Створювала тут тему про те що набрала за період війни 7 кг. Дякую всім за поради - процес пішов , але тепер друге питання за 4 дні 2 кг то нормально чи це швидко? Чому питаю, щоб не було так, що зараз скину, а через місяць повернуться в подвійному розмірі. Стосовно втрати ваги : виключно змінила харчування прибрала хліб, солодощі. Залишилось м’ясо риба овочі і фрукти в першій половині дня. Всім дякую.
Ответ дляMeli-4fab
Та їх і не було , не маю такої схильності
Вуглеводи утримують воду. Вуглеводи прибрали. Вода зменьшилася. Це приблизно.
Але це не жир був🙂
А далі поступово жир і м’язи будуть зменьшуватися. Без фіз активності це нормально. Їжте білок обов‘язково
Ех, де взяти силу волі?🙁
Але це не жир був🙂
Ех, де взяти силу волі?🙁
happy camomile• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Я гуляю тут постійно, але вага від цього не дівалась, я так розумію в першу чергу харчування, потім як не буде загрози суглобам можна спорт
Не знаю,как кому,но мне всегда надо добавлять спорт,чтобы кожа была в тонусе.На первых порах не обязательно аэробное,а пилатес,йога и ходьба.И худеть больше ,чем на 3-3,5 кг в месяц тоже не айс.Надо же,чтобы и кожа лица была в тонусе и не обвисшая.
Ответ дляFilomena
Але це не жир був🙂
Ех, де взяти силу волі?🙁
Але це не жир був🙂
Ех, де взяти силу волі?🙁
Після того як побачила цифру на вагах і проаналізувала наслідки для здоров’я або беру себе в руки або я паціетн гінеколога - ендокринолога надовго(
Ответ дляhappy camomile
Дякую, зараз точно нічого крім ходьби я не добавлю, але я в день проходжу не менше 8 км і тільки набирала вагу - я думаю це все таки гормональний збій на фоні стресу.
happy camomile• 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
То не запихивайте ничего. Первый раз слышу, что за это время потолстели. Все худееют
Все люди разные.Я всегда на стрессе худею и кусок в горло не лезет,а в первую неделю войны,когда в Киеве херачили нехило так я жрала,как не в себя.Это первый раз в жизни такая реакция на стресс была.Но и поправилась я аж на 1,5 кг,спасибо йоге.
Ответ дляMeli-4fab
Да )
Сахар и хлеб убрать нафиг )
Я по моле заметила , что оч вредит кофе с молоком , капучино . Сразу вес возвращается
Сахар и хлеб убрать нафиг )
Ответ дляkamilla11
Да )
Сахар и хлеб убрать нафиг )
Дякую, за каву з молоком тут її п’ють всі і 24/7 я за компанію теж вранці пила, коли замовляєш чай приносять але завжди перепитують по 2 рази чи дійсно я хочу чай)))
lana_banana04• 07 апреля 2022
Нормальный отвес, если только начали худеть - это уходит вода. Смотря какой стартовый вес и как худеете (сколько едите, есть ли спорт) - за первую неделю может быть -5-10 кг, потом уже не так интенсивно будет