ir.zhuck• 28 марта 2022

Зупинити навчальний процес!

В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?

Що думаєте, вчителі?

Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
СмирноваН• 28 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
какие комнаты? которые с окнами?
вообще-то в коридорах люди сидят.
и весь день в этом коридоре ДО - это как-то громко, особенно если самому работать тоже надо.
Боже, какая нудотина вы, я в 15 км от Киева если что, в курсе кто и где сидит, можно подумать месяц в коридоре уже сидите

МаргаритаЛьвовна• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
вы спорите ради спора. я где то писала, что против учебы?
да, меня напрягают эти самостоятельные на время, это обьяснение материала, когда у меня голова забита другим. но я за то, что бы учебный процесс все таки шел.
вот у нас однокомнатная квартира и комп только возле окна, а ноутбук завезли на другую квартиру перед войной. по этому сидит возле окна. кстати, в тревоги никто уроки не прекращает.
шутите? заберите ноут и посадите ребенка с ним в более безопасное место
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляиркин
Якщо би ви були вчителем, то знали б, що діти вчаться по можливості, а не обов´язково.
Вже про це писала, але повторю.
На основі теми 1 базується тема 2, на темі 2 іде тема 3. Не відпрацював вдома тему 1, то не зрозумів 2, а потім 3 і завалив далі.
vetka• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Я вважаю, що навчання краще перенести на той час, коли всі будуть в рівних умовах. От тут хтось скаржиться, що не виспався через сирену та був на уроці сонний. Це звісно біда. А тепер уявіть собі, що є такі міста, де люди не сплять днями, живуть у підвалах, не мають ні електрики, ні звязку. І їм також пропонується повертатися до навчання. Це як?
учительница собирала перед этим информацию кто может, а кто нет. у кого есть интернет, а у кого нет. я думаю, что сегодняшний формат учебы это больше для инициативы родителей. хотите заниматься вот вам план и задания. не хотите не занимайтесь.
Саженцы Клубники• 28 марта 2022
От скажіть мені чесно, хто вважає, що після війни країні потрібні будуть відмінники з золотими медалями? Країні потрібні будуть будівельні спеціальності! Ау, прокиньтесь! Кому зараз потрібні ваші синуси, косинуси, тангенси і котангенси? Це якось допоможе відбудувати країну? Інша річ, якщо усі планують своїх діток вивезти з України і пристроїти у Європейські вузи, а ви їб#ться тут самі як хочете…тоді так, потрібні знання і оцінки
Goldig• 28 марта 2022
Ответ дляAleksandra0505
У наших статус ВП. Дети пошли в школу. Хотят присутствовать онлайн на украинских уроках, но такой возможности не имеют из-за того, что в это время уроки в новой школе.
Нам написали в группе, что дет, которые обучаются за границей должны будут пройти аттестацию и после этого их переведут в след.класс.
Интересно, каким образом, дети, которые сейчас посещают школы в других странах могут сдать эту аттестацию?
СмирноваН• 28 марта 2022
Ответ дляиркин
70% з/п за простой теж непоганий варіант.
Отож
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляseami
Я в последнее время, с начала короны, офигеваю от происходящего в сфере образования и с ужасом представляю, чему эти бедные дети вообще научатся, если у нас то пандемия, то война. И сколько они потеряли в плане социализации, практических навыков и тд из-за практически тотального онлайна. А теперь еще и онлайна под ужасы войны.

Автор, прошу - учите, если есть возможность, всем сложно, но дети должны учиться хотя бы в минимально возможном объеме. Я вообще в идеале за то, чтоб вывезти всех школьников и всех студентов как-то организованно - они наше будущее, пусть бы учились за границей спокойно, но это нереально, конечно((
Цінність шкільної ’соціалізації’ значно перевищена батьками, яким треба зіпхнути кудись дітей, і власне системною, якій треба, щоб батьки працювали, замість займатись дітьми. Наскільки я пам´ятаю себе, в класі я спілкувалась з двома людьми, з якими мала саме позашкільні інтереси. Все інще. - маячня маячнею. А слугувати фоном для чиїхось ’лідерів’. - 90 % прекрасно обійдеться без такої соціалізації. Не згадуючи вже про тих, з кого у школах знущаються.
gejly• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Так весь цей фарс заради зарплати?
Так а вам відомо, що і без цих фарсових уроків ви повинні отримати 2/3 вашої зарплати! Бо так записано в наших договорах з МОН. Ми захищені в цьому плані.
И во время военного положения?

