Morezza• 07 апреля 2022

Харчування під час лікування Акнетином.

Мирного неба! Допоможіть, будь ласка, розібратись із меню під час лікування Акнетином. Що потрібно їсти і чого не можна? Всім вдячна за відповіді.
Дресса• 07 апреля 2022
А в чем связь Акнетина и питания? Хотя… я знаю он даёт побочки на печень, мне врач говорила что надо сдавать каждый месяц печеночные пробы. Значит обычная диета- меньше жирного, жареного, яиц. Я если честно не придерживалась. Самое главное это солнцезащитный крем обязательно а то вылезут пигментные пятна
Julia2104• 07 апреля 2022
Кожні 14-20 днів консультація у дерматолога після здачі аналізів. Тобто, аналізи ви здаєте кожні днів 19. З харчування- виключити жирне, яйця, субпродукти. Істи більше жовтих овочів. Алкоголь заборонений.
автор Morezza • 07 апреля 2022
Ответ дляДресса
Это жирорастворимый витамин. Для усваивавания нужен жир, но и диету соблюдать нужно. Как результат? Про анализы и солнцезащитный крем говорила врач, спасибо.
автор Morezza • 07 апреля 2022
Ответ дляJulia2104
Я думала, що навпаки потрібно виключити овочі жовто-помаранчеві, щоб не було перенасичення віт.А. Дякую.