ir.zhuck• 28 марта 2022

Зупинити навчальний процес!

В Україні іде війна. Бомблять міста. Лише за останню добу пролунало з десяток вибухів. Всі нервові і постійно в укриттях.
А МОН вирішило відновити навчальний процес! Навіщо? Щоб була галочка в закінченні року?
Та потрібно зупинити навчання! А продовжити після закінчення війни! Ці три місяці ефективно зараз ніхто не позаймається! Потім буде така суматоха з вступом у виші і які виші? Де вони зараз взагалі?

Що думаєте, вчителі?

Для довідки: в мене з 150 учнів 9-ї паралелі на зв´язок у zoom вийшло 25. Як я повинна їх вчити? А оцінювати?
seami• 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Цінність шкільної ’соціалізації’ значно перевищена батьками, яким треба зіпхнути кудись дітей, і власне системною, якій треба, щоб батьки працювали, замість займатись дітьми. Наскільки я пам´ятаю себе, в класі я спілкувалась з двома людьми, з якими мала саме позашкільні інтереси. Все інще. - маячня маячнею. А слугувати фоном для чиїхось ’лідерів’. - 90 % прекрасно обійдеться без такої соціалізації. Не згадуючи вже про тих, з кого у школах знущаються.
Не понимаю зачем мне ваша личная история и выдуманная вами на ходу статистика про 90% - бред бредом.

Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Коло нас постійно чути було і зараз так само чути перестрілки і автоматні черги. Вулицю писати не буду, а то ще невзгодує хтось.
Где слышно, во Львове? ))
На_Выход• 28 марта 2022
Ответ дляЕленка14
Ви про що? А діти, які виїхали, тимчасово, ходять у місцеві школи з повноцінним навчанням. То де справедливість? Нехай нікуди не ходять, щоб були рівні умови? Щоб усі були 0?
Так і мене ж цікавить це ж саме запитання: де справедливість? Хтось вчиться, а хтось 0.
prosto_mama_• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
А вчителька моєї доньки також вимагає включати відео всіх дітей!
Вона порушує правила
Як зараз можна таке вимагати? В нас вимагали лише під час карантину.

В цій темі я зрозуміла одне. Треба бути людиною. Наш директор і директор в школі дитини для дітей і заради дітей.
А якщо щось вимагають, видумають,то діла не буде.
В цей час найголовніше підтримувати діток
Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляira--m
Я вам теж дуже вдячна, як і вчителям з нашої школи, які намагаються створити острівок нормального життя для наших дітей.
Мій власний приклад з життя. Ми зараз у Польщі. Син у 9-му класі. Поки що думати про місцеву школу навіть не хоче. Дуже сумує за однокласниками, вчителями, класним керівником. Завдяки онлайн-навчанню він оживає, радіє, із задоволенням робить домашні завдання. Вони з друзями онлайн разом опрацьовують різні теми. Мене це дуже тішить і відволікає від війни.
Тому я дуже і дуже безмірно вдячна таким Вчителям як ви. Ви герої не менше за наші ВСУ
Підтримую кожне слово!
lapushka25• 28 марта 2022
Ответ дляnoraone
Я из Харькова. Мы выехали. Сейчас я со своими детьми занимаюсь. Мы скачали учебники, движемся вперед и без дистанционки. Иногда подключаемся к всеукраинским урокам. Нормально справляемся. Но это сейчас. Когда мы сидели в подвале, было совершенно не до уроков. Плевать было на уроки, когда вокруг бомбили. А в Харькове и сейчас, к сожалению, не тихо. Не все выехали. Не у всех, кто выехал, есть нормальный интернет для подключения в зум. Понимаете о чем я?
А поняла посыл автора, хоть всю тему и не читала.
Она говорит о том, что ей же всех нужно будет аттестовать. А как ей это сделать, если у детей нет возможности подключаться он лайн?
Во-первых, я рада за вас, что вы в безопасности. Что нашли в себе силы после пережитого ужаса войти в ритм. Автор за детей не переживает. Это моё мнение. Автор переживает за себя, за некомфортные условия работы в нестандартной ситуации. Аттестовать нужно всех. И что удивляет? Пусть атиестует на основании того, что видела за первое полугодие. Учитель что учеников не знает? Оценки сейчас это так важно? Она их от сердца открывает?
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Вже писала, що не грошах справа, а в фейковості такого навчання
Ну так учите так, чтобы было не фейковым!
Саженцы Клубники• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ще раз:
З 150 дітей 9-х класів виходить лише 25. Як я можу навчити гарно ще 125, якщо вони не виходять в zoom?
Чому якщо в них низькі оцінки, то це мій косяк?!
Досить валити все на вчителів!
А якщо ми прекрасно можемо самостійно освоїти тему без ваших зумів? Такого в голову не приходило? Моя дитина чудово вчиться самостійно, безліч навчальних платформ і відео уроків на Ютуб - там краще пояснюють , ніж деякі вчителі і ніхто не істерить на відміну від Вас.
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляseami
Просто інформую, що ваша думка не єдина. І на мою думку, неправильна.

