meli5a• 03 апреля 2022
Дівчата, зайдіть. Чи це зіпсовані гриби? Чи можу я їх повернули у супермаркет?
Коли відкрили стало багато бульбашок, я спробувала один кусочок, він як прокисший.
Чек зберігся. Купувала сьогодні, годину назад.
звездная галактика• 03 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Я как то попала в инфекционку с грибами(
Грибами можно шикарно отравиться
Машенька Ивановна• 03 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Просто прийти в супермаркет де купувала з чеком і повернути? Чи щось потрібно писати?
Купувала в АТБ
Там зазвичай міняють без проблем .мені кілька разів доводилося повертати
звездная галактика• 03 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Напевне це у мене останні гриби будуть.
Я их с детства не ем. В детстве часто слышала, что травились.
Я возвращала просроченную колбасу. И они сначала так засуетились не знали как мне оформить компенсацию - там в трехкпатном что ли размере было за просроченеый товар. Я сказала что ничего не надо просто хочу нормальную колбасу. Все выдохннули принесли мне свежак. Про паспорт никто ничего не спросил.