Чи я на таких натикаюсь може, але раніше саме гівно від них лилось
Майстерня домашнього текстилю• 02 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Знайома недавно написала теж, не близька, просто знає, що я із України.
Просто якось легше розуміти, шо не всі кончені.
Удалено администрацией...
Ответ дляlisulya
Я думаю, что люди почувствовали слабину власти. И те, кто раньше молчал, начинают потихоньку высказывать свое мнение.
Та багато таких коментів невдоволених, раніше якось взагалі таких не бачила. Може таки шось там у них здвинеться та зупинять уже того бункерного
mama_Timoshki2011• 02 апреля 2022
Ответ дляSamirra
Расскажите им об этом
☠️😰У трассы в 20 км от Киева под одеялом лежат 5 мертвых голых женщин, которых российские военные преступники пытались сжечь.
Они за все ответят
Удалено администрацией...
frumoasa17• 02 апреля 2022
Ответ дляSamirra
Удалено администрацией...
Хороший росіянин - мертвий росіянин.
lavanda_ya• 02 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Вы не их коменты читайте, а новости-как они насиловали,убивали и издевались.
Нет там людей
Поля Дяченко• 02 апреля 2022
Ответ дляnaturlich
Не знаю, на знаю
Сегодня вот буквально мадам рассказывала, что мы тут в Украине ничего не шарим, у неё подружки из Украины только и ждут русского мира.
Пусть черканет адресок подружки , а мы уже передадим дальше
frumoasa17• 02 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ну і де тоді логіка називати все населення будь-якої країни конченими, якшо в кожній є кончені і є нормальні.
Росіяни всі на 100% такі, всі інші нація мають невеликі проценти поганих.
Ответ дляЕвга-9246
Та мова й не про нас, а про те, що вони прозрівають і це може якось нормально так закінчитись для путіна
Для чого ви їх виправдовуєте?
Про що може ще бути мова?
В кожній країні є якісь ’побутові’ проблеми, але скільки людей про це забули, коли в нас почалася війна? Одні росіяни ’про щось задумались’
Про що може ще бути мова?