Bell-k@• 28 марта 2022
Ответ дляira--m

Та ну що Ви!
Мені соромно, я останній рік дуже виснажилася. Працювала на двох роботах.Ще й ковідом після Нового року перехворіла. Мені так хотілося змінити роботу. Хотіла перекладати папірці тихо в куточку..а тепер, я б летіла до дітей. Тільки б мир був
Businka_05• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Ще раз:
Досить валити все на вчителів!
Научите этих 25. Может остальные перешли в другие школы и (или) не планируют возвращаться. Теперь этим 25 не учиться?!
местная• 28 марта 2022
Сподіваюсь вчителі моїх дітей зараз відпочивають і набираються сил щоб завтра спокійними і врівноваженими вийти в зум та проводити навчання. І вони не такі, як автор, який в 2 години ночі шукає собі виправдання на порадниці та говорить про фейковість нелюбимої роботи, яку сам же не може організувати. Невже не можна зрозуміти елементарне: потрібно вчити тих дітей, які мають змогу вчитися. Інші наздоженуть, то їх вибір і вас не повинен хвилювати.
seami• 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Проинформируйте своих детей и их педагогов. Мне это не интересно и не нужно. Я понимаю и разделяю озабоченность мам и учителей в сложившейся ситуации.
На_Выход• 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Так це два місяці з 12 років. Ну не включать питання з цих тем до вступних іспитів, як варіант. Біда то яка. Аж цілий семестр випаде. Все. Навчанню кінець. Знанням кінець. Особливо у випускників. Таке собі щось...
Яким чином можна не включать питання наприклад до іспиту з англійської? Чи української? Це на словах можна зробити, а по факту, хто пропустив, той відстав.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Те, кто раньше не слышал Вас в классе, не услышат и сейчас. Кто хочет учиться, найдет способы получить знания и через месяц- два-три, если сейчас нет такой возможности. Уверена, будут варианты аттестации и закрытия года для тех детей, кто не мог учиться онлайн вместе со всеми. Это уже вопросы не к Вам.
Канешна .,,, саме для того цей цирк і придумали, Щоб іншу половину дітей вчителі по другому кругу вчили.
smile_to_me• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Пишу ще раз. Питання в фейковості навчання. Це все хочуть протягнути як повноцінне навчання і щоб ми і оцінили дітей і закрили рік.
Я проводжу уроки. Але якщо з понеділка починають вимагати оцінки і тематичні, то ось я проти цього! Я проти оцінювань в таких умовах.
Я проти. Фейкового навчання.
Хочу повноцінне навчання.
И я хочу полноценное образование.
И чтобы война закончилась скорее.
И чтобы лето не кончалось.
Но никто, никто не знает, когда все смогут вернуться к нормальной жизни.
И ваша задача, как учителя, дать тот максимум, на который вы способны, пусть и для 25 человек.
Знаете, как говорят - делай, что должно, и будь что будет.

В классе сына сейчас на уроках присутствует около 2/3 класса, кто-то остался в городе, кто-то выехал. И я очень благодарна тем учителям, которые сейчас ведут уроки. И пусть их меньше, чем обычно, и пусть эффективность ниже, чем при очном обучении, но если бы все заистерили, то у нас не было бы и этого
lisulya• 28 марта 2022
Ответ дляnoraone
Это не ее задача в принципе. Ее задача выкладывать материал. А как аттестовать детей из горячих точек придумают умные дяди из министерства. Там, кстати, и представители Батьки СОС активно в процессе участвуют, так что не дадут дядям из министерства расслабиться. И, о Боже, они все в Киеве.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Ви праві
А керівництво які вказівки на рахунок оцінювання дає?
Тільки вказало, що потрібно буде поставити тематичні. І все. На питання не відповідають.
Еленка14• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Де на ЗУ постійно чути перестрілки й автоматні черги? Ви щось забрехалися

