Не можу зрозуміти. Чому так сталося, що там панували ті тварюки. Наших військових там не було?
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляtrikota
А сами как думаете? Реально не понимаю смысл вопроса.
Ні, наші туди не могли прорватись, і бити їх ракетами там не могли тому що ті тварюки свої танки ставили в дворах людей. Заїзжали не відкриваючи воріт, просто зносили їх танками😭😭😭. Когось виганяли в погреб а самі жили в будинку, а когось зразу розстріляли 😭😭😭. Я з Гостомеля, Буча поруч...там було багато знайомих....виїхали змогли не всі😭😭😭
Ответ дляAlina1504
А я помню девушку которая перед войной купила дом в Буче или Ирпене , она не отписывалась?
В Ірпіні
Я пам´ятаю ту тему
Писала, поки ви тут обговорюєте війну в мене нарні новини. Ми нарешті купиои квартиру... в Ірпені. Це було буквально за день-два до війни
Я пам´ятаю ту тему
Elina Zorina• 04 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
Реально вважаєте, що за півтора-два місяці можна було підготуватися?
Ясно що не до рівня НАТО ,але укріпити оборону на місцевому рівні, провести тактичні навчання, проводити і доводити до відома населення план дій у разі війни ( що можливо б допомогло вижити більшій кількості людей).
Я сирену почула уперше в житті,коли будинок труснуло і мене підкинуло.
Ответ дляZhukOlena
Ні, ні в якому разі. Просто не розумію, чому не прийшли на поміч.
Бо вперше військове керівництво не кидає наших солдатів на тупу смерть
Ворога було дуже багато і вони одразу зайняли позиції в жилих кварталах
Що можна було робити? Їх було в сотню разів більше. Тільки поступово молоти, що наші і робили
xthyjujhbz• 04 апреля 2022
Ответ для_Annyshka____
В мене колеги з тих країв. З перших днів вони потрапили в окупацію. Якщо я вірно зрозуміла, нашої армії там не було, тільки тероборона. Ну а що тероборона могла зробити, в наших були тільки автомати. Ось фото зроблене 25 лютого. Орки вже тоді почали по наших вулицях ходити як у себе вдома.
Ужас
золотая осень• 04 апреля 2022
Ответ дляTanna
Так , питання вірні, але на зараз не доречні, по закінченню війні треба буде розбиратися
Не доречні? То хай і далі так діють? Ріллі?
Кампотик вишнёвый• 04 апреля 2022
Ответ дляNetochka. N
Так она сама себе противоречит
Она очень зла на Киев,прям вот в лицо говорит ,желаю вам всем того же,что и у нас.
Ответ для_Annyshka____
Было очень - очень мало. Полиция , депутаты разбежались.
только через пару дней появился покойный Прилипко
KateFrosty• 04 апреля 2022
Ответ дляmariya59
Так почему? Это же Центр, пригород Киева, не Юго-Восток... Почему???
Потому что 1600 км границы мы не в состоянии закрыть! Таракан беларуский тварь пропустил через свою территорию.
Кампотик вишнёвый• 04 апреля 2022
Ответ дляNetochka. N
Так она сама себе противоречит
Только не учли- это уже я говорю ,не она.Но этим людям не доказать,я не осуждаю....перенести такое,это ад.
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляxthyjujhbz
Вот уже картина проясняется
Військові бігли з аеродрому Гостомеля ( а там вч) 24 о 14.00, просто тікали тому що в них не було взагалі ніякої зброї. Мої батьки жили на вулиці Леонтовича, по ній наші й тікали. Мій батько був свідком . Щоб перешкодити їм піти на Київ підірвали вночі з 24 на 25 міст на Київ.
Elina Zorina• 04 апреля 2022
Ответ дляamoa
Тому що депутати і голови місцевих громад проігнорували попередження воєнних.
Згодна з Вами повністю
Не було зроблено належної підготовки до війни хоча інформували розвідки і були попередження.
KateFrosty• 04 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Я сподіваюсь, що ви свої добрі аналітичні дані і керівний досвід застосуєте на благо оборони нашрї країни)
Мое мнение, но я не военный эксперт. Это было одно из главных направлений взятия Киева. Гостомель нужен был как аэродром, куда б садились военные самолёты. Но наша и западная разведки успели дать инфо. Орков там ждали, именно поэтому враг так и не продвинулся дальше пригорода. И чтоб не раскрыть, что их ждут там и была Мрия, самолёты и тихая жизнь пригорода. Эта битва изменила ход войны. Потери огромные, но если б началась паника и эвакуация заранее, то 25-го враг бы шёл по Крещатику.
Эвакуация… даже если б ее начали утром 24-го, то многие не верили что это полномасштабная война.. казалось это какое-то кино и сейчас всё стихнет… Моя сестра жила возле Гостомеля и утром ещё говорила, что у них всё спокойно и «может вы из Киева к нам», а в обед она в тапочках и ребёнком неслась в ужасе по дороге, втопив педаль газа в пол… их друзья ещё на час позже уже бежали лесом с младенцем на руках…
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Ідіотка, вибачте....
Ответ дляmebel zakaz
Военная часть там была почти пустая, всех отправили на Донбас накануне
Его Святейшство Байрактар• 04 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Лично она и ее семья пострадала?
золотая осень• 04 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Удалено администрацией...
Ага, тільки він купив і поновив ПВО для Києва. А інші що робили, окрім здачі інтересів країни та грабунку бюджетів?
Армия воюет так как никто не ждал. Но армия это простые наши люди, а не те кто у власти и обязаны были предвидеть, перестраховаться, перебоятся и переподготовится. За 8 лет после 2014 можно было новые системы ПВО придумать, создать и сделать. А у нас все ПВО совдеповское. И к армии отношение скотское даже сейчас. Мало по тв говорить, что ’пишаємося’. После войны всех этих солдат очень быстро забудут. Отмахнуться какими-то подачками, надбавками, 10-ю сотками. После 2014 мы только новую форму и каски покупали. А танки, самолеты, вертолеты, ЗРК? Денег не было? Сэкономили? Вопросов много будет.
золотая осень• 04 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Удалено администрацией...
Від...їб.ться вже від нього. Ви всіх проукраїнських президентів і депутатів з´їдали своїми чорними ротАми.
Lisi4ka_ksjy• 04 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Навчання резервістів були, починаючи з вересня. Тероборону сформували не за день до війни. Ну йо-майо, от людям все не так. Ви прям з штабу віщаєте, що так сміливо заявляєте про все що не зроблено?
І Валерій Залужний, доречі, теж не просто так на посту з´явився. Бо керувати армією в умовах війни може не кожен.
Санька-4b93• 04 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Люди, вы по жизни такие волшебные или война так влияет?
По жизни, а сейчас смотрю, усугубилось ))