Треба зелену карту. Кажуть, що зараз можна онлайн, а не на спеціальному бланку.
Про безкоштовні читала на польській стороні, але не ризикую, як щось не то, потім значно дорожче може бути купити на кордоні.
Відгукніться в приватні повідомлення. Дякую
Ответ дляСвята
На границе бесплатно, не бойтесь
Не хочеться якогось казусу, тому краще б купила
Аноним Первый• 06 апреля 2022
В польщі дешевше аніж в Україні. Оранта на місячь продає по 1300грн. В Польщі пзу дає в офісах безкоштовно на перший місячь, а з другого по 120 злотих місячна зелена карта коштає.
Я вчора була в офісі пзу
Ответ дляАноним Первый
Я вчора була в офісі пзу
Зараз подешевіли. Місячна 627 грн
Тільки незнаю де купити онлайн
Аноним Первый• 06 апреля 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Зараз подешевіли. Місячна 627 грн
Тільки незнаю де купити онлайн
Починаючи з 2 березня на період воєнного стану встановлюються спеціальні тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка» для легкових автомобілів (тип А) зі строком дії 15 та 30 днів, у розмірі 50% від діючих розмірів (у гривні).
2. За умови відсутності паперових бланків «Зеленої картки» договори можуть оформлюватись у чорно-білих копіях або шляхом генерування pdf-файлів.
Після оформлення договору та здійснення оплати, страховики внесуть дані про нього до Централізованої бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України та надішлють страхувальнику pdf-файл страхового сертифікату.
Автор
Я сегодня в Pzu в офисе Польши продлила бесплатную месячную, которую дали на границе
Выбрала ее, так как на пункте пропуска сидели представители этой компании и я уже была в базе
138 злотых на месяц продлила, спрашивали объём двигателя, тип коробки передач, пробег и «возраст» авто
Ответ дляАноним Первый
Я вчора була в офісі пзу
Купляла в Оранті. На місяць щось до 640 грн (6387?...)
Теж не ризикнула без ЗК виїжджати.
Потім на місяць візьму місцеву безкоштовну. Потім - за потреби буду місцеву брати. Або, сподіваюся, можна буде додому їхати.
Теж не ризикнула без ЗК виїжджати.
Аноним Первый• 06 апреля 2022
Ответ дляOlenaS
Теж не ризикнула без ЗК виїжджати.
Я в кінці лютого теж брала в оранті, заплатила 1300 грн.
Аноним Первый• 06 апреля 2022
Ответ дляOlenaS
Можливо, у вас авто нове чи дуже шикарне.
Перед тим, як купляти, я помоніторила - усюди ціни були однакові. Взяла просто там, де багато років страхуємо авто
Ні, в мене скромний фольцваген гольф 20 річної давнини)
Ответ дляАноним Первый
Дуже Вам подякувала за ссилку
Думала таке то незнати скільки чекати треба, а це все автоматично, за хвилинку прийшло
Аноним Первый• 07 апреля 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Дуже Вам подякувала за ссилку
Немає за що)
Удачі вам ,у ваших справах!