yeskova• 03 апреля 2022

Что же закрыли такую интересную тему? Про знали..

Я тоже пыталась оправдать всё, как некоторые в той теме.. А как же то? А как же это?) не смешно на самом деле, но знали, знали всё!!!
certus eventus• 03 апреля 2022
У меня мысли сегодня просто кувырком, пытаюсь понять как будет дальше. Возникло несколько вариантов:
Россия сейчас начнёт бомбить свои части, потом скажут что уступили нам ради жизней свого народа. Путя будет и дальше на троне и народ его будет считать героем который хохлам поддался только ради них...
И второй вариант ядерка...
Хочется первый вариант, успокойтесь меня пожалуйста

Елена1265• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
А що ж таке, ваша доктрина нападу на військові об´єкти вже чомусь не працює?
Вы о чем? Какая доктрина. Ви спросили про полигон на ЗУ. Так вот полигон и был военным объектом. Почему им нужен юг- не секрет, почему пострадал север, приближенный к столице - тоже не секрет
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ для vihola
Могли нічого не дати.

Я тільки на днях зрозуміла банальну річ.
В Європі демографічна криза давно.
І вони латають свої демографічні діри турками, арабами, неграми, латиносами, китайцями, індусами.

Але чомусь білим українцям так важко було раніше спочатку просто туристом потрапити, потім отримати дозвіл на роботу і проживання. Потім тільки східна Європа дещо відкрилась. Чому?
Тому що ми в зоні ризику раніше були.
Незрузоміло було чи ми будемо з руськомірцями проти цивілізації, чи з цивілізацією проти руського міру.
От запусти до себе мільйони, п’яту колону. Яка надивиться рашапропаганди і буде тягнути туди чергову рашачуму накшталт комунізму, чи zфашизму.
То краще вже турки з арабами і китайцями.
А тепер все, вибір очевидний.
І головне очевидно, що нас не візьмуть і не примусять піти проти цивілації.
Не несети чушь. Аль-Каида страшнее русских? Раша пропаганды там предостаточно. Вы в какой стране жили ,что такие выводы?
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
И второй вариант ядерка...
Не заспокоїмо. Хвора раша здатна на що завгодно.
certus eventus• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Мне просто очень хочется домой
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Виплати в Дії є, програми для біженців залежать від країни, роботу за бажання знайдете.
Перетнете кордон, тоді поради дам конкретніші, стукайте в особисті повідомлення, відповідаю цілодобово.
Які саме виплати у вас є в ДІЇ, підкажіть, я не можу оформити нічого?
certus eventus• 03 апреля 2022
В центре Баку прогремел взрыв.

По предварительной информации, из-за утечки газа в ночном клубе ’Location’ произошёл взрыв. Азербайджанские СМИ сообщают о трёх погибших. На месте работают спасатели и сотрудники правоохранительных органов.
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
Мне просто очень хочется домой
Всім хочеться.
Півроку-рік на активну фазу, потім ще рік на розмінування.
Або десятиріччя млявої війни після активної фази.
Або швидка ядрена війна.
Кожен обирає сам собі. Я вірю в перший варіант, він оптимістичний.
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Летіло на Львів позавчора 70 ракет, а долетіло всього 8, решту збили.
Нафтобаза біля міста - це військовий об´єкт, кажете?
Йдіть вже в свою Рашу і не гавнякайте тут.
Ну, якщо вам не зрозуміло навіщо гатять по нафтобазам то все зрозуміло.

Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
А ви от якраз і поясніть. А навіщо гатять по нафтобазам під час посівної?
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Як ви собі уявляєте цей табір? Яка його площа і де він мав бути?
Подивіться в Інтернеті, це світовий досвід, а не моя забаганка.
vihola• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Це ви маячню несете всю тему.
На сьогоднішній день саме рашка погрожує рознести світ ядерною зброєю.
darsi• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Так, злу службу зіграла млява 8-річна війна в Ордло і ’лагідна’ окупація.
Багато хто думав, що буде так само.
А виявилося все інакше і в рази жорстокіше.
40 днів війни мали б чомусь навчити. Але все одно не доходить, сидять мамки у Дніпрі, Полтаві і навіть Харкові. ’Армії допомогають’
Это точно. Когда все началось, мои родственники с окраины города, там где раньше всегда хорошо слышно было, как стреляют, перебрались в центр, где было относительно тихо, об эвакуации и не думали. Уже 2 марта они готовы были выезжать, но было поздно. Успели сказать, что в машину попал снаряд , связь прервалась(.
certus eventus• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Так для того и гатят
Елена1265• 03 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
И второй вариант ядерка...
Ну про ядерку сейчас даже США не пишут. Больше про зим оружие, даже спец. защиту нашим военным передают.
Многие говорят, что сейчас война России и США, не знаю, правда ли это.
Мне, почему-то, кажется, что если этот карлик и запустит ядерку, то не на Украину.
Да и сейчас нет особых причин для того, чтоб запускать ядерные бомбы, если судить по карте нападения
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
Так для того и гатят
Тихо-тихо, нам зараз Ольга пояснить.
Selena*• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
А навіщо по садочкам, школам, лікарням, по великим складам з продуктами?
Елена1265• 03 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
Мне просто очень хочется домой
Очень многим хочется
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Та ясно, що корчать з себе біженок, але хріново виходить.
Їх тепер здалеку видно, нелегко стало рашинським тролям.
Щоб ти так із себе біженку корчила, як я. І ще язик повернувся в цей час таке казати. Фашистка, сподіваюсь тебе твої асвабадят.

Елена-0f43• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
А что делать? Лучше оставаться там, где уже шмаляют наверняка?
Нет кончно, я уже писала что с горячих точек лучше уезжать сразу. Там без вариантов, вот у меня племянник остался практически на границе с Беларусью , мост взорвали выехать уже не может, разве что в Беларусь с семьёй, туда и ездят скупать продукты так как живут как на острове- со стороны Украины гуманитарки нет, туда не могут привезти, люди остались предоставлены сами себе, как дальше неизвестно. Маленькие пгт и сёла там вообще тяжко. В основном города озвучивают какая ситуация а сколько сёл в окупации ещё осталось. я вот Киев вообще щитаю самым безопасным местом- может и глупо.
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Жіночко, кожен українець знає яка в нас зброя
Це точно
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляSelena*
Нас це також пояснить Olga- da52. Чекаємо.
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Я про західну писала, читайте уважніше.
Selena*• 03 апреля 2022
Ответ дляЕлена-0f43
Можна в Білорусь, а звідти до Польщі
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52

Ви знаєте, де я зараз? На Ельбі. Це історична річка.
Навколо фашисти. І колись сюди дійшли рашисти. Думаєте, знову дійдуть?
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
А звідки у Америки чи Європи радянські винищувачі?
Ви із глибокого бункеру зараз виповзли? Польша нам хотіла віддати свої старі винищувачі, але їм не дозволили.
Мабуть ще вас здивую- США нам пообіцяло сьогодні надати радянську зброю. А звідки вони її візьмуть, я не знаю.
Люди, крім советчицы ще кудись заходьте читайте новини.
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Я про західну писала, читайте уважніше.
І що там на західній? Обмаль у вас знань для цієї дискусії.
Olga- da52• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, а які у вас думки? Може, щоб урожайність нам підняти?
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Так оце сидимо в бункері і тіко на вас уся надія, глибокої ночі почитаємо від вас новини про винищувачі совецькі з Гамерики
Йдіть вже спати, троль москальський.
Selena*• 03 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Дайте посилання про США і радянську техніку, будь ласка