andr1ana• 30 марта 2022

Нова пошта. Не відбувається переадресація

Прийшла кур‘єром мені посилка з Китаю, тижня півтора назад, ніяких повідомлень не було, я попросила переадресувати на відділення, так як була не в місті. На наступний день пішла на відділення - немає, сказали, це не у вас одної так. Вже пройшло днів 10, посилки все ще немає, оператори пожимають плечииа.
На гарячу лінію додзвонитись неможливо. Що мені робити, як послуга «переодресація» триває день від сили.
Порадьте
автор andr1ana • 30 марта 2022
Щоб не буду лишніх питань, замовляла ще до війни, посилка на таможні довго проходила
aliona_lo• 30 марта 2022
Нова пошта працює зараз паскудно, бо ні гаряча лінія ні чат боти не фукнціонують, людині відправила посилку, і щоб її переадресувати, то ціла проблема, капець
oksamarin• 30 марта 2022
Сделала переадресацию китайской посылки 16марта из киева, шла долго, но оно то и понятно. Сегодня пришла.
Ori.Ua• 30 марта 2022
40 дней посылка шла , теперь наконец то они оформили новый номер по переадресации и теперь наверно еще месяц будет
Nicole• 30 марта 2022
Сделала переадресацию из почтомата на отделение ( отделение в 7-ти минутах ходьбы), неделю висела заявка в обработке, вот обработали наконец, теперь ещё жду когда доставят, дата вчера-вчера, но ещё не двигалась посылка
harchushyn• 30 марта 2022
У мене те ж саме ((((.