DVTanyaM• 02 апреля 2022

Дівчата,зараз можна якось оплатити у валюті?

Дівчата,зараз можна якось оплатити у валюті? Потрібно перекинути на карту 45 євро,а гроші з карти на валютну не перекидає
Елена1265• 02 апреля 2022
Вроде нет, но можно в гривневой заплатить, снимет по курсу

Елена1265• 02 апреля 2022
Сейчас же доллары оф покупать нельзя
автор DVTanyaM • 02 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Выдаёт ошибку и не проводит платёж😟
navariya• 03 апреля 2022
Ответ дляDVTanyaM
Выдаёт ошибку и не проводит платёж😟
Вже писали.
Розрахунки (перекази) валютні, в межах України, до війни, тільки по своєму банківському рахунку.
Зараз ні.
За кордон -- з любого, через платіжні системи. Наприклад, PayPal.
IndigoDi_UA• 03 апреля 2022
Не совсем понятно. Вам надо в приложении своего банка купить евро? Или у вас есть евро и вам надо куда то их перевести?