Читаю зараз киян, які пишуть, що Кличко ще не дав добро на повернення.
а він вам давав вказівку тікати?
Всі дзвонять, пишуть: як Київ, Київ. та стоїть ваша Київ.
а от Київська область постраждала.
Ну і невеличка голосувалка.
а він вам давав вказівку тікати?
а от Київська область постраждала.
Ну і невеличка голосувалка.
Результат:
вже голосів:
179 (64.86%)
Тиц
32 (11.59%)
Я виїхала і планую там залишит
21 (7.61%)
Я вже повернулась
18 (6.52%)
Я виїхала на ЗУ і жалкую
16 (5.8%)
Я виїхала за кордон і жалкую
10 (3.62%)
Я не виїхала нікуди і пожалкув
Я не виїхала нікуди і не пожалкувала.
пропустила це в голосувалці. лайкайте тут.
ExpertSolutionsService• 06 апреля 2022
Я такая умная тоже была в 2014 а потом еле выехала спустя 5 месяцев с начала войны предварительно неделю не ввозная из подвала и уезжала под диким обстрелом
Kristal2013• 06 апреля 2022
Ответ дляamina
Автор, что-то вы как-то агрессивно
Киев и жители Киева виноваты в происходящем в области и не только. Тут это уже озвучивалось и не раз.
Ответ дляamina
Автор, что-то вы как-то агрессивно
ну вибачте. нерви.
Kristal2013• 06 апреля 2022
Ответ дляvray
Да автор вообще очень странный, клепает темы как пирожки с любой начинкой.
Может план у нее?
ExpertSolutionsService• 06 апреля 2022
То вы такие умные все на словах ,а один раз под хороший обстрел попадёте будете по другому говорить.
Знаете автор пиздеть не мешки ворочать.
В Мариуполе тоже так не выезжали сразу ,думали пронесёт
Знаете автор пиздеть не мешки ворочать.
Ответ дляtrikota
Странный опросник. Где - Я выехала из Киевской области (в 20км от Ирпеня) и не жалею. И собираюсь вернуться домой
ваша відповідь - і є опитувальник. і Благодарочка - в кого така сама ситуація.
Ответ дляvray
троль? чи щось гірше? як думаєте?
Ответ дляExpertSolutionsService
Знаете автор пиздеть не мешки ворочать.
я поважаю думку кожного.
Ответ дляvray
Ну явно в месте, где инет не пропадает. Или сезонное, весна же.
я лайкаю ваше повідомлення. сезонне).
Ответ дляvray
Ничего не думаю, силы берегу.
Думаю, на заработке или очень одинокий человек.(
а платить хто? раісія? чи наші адміни?
просто щоб знати, до кого в кінці місяця по ЗП йти.
Ответ дляjana.jana
А где вариант что выехала чтоб переждать и не жалею,но планирую вернуться когда все окончательно закончится?
повідомлення 24.
До чого взагалі теми про виїхав - не виїхав. Автор, ви не впевнені в своєму рішенні і шукаєте виправдання? Кожен приймає рішення, прийнятне для нього і більш нікого, обставини у всіх різні. Ті, що лишилися тільки постфактум можуть казати, що можна було б і не виїжджати, а на початку ніхто не знав, куди прилетить. То в чому героїзм тих, хто не виїхав ( не беремо ТРО і волонтері)?
Ответ дляvray
Я смогу вам помочь? Реально всем тяжело. Врач, лекарства?
ліки п ю, не допомагають.
Ответ дляMargareta
мені поговорить хочеться. все.