Замурмишка• сегодня в 12:04
Сколько даёте в месяц денег родителям/бабушкам/дедушка?
Клин_Кляйн• сегодня в 12:32
Ответ дляСіґеле-міґеле
не хочу. тут идиотская система - каждая любопытная коза может пойти и просмотреть мой список продаж и покупок в продавалке. это лютый трэшак и просто нарушение моих прав на анонимность покупок. так что НЕТ!
Более того есть неадекваты, которые потом пишут в личку, а бывает еще и покупателям в личку
Запароленое одеяло• сегодня в 12:38
Ответ дляКлин_Кляйн
Второе - вообще продвинутый уровень, но все возможно. А вот первое встречается иногда, такими пакостями занималась одна очень известная девушка с фамилией ’ост’ или ’вест’, одно из двух.
Не зацілована• сегодня в 12:49
Ответ дляБез QR коду
Ніскільки не даю. Важке було дитинство, боляче пригадувати. Підлітком ішачила на городі з картоплею, яку потім жерла батькова сестра з дітьми ( бо вона така обездолена, що у неї чоловік алкаш, і їй всі були винні). Пам´ятаю як припхалась до нас брати у батька гроші собі на чоботи. І стоїть так вся нещасна. А я у той час (90 - ті) теж ходила у чоботях з діркою на пальці і терпіла насмішки однокласників. Так, батьки допомогли вивчатися, допомогли з житлом ( але кому ще допомагати, як не рідній дитині, не тіткіним же дітям). Зараз для себе вирішила, що найголовніше - це діти, краще я їх побалую зайвий раз. А родичі - це зло ( ну це я про своє).
Допомогли вивчитися, допомогли з житлом, вам мало? Мені не допомогли. Освіту оплатили собі самостійно. Житло купили з чоловіком. Вам пощастило, як на мене
Без QR коду• сегодня в 12:53
Ответ дляНе зацілована
Я їм теж допомагала. Є ще нюанси, не хочу все розповідати. З ними живе мій брат, точніше на їхньому утриманні. А я не хочу забирати у своїх дітей, щоб тягнути батьків і брата. Я теж розлучена, але на відміну від своєї хитрозробленої родички, ні в кого допомоги не прошу. Мій обов´язок - дати щасливе дитинство своїм дітям, а не забирати в них, щоб допомогти родичам.
Замурмишка
• сегодня в 12:53
Ответ дляБез QR коду
Дети у всех, но родители это отдельная статья расходов, обязательная.
Не зацілована• сегодня в 12:57
Ответ дляЗамурмишка
Не обов´язкова, автор. Моя освіта, не була обов´язкова для моїх батьків. Я з неблагополучної родини. Я з 15 років належу сама собі. Якщо батьки не вважають за потрібне дбати про дітей, ніхто не змусить дітей дбати про батьків. Про мене дбає мій чоловік, як і я про нього 33 роки.
Замурмишка
• сегодня в 12:57
Ответ дляНе зацілована
Если нет возможности, а если есть, но не помогаете умышленно, вспоминая старые обиды- это мелочность.
Не зацілована• сегодня в 12:59
Ответ дляЗамурмишка
Серйозно? Ви навіть не уявляєте, що таке жити в деструктивні родині. Де вам щодня нагадують що вас в принципі не мало б бути. Скільки батьків алкоголіків ви врятували, може вилікували?
Замурмишка
• сегодня в 13:01
Ответ дляНе зацілована
Сочувствую, мне этого не понять, родители всегда лучшее отдавали мне, сейчас я им.
У меня папа кстати алкоголик, но он самый лучший, когда не в запое.
Не зацілована• сегодня в 13:02
Ответ дляЗамурмишка
Тому ви не зрозумієте як жили діти такі як я. Головне в цій історії не вішати ярликів і не засуджувати. Комусь щастить більше, комусь менше. Знаю родини де дітей фізично молотили і вважали це нормою. З чого раптом через постійний біль, ці діти мають дбати про батьків? Все життя потім намагаєшся з цим навчитись жити.
Зубная фея• сегодня в 13:03
Ответ дляСіґеле-міґеле
а сколько мне родители давали карманных? 0? вот столько же и им сейчас даю. заслужили.
как вспомню это унижение перед каждой прогулкой ’мама, дай 5 гривен’ ’нет, иди уже’ сука!
Тю. Тоді всі так жили. Ми не знали, що таке фрукти і солодощі. Хай Бог милує, ото ви даєте)
Замурмишка
• сегодня в 13:04
Ответ дляНе зацілована
Не помогайте, надеюсь не буде жалеть об этом когда их не станет.
Не зацілована• сегодня в 13:04
Ответ дляЗамурмишка
Алкоголіки вони різні бувають. Якщо б ваш тато з сокирою, під час запою молотив все що бачив, розбивав і крушив, а ваша матір не розлучалась. Мотивуючи тим що в неї не було батька. Що люди скажуть. У вас була б інша думка.
Не зацілована• сегодня в 13:08
Ответ дляЗамурмишка
Його вже немає і ні я не шкодую. Він повісився і мені довелось його хоронити. Хай шкодують ті хто все життя намагаються бути хорошими для тих, кому плювати. Шкодувала я лише про одне що прийшла в цю ´родину´. Карма, не інакше.
