ir.zhuck• 28 марта 2022

Зупинити навчальний процес!

В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?

Що думаєте, вчителі?

Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляБонСу
Вы за себя и свой привычный режим трясетесь, а на детей Вам плевать, учительница...Иначе бы понимали, что самое важное для детей сейчас - это хоть какой-то режим, привычная рутинная нагрузка и работа мозга. Бездеятельность хуже всего для детей и психически и физически.
За що я трясусь?
Дайте мені моє навантаження в школі і щ радістю буду вести уроки, але в школі, а не дистанційно, коли невідомо, коли сирена завиє! І не під час війни!
Досить вже дистанційних цієї.
А режим не школа повинна організовувати, а батьки.

clernikol• 28 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Ви не збирали?
Кожен день опитування
Україна
Київ
Закордон

Є можливість навчатися чи немає і тд
У нас такі опитування взагалі ні разу не проводилися
lapushka25• 28 марта 2022
Ответ дляnoraone
В чому авторка дивна? Вона ж написала, що з паралелі вийшли в зум 25 учнів із 150. Річ не в тому, що вона не хоче працювати, а в тому, що у багатьох дітей немаж можливості навчатись.
Як далі продовжувати? Вася з Сашком пройшли курс, молодці! А що робити з тими, хто не мав змоги долучитись до навчального процесу. Автор все правильно написала
Тобишь теперь пусть все ходят в равных условиях, не усвоив программу? Тогда пусть родители напрягутся и по занимаются, раз есть проблемы. Это я говорю как мама ребёнка, который не посещает онлайн школу, так как в это время я сама преподаю, а вайфай не тянет 2 устройства в режиме видеоконференции.
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
В Гугл є підручники. Є доступ до Оптіми та ін. Крім цього - відео уроки практично до кожної теми. Було би бажання у самої дитини. А ось тут уже виховання і мотивація.
До бажання потрібна ще програма. Тема така то, завтра така то... Це і є основне в навчанні, якщо дитина може сама опрацьовувати матеріал. Схема і контроль, всього лиш. В не героїчне вистукування п´ятою в груди
местная• 28 марта 2022
Ответ дляnoraone
Тобто по - Вашому, через тих хто виїхав в інші країни або з інших причин не може продовжувати навчання, не повинні вчитись і Вася з Сашком? Тупіти, так всім? Що це я таке прочитала….
Саженцы Клубники• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Умерьте свой пыл. Вы слишком мягко говоря принципиальна. Оценки будто из кошелька отрываете.
Сын учится в одной из сильнейших гимназий города. И никто из учителей не устраивает такого террора как вы. Я б уже столько жалоб накатала на такого учителя. Вы просто травма для психики детей. Это жесть какая-то. Ощущение, что вы курнули, посты сыпятся, не успеваешь читать. И все одно и тоже, одно и тоже. Себя любимую слышите. Сидите на западной, а мне в Одессе с прилетами и обстрелами успели три раза фыркнуть, в каком тихом месте я. Фу блин, а не учительница. Истерите дальше. До нервного срыва, детям легче станет, по мозгам никто с оценками ездить не будет.
+1000
lapushka25• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
За що я трясусь?
Досить вже дистанційних цієї.
У вас психологический срыв или таки вы бот? Что вы делали во время коронавирус? Тоже не учиться предлагали?
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляBusinka_05
Где в Киеве уличные бои? Вы точно из Киева пишете?
Коло нас постійно чути було і зараз так само чути перестрілки і автоматні черги. Вулицю писати не буду, а то ще невзгодує хтось.
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
За що я трясусь?
Досить вже дистанційних цієї.
Всі хочуть миру і на роботу.

