а підкажіть - це яко подавати ВПО ,то за основним місцем проживання за дитиною втрачається місце в садку ?
Nyavka_mavka• 06 апреля 2022
Та ні, вперше таке чую. Оформила впо, чекаю поки садочки тут відкриються. Потім планую назад в Київ повернутись і водити в наш
Ответ дляNyavko
я не стверджую , а запитую ... ДУмаю може з тих, хто подався, то казали за цю інфу