ira--m• 28 марта 2022
Ответ дляBell-k@

Та ну що Ви!
Дай Боже Вам здоров´я та сил.
В останній час намагаюся молитися за позитивні речі, а не витрачати енергію на прокльони орків.
Тому молитимусь ще більше за мир в нашій країні, близьких людей і таких людей як Ви.
Марго 152• 28 марта 2022
Ответ дляЕленка14
Автор до всього постійно в бомбосховищі, і постійно літають ракети над головою. Думаю всі пам´ятають що перший приліт був тільки вчора, тому схожу там все в голові. І це не із розряду, що як завжди на порадниці обі&ради, а тут є реальні проблеми і печально, що така людина навчає дітей.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Хз. У нас висилають запрошення за 5-10 хвилин. Прекрасно всі спілкуються до уроку. Чи у вас магічним чином всі збираються секунда в секунду?
Урок в 9.00, то в 9.00 вчитель повинен розпочати конференцію і розпочати вже урок (пояснення матеріалу). Бо сам урок всього 25 хвилин. І вкінці є 5-10 хвилин на опитування і питання. Поспілкуватись ніхто з дітей один з одним не встигає. Чату в нашій програмі не має.
Goldig• 28 марта 2022
Ответ дляAleksandra0505
Дети очень стараются! Никто не хочет терять год.
В смысле?
Ollka• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Мало хто взагалі повідомляє де він. Буду в своєму класі збирати інформацію.
В нас зробили опитування, варіанти ’Київ’, ЗУ, інша країна, село, інший варіант. Без назв.

На місці 5. Більшість по селах недалеко. На дистанційку виходило 22-24 учні. При тому, що бахає у більшості.
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
За два місяці пропустять якусь частину матеріалу. Не весь же. Ну от пропущений матеріал не вносити чи вилучити зі списку екзаменаційних питань. Ні, ну як кому треба. - знаходить варіанти. Кому ні. - відмашки, чому щось неможливо. Жодне випускник не стане, як ви написали, ’нулем’, бо пропустив два місяці навчання. Ну хіба нулем він був і до цього.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляСаженцы Клубники
Як же бісять отакі чесні у такий час! Вам оцінки шкода? Де ви такі беретесь? Діти по підвалам сидять налякані, а вони: « Я не поставлю оцінку, мені потрібне опитування онлайн для адекватного оцінювання». Прибити хочеться таких вчителів. У нас тільки одна така припарена, біологічка, інші дають завдання без обмеження в часі і на оцінки не жлобляться. А вам щиро бажаю свої оцінки собі на хліб намастити, може наїстеся, а мені головне мир і здоров‘я дітей!
У вас викривлена логіка!
Я проти зараз оцінок взагалі!
Їх потрібно відмінити!
Еленка14• 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
То не хочете вчитися, не вчиться. Але це не означає, що нікому тепер не можна через це навчатися. Варіанти, як навчатися вище неодноразово писали. Нічого не підходе - значить вам підходе варіант, який пропонує автор теми: як у другу світову. Наприклад, підіте у другий клас у 12 років, та й усе.
автор ir.zhuck • 28 марта 2022
Ответ дляНа_Выход
Я вважаю, що навчання краще перенести на той час, коли всі будуть в рівних умовах. От тут хтось скаржиться, що не виспався через сирену та був на уроці сонний. Це звісно біда. А тепер уявіть собі, що є такі міста, де люди не сплять днями, живуть у підвалах, не мають ні електрики, ні звязку. І їм також пропонується повертатися до навчання. Це як?
ППКС.
І там є 11 класники. І їм ще вступати в виші!
Вступ у виші в цьому році потрібно також відтермінувати...
Бо це не рівні умови у дітей!
Оксана_12• 28 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Хм. У всіх подібних програмах ж можливість спілкуватись учасникам. Щоб розпочати урок о 9:00 треба запрошення вислати о 8:55, ніхто не підключиться миттєво, на це потрібен якийсь час, щоб всі зібралися. Як і на звичайному уроці. Щось, здається мені, ніякого відношення до навчального процесу ви не маєте. Нащастя.
На_Выход• 28 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Я ж не просто так спитала, яким чином не включати питання. Ви бачили колись екзаменаційну роботу з англійської? Там немає списку питань. Ви ведете мову про те, в чому уявлення не маєте.