А так то по этому принципу, давайте и электрики перестанут восстанавливать повреждения и врачи лечить, отложим все до лучших времён и сядем будем ждать 2/3 от оклада, ну а че

автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Я не вчитель, але думаю, що дітей треба вчити! Тим більше, якщо отримуєте ЗП. Війна може тривати місяцями((( Якісь мінімальні завдання в вайбер/классрум і оцінок пару, щоб рік зарити дітям.
І не робіть з себе мучеників. Може лікарям, медсестрам, пожежникам і тп також почати нити?
Я за навчання дітей в нормальних умовах. Закінчуйте війну і хоч все літо буду викладати і давати вашим дітям знання.
Я проти фейкового цього мінімального завдання і закриття року для галочки!
ivnata• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Діти бравадою займаються один перед одним. Але так само бояться як і всі. Це навчання в першу чергу потрібно тим, хто втрачає велику частину зарплати без нього або всю ЗПлату. Але хто це в освіті, я не знаю.
Вчителі і без цього фейкового навчання повинні отримати 2/3 зарплати.
Перепрошую, але який предмет ви викладаєте, що робите таку проблему? Ви не можете подати матеріал доступно? Проблема в тому, що не всі виходять? Це нормально... Я теж вчитель, своїм учням кажу, що проводжу, наприклад, сьогодні, 2,3,4 урок. Лінк постійний. Приєднуються тоді, коли хто може.
Муркамурковна• 28 марта 2022
Ответ дляСаженцы Клубники
Не всі діти закінчують школу, є ще маленькі.. І без тангенсів і косинусів ну ви ніхрена не побудуєте.. Бо інженери то таки математика і тд.. Капец
Alve• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви говорити з сторони мами.
А тепер те що сказали мені як вчителю: потрібно оцінити дітей і виставляти тематичні! Як це зробити?
Оцінки маємо право ставити всі і негативні також, але пам´ятати що зараз війна. Ось і вся оговорка. З понеділка хочуть зробити так.
І я виходжу і веду уроки з дітьми. І далі не буду взагалі ставити оцінки.
Как вы выставите семестровую и годовую?
Ну, подарите те оценки, выставьте по тем, что были. Неужели , в сегодняшних реалиях, самое главное -оценки?
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви говорити з сторони мами.
Я працюю в школі! І знаю,що і
як.
Можливо, в нас більш людяніший начальник управління освіти. Бо немає таких вимог. Хто може виходить - хто не може,то ні.

І якщо моя дитина не буде спати вночі,то пропустить і не вийде в зум. і чхати я хотіла на оцінки і тд. Головне, щоб були живі.
ivnata• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Повертаються до навчання ті регіони, в яких більш-менш спокійно.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляvetka
Заложите окно книгами, если есть библиотека.
Ну и комп можно перенести, учитывая происходящее.
На_Выход• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Наприклад, в яких містах?

А якщо війна буде довго?
Потім щось буде. Будуть повторювати, вчити.
Наприклад Харків. Я вам розповім що потім буде. Потім учні скажімо з Чернівців матимуть хоч якісь знання, в той час як ті, кому просто ставили галочки будуть повний нуль. І це як мінімум не справедливо. А потім усім цим учням вступати до вишів, здобувати вищу освіту... Рівні умови?
Aleksandra0505• 28 марта 2022
Ответ дляivnata
Нічого не зрозуміла... На яких українських уроках? Яка нова школа? Якщо ви внутрішньопереміщена особа, то реєструєтесь за місцем фактичного перебування, вас прикріплюють до місцевої школи - і вчитеся.
Статус Временно Перемещены. Пошли в итальянскую школу. Процесс обучения в Украине прекращать не хочется.
vetka• 28 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
это другой берег Киева. нельзя доехать да и опасно. муж хотел поехать туда, а там упал снаряд и убило журналистку. дом возле ТЦ.