Але зараз так... Ми мусимо робити те,що в наших силах.
А далі буде видно

Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляBusinka_05
Может автору и не стоит ’приходить’ к детям. Она вряд ли сможет их поддержать, находясь в такой панике.
Тут 100% не варто.
YuliaYuliaYulia• 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Дитина бачить своїми очима різні ситуації в сотнях місць поза школою. Не школою єдиною живе людина. Значення школи і садка для ’соціалізації’ сильно перебільшено.
Согласна, но сейчас другие условия- кружки не работают, погулять с друзьями можно ограниченное время недалеко от безопасного места и так далее. По-крайней мере, у нас так- в относительно тихом городе.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
А вы через раз читаете? Прекратите аже истерику. Я прям вижу как вы там экран заплевали. Увольтесь уже. Бедным детям такая учительница не на пользу будет.
Забула у вас запитати, що мені робити!
Bell-k@• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Та я зараз не про гроші (в мене є заощадження, продивус і без зарплати), і не про мою одну кімнату (є ситуації, коли по 3 дітей школярів в одній кімнаті), а про фейковість цього навчання.
Краще було б вже проводити нормальне після закінчення війни!
1. Чудово, що у вас є заощадження. Вони ж не у всіх, усім тепер викласти зуби на полицю?
2. У чому фейковість? У вмінні адаптуватися до умов? Ви за 2 роки не навчилися працювати дистанційно? Ви не розумієте, що перед вами зараз завдання підтримати дітей?
Я ,коли чую,як вчителі зі стажем 20-30 років ниють про нікчемність дистанційного навчання, хочу позабирали усі регалії. Бо мають купу нагород, а елементарно створити презентацію чи навчитися працювати у зум я вже не кажу про купу сервісів і платформ, що допомогають провести урок сучасно і зручно і...дзузьки.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Вы прям каждый раз в подвал спускаетесь во время тревоги?
В чем проблема проводить занятия сидя в коридоре?
Или разделить урок по 30 минут с перерывами?
Є розклад. Є наступні уроки у інших вчителів. Вийти за рамки розкладу ви не можете.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Тоесть, как зп получать - так норм, а как учить детей -так неее, война же)))
Прийдется поднапрячься и отработать немного ЗП. Или в отпуск, или уволиться.
Вже писала, що не грошах справа, а в фейковості такого навчання
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
І навіщо таке навчання? Ви впевнені що спокійна дитина? І чи не спотвориться у дитини відчуття самозбереження таким чином?
Слушайте, боИтесь - бОйтесь. Ваше право. Да, я уверена, что ребенок в целом спокоен. Страх был только первые дни. Ну может неделю. По нисходящей.
Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ви рано виїхали. Побули б трошки, вас би так не дьоргало від сирен і автоматних черг.
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Ну так до вишу ще вступити треба. А з нульовими знаннями це дещо складнувато.
Нульові знання? А куди, пробачте, поділись всі попередні роки навчання, якщо знання обнулились за семестр??? З такими знаннями, справді, у виші робити нічого.
Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Забула у вас запитати, що мені робити!
Та вам тут всі про це пишуть. Не травмуйте дітей.

Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляМарго 152
Только еще разница в том, что там учения, а не боевые действия ))
Bell-k@• 28 марта 2022
Ответ дляМарго 152
А мені приємно читати вас. Зараз дітям потрібно зайнятись чимось і нехай це буде не таке навчання як в школі, але тим не менш це краще аніж, сидіти днями і нічого не робити. Для них і психологічно це краще.
Дуже вдячна
Я вважаю, що це наш обов´язок тримати зв´язок з учнями і створювати хоч ілюзію нормального життя.
Більшість сидить у телефонах чи дивляться новини. Краще проведемо трохи часу разом.
местная• 28 марта 2022
Ответ дляBell-k@
Згідна. Ті вчителі, які вважають дистанційне навчання фейковим, просто не спроможні провести процес уроку в зумі адекватно. Максимум - монотонно читають тему, не долучаючи дітей в процес обговорення.
Lovekisses44• 28 марта 2022
Нет, пусть кто может учится, остальные потом догонят, что детям делать целыми днями?
viky-capalini• 28 марта 2022
А хтось може підказати, десь офіційно було пояснення, що потрібно психологічно підтримувати дітей, не ставити негативних оцінок і т.п.?
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляСмирноваН
А как в карантин учили? Тогда тоже было то не может подключиться, то ноут один на троих, то вообще нет интернета, приспособились же, а так до сих пор бы учились пару месяцев в году. Дайте возможность пересдать ту самостоятельную, если большинство плохо напишет, значит ваш косяк что так объяснили, было бы желание, нашли бы выход
Ще раз:
З 150 дітей 9-х класів виходить лише 25. Як я можу навчити гарно ще 125, якщо вони не виходять в zoom?
Чому якщо в них низькі оцінки, то це мій косяк?!
Досить валити все на вчителів!
Саженцы Клубники• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
За що я трясусь?
Досить вже дистанційних цієї.
Може викладання -то не Ваше? Мені шкода дітей у яких Ви викладаєте…
Як мама я б на Вас скарги строчила по всім інстанціям і у соцмережах би прославила . Зараз не час і не місце для жлобства на оцінки, охолоньте трохи! Дай Бог, щоб більше жодна дитинка не загинула, це зараз найголовніше!
YuliaYuliaYulia• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Те, кто раньше не слышал Вас в классе, не услышат и сейчас. Кто хочет учиться, найдет способы получить знания и через месяц- два-три, если сейчас нет такой возможности. Уверена, будут варианты аттестации и закрытия года для тех детей, кто не мог учиться онлайн вместе со всеми. Это уже вопросы не к Вам.
Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Це там де лісок? В сторону Б....в?
Gvenna• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
За що я трясусь?
Досить вже дистанційних цієї.
Та еханый бабай, сирены.
Я оформила сына в школу дистанционно, под Харьковом. Тут и сирены, и бабахи.
Учителя прекрасно наладили процесс, все время на связи.
Извинялись, что не могут учебники дать.
А в ваших словах читается - насрать на детей. Родителям же разгребать последствия детского безделья, не вам.
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Да. Я о чем и говорю. Устроила хер знает что. Под Львовом очень плохо ей. Ее ребенок 7 лет домашку делать не может, тяжело, еще и комната одна.
У нее паника, т.к. там был первый прилет.