. Так робити не мають права. Навіть д/з не мають право задавати. Може тільки почитати по можливості
І чула,як вели консультації у сина (ми в різних школах). Це підтримка,це спілкування. Він навчається в гімназії, там були високі вимоги. Зараз все по-іншому. Повторили,поговорили. Я дуже вдячна педагогам!
З понеділка відновлюється повноцінно навчальний процес, а не консультації. Це новий матеріал, д/з, оцінки, самостійні і контрольні.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
’Следим’ за новостями в Киеве. Прямо из центра событий. В городе открываются магазины промтоваров и электроники, парикмахерские. Народ тусит под уличными кофейнями и под сирены и взрывы пьет кофе.
Ответ дляir.zhuck
Та форумчанку не в Україні певно. Бо крім бойових дій на землі є ще обстріли з неба і куди прилетить не знаєш....
Повністю вас підтримую тут
Со своей истериеой хоть раз бы мой ответ прочитали. Я уже писала, я в Одессе. И точно так же обстреливают. Ничего. Учимся прекрасно. Еще и доп.занятия. Готовится на сдачу В2 английского.
Ответ дляir.zhuck
Ви точно людина з мізками?
Я виходжу на зв´язок і навчаю, тільки це нонсенс - таке навчання!
Спочатку казали, що це заради спілкування, а тепер виходить, що це повноцінне навчання!
І небезпека є не лише від танків, а і від літаків в небі і від ракет, що мають 400-500км дальність польоту!
А Вы точно учитель ? Идите в отпуск за свой счет ! Мои колегги каждый день выходят на работу с 9.00 до 17.00 ! Не удаленно !что б учителям зарплату начислить и вовремя выплатить. А Вам лень удаленно читать уроки
Саженцы Клубники• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Але і це не чесно.
Як же бісять отакі чесні у такий час! Вам оцінки шкода? Де ви такі беретесь? Діти по підвалам сидять налякані, а вони: « Я не поставлю оцінку, мені потрібне опитування онлайн для адекватного оцінювання». Прибити хочеться таких вчителів. У нас тільки одна така припарена, біологічка, інші дають завдання без обмеження в часі і на оцінки не жлобляться. А вам щиро бажаю свої оцінки собі на хліб намастити, може наїстеся, а мені головне мир і здоров‘я дітей!
Ответ дляBusinka_05
Мне кажется, вы паникуете. Дети проще ко всему относятся. По крайней мере старшеклассники.
На прошлой неделе был урок у учителя, оставшегося в Киеве. Во время урока взрыв и хор голосов сидящих в городе: о, где-то рвануло.
Понятно, что это ненормально. Но жизнь продолжается. И это нужно в первую очередь тем, кто остался.
Діти бравадою займаються один перед одним. Але так само бояться як і всі. Це навчання в першу чергу потрібно тим, хто втрачає велику частину зарплати без нього або всю ЗПлату. Але хто це в освіті, я не знаю.
Вчителі і без цього фейкового навчання повинні отримати 2/3 зарплати.
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
вы спорите ради спора. я где то писала, что против учебы?
да, меня напрягают эти самостоятельные на время, это обьяснение материала, когда у меня голова забита другим. но я за то, что бы учебный процесс все таки шел.
вот у нас однокомнатная квартира и комп только возле окна, а ноутбук завезли на другую квартиру перед войной. по этому сидит возле окна. кстати, в тревоги никто уроки не прекращает.
Я не спорю.. Дивуюсь...
Адекватні вчителі розуміють, шо таке навчання для дітей.. І як навчання сам процес і тд впливає на них... Це частина мирного життя і можливість переключатись від трешака, який тим дітям добавляють і дорослі своїми істеріками....
Треба вже прийняти те шо в країні війна і адаптувати своє життя в таких умовах... Хоч би для того, шо б зменшити птрс...
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляAleksandra0505
Из класса моего ребенка человека 2-3 ходят в школу по месту нахождения.
Ответ дляprosto_mama_
Ви вважаєте,що краще нічого не робити?
Зараз такий час. Хтось сьогодні вийшов в зум,а завтра бахнуло в районі. І не буде змоги вийти.
Не краще трошки поспілкуватися,поговорити. Щось в голові відкладеться
Я вважаю, що навчання краще перенести на той час, коли всі будуть в рівних умовах. От тут хтось скаржиться, що не виспався через сирену та був на уроці сонний. Це звісно біда. А тепер уявіть собі, що є такі міста, де люди не сплять днями, живуть у підвалах, не мають ні електрики, ні звязку. І їм також пропонується повертатися до навчання. Це як?