Марго 152• 28 марта 2022
У вас така істерика, ви наче з Маріуполя нам пишите, але не з міста в якому я також живу. І да моя дитина вчиться. І о Боже, на навчання підключаються майже всі діти.
Вам з вашою неврівноваженістю краще виїхати в безпечне тихе місце.
По такій логіці діти можуть не вчитись з 2020, то ковід, то війна, в 20 років підуть в перший клас.
bor2583• 28 марта 2022
Ми з Харківської області, про відновлення навчання мова поки не йде, в опитуванні вчителів з 27 учнів до навчання в інших регіонах приєдналось 3 учні. В місті куди переїхали навчання відновили два тижні тому, дитина просто категорично відмовляється приєднуватись, вже не знаю як вмовляти
Alve• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
А если это не закончится до лета? В Сирии война уже 10 лет. Югославия -тоже длилось 10 лет . Чечня -там совсем печаль.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Так смешно, частные школы ведут уроки, учителя как-то «могут». А как гос учителей попросили немного поработать по возможности, так капец, хай на всю Советчицу. И увольняться тоже не хотят)
Интересно, если врачи тоже так будут «работать»? Или пожарники? Или те же коммунальщики? Мусоровозы? Учитель - писец опасная профессия, прям рисковать надо, чтоб задание детям сбросить или урок провести.
Моя дитина вчиться в приватній. Не всі можуть. Вчителі дійсно щось викладають, стараються. Але звичайного уроку, як два роки підряд через зум немає. 7 клас. Як мені пояснити дитині алгебру чи фізику? Якщо навіть підручників немає.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляMilka8181
а оценки? домашка? дети и так на стрессе давайте их еще этим добьем.
Ось в тому то і справа. Бачу по своїй дитині наскільки важко зараз це все. Бачу це по дітям, наскільки важко і їм. Відповідає на питання 1-2 дитини. Інші нулі. Бо рекомендоване ДЗ не робили. Адже не має можливості... Але тоді і розуміння не має. І якщо на першому уроці були знання з попередніх тем. То через 3 уроки вже вони стали нулями...
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Та форумчанку не в Україні певно. Бо крім бойових дій на землі є ще обстріли з неба і куди прилетить не знаєш....
Повністю вас підтримую тут
Вы явно паникер ))
Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Вже про це писала, але повторю.
Умерьте свой пыл. Вы слишком мягко говоря принципиальна. Оценки будто из кошелька отрываете.
Сын учится в одной из сильнейших гимназий города. И никто из учителей не устраивает такого террора как вы. Я б уже столько жалоб накатала на такого учителя. Вы просто травма для психики детей. Это жесть какая-то. Ощущение, что вы курнули, посты сыпятся, не успеваешь читать. И все одно и тоже, одно и тоже. Себя любимую слышите. Сидите на западной, а мне в Одессе с прилетами и обстрелами успели три раза фыркнуть, в каком тихом месте я. Фу блин, а не учительница. Истерите дальше. До нервного срыва, детям легче станет, по мозгам никто с оценками ездить не будет.
ivnata• 28 марта 2022
Ответ дляAleksandra0505
Тоді не знаю... Я була переконана, що внутрішньо переміщені особи - це в межах України...
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Немає слів.
Звичайно, не рівні

Я думала,що в цих містах ( де такий жах) не відновлюють навчальний процес
местная• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви точно людина з мізками?
Я виходжу на зв´язок і навчаю, тільки це нонсенс - таке навчання!
Спочатку казали, що це заради спілкування, а тепер виходить, що це повноцінне навчання!
І небезпека є не лише від танків, а і від літаків в небі і від ракет, що мають 400-500км дальність польоту!
Одразу видно що Ви не пізнали ступінь реальної небезпеки. У мене є з чим порівняти. Одне діло коли ти сидиш сама в підвалі з двома дітьми, без світла, газу і зв’язку, а під селом ворожі гради, ракети над головою літають без ніякого сповіщення, орки їздять вулицями на танках і розважаються, стріляючи в людей і палять хати. І мрієш врятуватись. А інше діло ненадовго ховатись по сирені у місті, де люди ходять вулицями, гуляють в парку, де є аптеки і магазини з продуктами, де можна бачити сонце! Майте совість і не паплюжте таку поважну професію вчителя недолугими та нерозумними словами.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
А в ковид вы как работали? Есть кухня.
Зараз я не вдома. Ми виїхали з Києва. Ви хоч тему читаєте?