lovely• 04 апреля 2022

Інтертоп зараз доставляють нормально?

Хтось отримував останнім часом?
Скільки їде?
люда матв• 04 апреля 2022
Замовила 31 березня в Хмельницький , ще немає замовлення

TanSt810• 04 апреля 2022
Працює. Їде трошки довше,але, навіть,повернення коштів зробили за 3 дні! Наразі чекаю нове замовлення.
alena2013• 04 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Вам не подошел размер? Доставку вы платили в обе стороны?
NesmeyanaYa• 04 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Я теж робила повернення. У мене підписка якась спеціальна, то доставка і повернення було за кошт Інтертопу
люда матв• 04 апреля 2022
Доставка в магазин безкоштовна
alena2013• 04 апреля 2022
Ответ длялюда матв
Доставка в магазин безкоштовна
Уже увидела, что есть доставка в магазин. Неделю назад выдавало только перевозчиками. Но нужна предоплата полная.
Dr.Reward• 04 апреля 2022
Так, замовляла наприкінці березня. Доставка до магазину безкоштовна, повернення також безкоштовно, якщо відмовитися від товару в магазині. Якщо забрав додому - то вже за свій рахунок
автор lovely • 04 апреля 2022
Ответ дляDr.Reward
Дякую!!!
автор lovely • 04 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Дякую!

Valeriia123• 04 апреля 2022
Замовляла, шло днів 5 по НП. А так все ок. Але то було 2 тижні тому, може зараз вже краще
автор lovely • 04 апреля 2022
Ответ дляValeriia123
Дякую! Ще б не промахнутися з розміром(((
Kometka• 04 апреля 2022
Нормально відправляють і повернення коштів, як і раніше. А от НП доставляє довше, ніж звичайно. 4-5 днів