МАМА НИКИТКИ-2• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Так, заборонили ставити погані оцінки.
Дівчата,все буде по-іншому.
У сина на минулому тижні було декілька уроків. Це не були уроки як колись. Але я побачила,що йому стало легше. Вони поспілкувалися, послухали.
Велика шана вчителям,хто може вийти і підтримати.
Школа наших дітей. Це не навчання. То карантини,то війна...
Але зараз такі умови.
І не поставлять погану оцінку. Не будуть заставляти відповідати по д/з.
Дівчата,все буде по-іншому.
Але зараз такі умови.
Директорка школи мого сина написала, що будуть діагностичні роботи в кінці року. Школа в Чернігові. Уроки майже не проводять. З деякими вчителями немає зв’язку. Хочаб живі були. Вже обережно повідомили, що ті, хто діагностичні роботи ненапише, той до наступного класу не буде переведен. По зно взагалі якась дикість. 3 предмета в одному зно. І начхати, що діти готувались до інших предметів. А тим, хто за межі України виїхав, потрібно в посольство чи консульство приїхать і писати це довбане зно.
І знову діти, де ідуть активні бойові дії залишаються у програші. Ні навчання, ні зно нормального, ні перспектив вступу
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляXue
Просто невозможно проводить ’идеальные уроки’ - дать читать параграф на весь урок или самостойку.
У нас учителя больше общаются с детьми. Что-то обуждают. Сейчас это очень нужно и важно. Особенно для тех, кто не выехал.
Ответ дляМуркамурковна
Я не спорю.. Дивуюсь...
я это уже поняла и сегодня искала новую работу. Киев. чем раньше мы поймем, что приспосабливаться нужно в этих условиях, тем лучше.
Aleksandra0505• 28 марта 2022
Ответ дляivnata
У наших статус ВП. Дети пошли в школу. Хотят присутствовать онлайн на украинских уроках, но такой возможности не имеют из-за того, что в это время уроки в новой школе.
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Наприклад, в яких містах?
А якщо війна буде довго?
Потім щось буде. Будуть повторювати, вчити.
А якщо війна буде довго?
Ответ дляMamaGalya
Та ну яке відмовитись ві ЗП?) вона навіть у відпустку не хоче. Хоче щоб ЗП платили, а вона нічого не робила. Прям страшно важка робота у вчителя. Не те, що у лікаря, комунальщика.
Може нехай бухгалтера не виходять? Ну ті, що ЗП вчителям нараховують. Їм же також страшно, важко і тривоги постійні)))
Бухгалтера как раз выходят и не удаленно , а на работу в ТВО каждый день ! Несмотря на сирены с 9.00 и до 17.00
Ответ дляir.zhuck
Так весь цей фарс заради зарплати?
Так а вам відомо, що і без цих фарсових уроків ви повинні отримати 2/3 вашої зарплати! Бо так записано в наших договорах з МОН. Ми захищені в цьому плані.
Это все ради получения документов об окончании учебного года. Никто в той же Польше не будет ждать ваш атестат до ноября или января. Вы уверенны, что успеете вовремя закончить учебный год, если сейчас его остановить?
Ответ дляprosto_mama_
Так, заборонили ставити погані оцінки.
Дівчата,все буде по-іншому.
Але зараз такі умови.
Дівчата,все буде по-іншому.
Але зараз такі умови.
Ви говорити з сторони мами.
А тепер те що сказали мені як вчителю: потрібно оцінити дітей і виставляти тематичні! Як це зробити?
Оцінки маємо право ставити всі і негативні також, але пам´ятати що зараз війна. Ось і вся оговорка. З понеділка хочуть зробити так.
І я виходжу і веду уроки з дітьми. І далі не буду взагалі ставити оцінки.
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляBusinka_05
++++
Ответ дляFinetouch
Там где нет боевых действии, почему не проводить уроки онлайн? Значит кафе, салоны открываются, это можно? А детям учиться не надо?
Я против, пусть учатся хоть дистанционно, там где это возможно
В Миколаєві на щастя немає бойових дій,але постійно сигнал тривоги,т.б всі в укриття.По 4 р на день.Як в таких умовах навчатися
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
Ото ж... Життя продовжується...
Ответ дляir.zhuck
А всех устроит 2/3? У моей подруги 6т на 4х. Муж потерял работу. Вы думаете ее устроит 2/3?
Ответ дляAleksandra0505
Нічого не зрозуміла... На яких українських уроках? Яка нова школа? Якщо ви внутрішньопереміщена особа, то реєструєтесь за місцем фактичного перебування, вас прикріплюють до місцевої школи - і вчитеся.