Сейчас пишут что окупируют усиленно Харьков. 500 военных рашки заселились в местных общежитиях. Почему не направить и разбомбили их, чтоб не было опять мучения людей? Могли ли спасти города киевской области?
LadyDShoes• 04 апреля 2022
Думаю могли, знали все, даже мы, никто не верил в то что хуйло будет наступать
NesmeyanaYa• 04 апреля 2022
Влада знала про можливі шляхи наступу орків. Чому не евакуювали людей і не попередили про небезпеку? На це питання будуть відповідати після війни
LadyDShoes• 04 апреля 2022
Очень многие просто не поехали 24 февраля на работу в Киев, наверно думали дома безопаснее
KateFrosty• 04 апреля 2022
Можно уточнить насчёт 500 человек в общежитии? Точно в Харькове? Потому что только что по новостям про Херсон это сказали.
Natalia505• 04 апреля 2022
Тема для срача. Тому що тут немає кому ставити ці запитання. Немає військових експертів.
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
На всі ці питання будуть давати відповідь після війни.
Olga- da52• 04 апреля 2022
Вчера какой- то военный выступал, я правда их не знаю, сказал что Буча- это плата за то, что они, в смысле,войска, не были подготовлены.
А почему они не подготовилось, ща столько лет,спрашивать нельзя, сразу Зрада кричат.
Клариссимо• 04 апреля 2022
Ой автор, сейчас просят эвакуироваться жителей Донецкой и Луганской областей и что? Даже здесь на форуме писали никуда не поедем, чтобы жильё не разбомбили. В Ирпене, Буче это не спасло, к сожалению.
NesmeyanaYa• 04 апреля 2022
Я не в тому зараз стані, щоб добирати слова. Можливо, я зараз напишу на черговий бан, але мені байдуже.
Глава американської розвідки особисто прилітав до Зеленського у січні з детальними планами вторгнення росіян. Там було все, і про Чорнобиль, і про Гостомель, і про Бучу, Ірпінь.
Обов´язком української - та будь якої у світі, у кожній країні! - влади у такій ситуації було діяти, виходячи з найгіршого сценарію. ’Перебдєть’ у сотні разів, виставити себе смішними на випадок, якщо нічого не станеться, зганьбитися в очах виборців як панікери, але наплювати на рейтинги і готуватися до війни.
Якби чоловіків Бучі мобілізували, записали в тероборону і видали зброю, деякі з них загинули б у бою, а не у розстрільних ямах зі зв´язаними руками. А більшість громила б ворога, захищаючи свій дім і своїх дружин та доньок.
Натомість до останнього з нами гралися в окозамилення. Навіть після початку вторгнення вони формували картину ’потішної війни’. Мовляв, до нас прийшли виключно імбіцили в ушанках, які не знають з якого боку автомат тримати, вони здаються у полон сотнями, а наші однією гранатою по сім танків підбивають.
Я дуже добре пам´ятаю колону розбитої ворожої техніки у Бучі, яка подавалася як наша остаточна перемога. Я сиділа за кілька кілометрів від Бучі, і з новин складалося враження, що росіян там більше нема. Впевнена, що багато місцевих жителів завагалися з від´їздом і втратили дорогоцінні години саме через таку подачу інформації. А потім стало уже пізно.
Жителі прилеглих містечок приймали рішення про евакуацію теж на власний розсуд, і для багатьох вигляд російського танка на власній вулиці став сюрпризом.
Я не знаю за всю країну, як це відбувалося наприклад на півдні. Знаю, що на моїй Сумщині ситуація повторюється один в один саме зараз.
Скільки можна терпіти ’арестовщину’?
Вибачте за різкість, я не спала цієї ночі через новину про загибель друга. І ще через історію з Маріуполя, де 5-річний хлопчик помер на руках у мами зі словами ’чому мені так боляче, я ж був слухняний?’
Можливо я ніколи більше не писатиму адекватно і неупереджено.
Чому мені так боляче?
Southern_Beauty• 04 апреля 2022
Автор, вы опоздали на день. Уже утром все по этому поводу дружно поругались. Или у вас второй заход?
KateFrosty• 04 апреля 2022
Ответ дляКлариссимо
Абсолютно верно. У меня очень много коллег с Ирпень-Буча. И сестра под Волновахой. «Никуда не уедем, тут наш дом». А потом спасите-помогите, мы выехать не можем. За руки тянуть? Словами и уговорами не получается (
KateFrosty• 04 апреля 2022
Ответ длязавитушка
Транспорт не ходил, или с большими перебоями
24? Все ходило нормально
Ответ дляKateFrosty
А те, кто выехали и хотел выезжать, но не мог, у вас нет среди знакомых? Потому, как у меня есть. И если бы, хотя бы, спасли тех, кто хотел выехать - жертв было бы намного меньше
KateFrosty• 04 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Олешки, это Херсон
Я знаю) Автор про Харьков пишет. Вот и хотела уточнить, может и там тоже.
25го лютого я телефоную кумі з Ірпеня і прошу її виїзжати поки є можливість. Відповідь «Буде як буде, така моя доля. Я не кину будинок». Дякувати Богу вона все ж таки отямилася і встигла виїхати. Ви кажете «чого не евакуювали». Люди під час війни, біля фронту не виїзжають, а то в мирний час.
Brichka_04• 04 апреля 2022
Я не думаю, что это было возможно. Нам, диванным войскам, конечно кажется, что все легко и просто. Но по-факту, как их нужно было разбить? Усиленно утюжить города ещё и с Украины? Только ясновидящие и диванные войска знаю, что будет и как нужно было. Тем более, что многие просто не хотят уезжать. Сейчас просят выехать харьковчан. У меня есть знакомые, которые там остались, с детьми остались, с малышами. Не хотят.