Зубная фея• сегодня в 13:06
Ответ дляБез QR коду
Йомайо. В той час всі на городі ішачили. Вам дали освіту, житло і ви ще ображаєтесь? Я в шоці😅
Зубная фея• сегодня в 13:09
Ответ дляНе зацілована
Це із тих, що в усіх своїх негараздах винять когось але тільки не себе
Допомогли з житлом це нічого так собі. На квартирах хай би пожила. Я в шоці. Оце ростиш, віддаєш всю себе, а потім воно ще ображається😄 Бідні батьки, оце виростили
Не зацілована• сегодня в 13:12
Ответ дляЗубная фея
Мало того я в 15 працювала на городі сама. Мене ніхто не змушував, просто їсти хотілось. Бабуся жила в селі давала мені розсаду, а я в місті її садила. Сапала, копала. Батьки грошей не давали, хочеш сьогодня їсти , йди собі копай картоплю. Потім з´явилась подруга і її батьки мені допомагали, жаліли.
Без QR коду• сегодня в 13:11
Ответ дляЗубная фея
Не всі. Синки моєї тітки у той час на дивані вилежувались.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 13:12
Ответ дляЗубная фея
когда это ’тогда’? моим друзьям всем давали карманные деньги. мне нет. деньги в семье были, но не на меня почему-то.
Без QR коду• сегодня в 13:15
Ответ дляНе зацілована
Це знаєте, як у родині є хтось нещасний, і йому всі винні, всі мають допомагати хоч і у збиток собі. Такою була моя тітка і її діти. Жили з бабою і дідом, за їх рахунок. А коли баба була при смерті у лікарні, доглядала її моя мама. Мама - це окрема історія. Її мати її покинула, бо вдруге заміж вийшла, а виховували дід і баба. Але мою маму виховали якраз такою, що саме вона всім винна. Ой, та дня не вистачить, щоб все описати.
Зубная фея• сегодня в 13:16
Ответ дляСіґеле-міґеле
Мені шкода, що ви нещаслива і ображена на життя людина. Щось міняйте, бо це ж не життя. Мені батьки ніколи на гульки не давали кошти. Ніколи. Ми збирали бутилки, здавали і купували морозиво і мівіну) Зате були вдягнуті і наїдені. Вдома завжди було наварено і прибрано. Ходили з батьками на гульки і чекали ще пів ночі поки вони пили на коня 17 раз😂 Бувало ще билися батьки вдома, а ми з сестрою їх розбороняли) Хоч і було безгрошів´я вважаю, що в нас було найкраще і найщасливіше дитинство. На б і зараз не нию, живу по своїх доходах. Образ на батьків жодних немає.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 13:18
Ответ дляЗубная фея
с чего это вы решили меня оскорбить и сделать больно, возвысится и унизить?
дальше первого предложения я вашу писанину не читала. идите самоутверждайтесь с живыми людьми, чтобы у них была возможность в ответ на ваше хамство плюнуть вам в рожу!
Зубная фея• сегодня в 13:21
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну тоді коли я була мала. Мені зараз 35. Моя подруга теж була з заможної сім´ї. Постійно їздили по відпочинках, завжди мала гроші і купувала смаколики собі. В мене такого не було. Батьки забезпечували лише бпзові потреби. Я фрукти до цих пір не їм, бо не привчена) І що? Ну не родилася я в багатій сім´ї. Що їх тепер винити в цьому? Інші мої подруги були такого ж достатку
Не зацілована• сегодня в 13:24
Ответ дляЗубная фея
Вони вас не знищували як особистість. Не давали відчуття що ви зайва. Що всі скандали через вас. Ви мабуть не ночували по сусідах, на лавках, в материних колег і на роботі на стільчику? А потім взагалі мій ´татко´ зачиняв двері і не пускав додому і я човпла до подружки в якої батьки були цілком нормальні, проситись на ніч. Дитинство пройшло як в бездомного пса. Тому найголовнішим пріоритетом в моєму житті завжди був дім, свій дім. Звідки мене не виженуть.
Зубная фея• сегодня в 13:25
Ответ дляНе зацілована
Мене колись мати , за те, що я просилася вже ввечері навулицю зимою, а вона не пускала, вишвирнула босу на площадку і ззаду викинула шапку, шубу і ботинки 😅 Як зараз пам´ятаю. Стою, плачу і йде покійний сусід. Мені тоді так соромно було...
Не зацілована• сегодня в 13:25
Ответ дляЗубная фея
Довго тримала так?
Зубная фея• сегодня в 13:25
Ответ дляНе зацілована
Так що всякого було. Але навулиці не ночувала і по сусідах
Зубная фея• сегодня в 13:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
😮 І це я хамка? В мене обличчя, а не рожа. Оце даєте😅 Ще раз доводите, що ви не щаслива і ображена на життя людина. Мені вас щиро шкода. Надіюсь у вас щось зміниться, бо життя набагато прекрасніше ніж ви думаєте. Всього вам хорошого!
Зубная фея• сегодня в 13:29
Ответ дляНе зацілована
Довго тримала так?
Тоді мені здавалося, що дуже довго. Але мама каже, що то було десь хвилин 20