Олечечччка• 09 апреля 2022

Девочки, как вы думаете, освободят ли окупированные територии?

Создаю эту тему, чтоб поговорить и послушать мнения советчиц. Так уже надоел этот оркостан в моем городе. Уже неделю на улицу не выхожу, чтоб их не видеть. Как вы думаете, освободят ли все оккупированные территории? Не бросят ли нас?
Abrado• 10 апреля 2022
Блін, я не розумію, як можна бути ’проросійські настроєними’, ну настроївся, то ж чемоддан-вокзал... Що в росіі було краще ніж у нас?! Я пам´ятаю, що наші родичи з Бєлгорода 2 рази на місяць їздили в Харків за продуктами, бо в нас було значно дешевше і смачніше. А як ми до них приїзджали, то були здивовані, було таке відчуття, що час у них зупинився... люди якось одягнені в якийсь застарілий не модний одяг, пісні на радіо і в парках ще з часів мого дитинства, ну, я не можу передати, але ми з чоловіком тоді ще й розмовляли, що неначе в совок попали. Не можу сказати, що все погано, але якось не те... Ну, і добре, от ти проросійски настроєний і не хочешь в євросоюз і проти майдану, так якого біса ти сидиш в Україні? Ну й мандруй туди, де приємніше жити... а то бендерівці, нацики, ВСУ, Азов... щось я дійсно националісткою стала
Coffee is Love• 11 апреля 2022
Ответ дляAbrado
То ж добре. Насолоджуйтеся)
Abrado• 11 апреля 2022
Ответ дляCoffee is Love
То ж добре. Насолоджуйтеся)
Немає чим насолоджуватись. Дуже багато в мені злості, ненависті, болю, жалю, страху. Так за Україну нашу боляче, за людей, дітей страшно.
Читаю форум і бачу скільки непотрібних, дурних слів тут пишуть.
lawyer2006• 11 апреля 2022
Ответ дляanducci
Хіба ця війна не показує, що демократія надає силу? Керує сильніший, і зараз з нами майже весь мир, тому що розділяє наші цінності. Хіба це не робить нас сильнішими за тоталитарного ворога?
Як же ми керуємо? Якби ми керували і контролювали, то вся надпотужна зброя світу була би у нас і ми б зупинили геноцид в Маріуполі і не допустили б ракету на ж.д. вокзалі Краматорська. 43 дні ніхто не взмозі припинити цей тероризм. А об´єктивно можна було б за цей час, якби з нами були всі. На словах це одне, нам треба військовими вчинками щоб всі були з нами. Самий головний показник, що ми не керуємо, це кількість смертей .
anducci• 11 апреля 2022
Ответ дляlawyer2006
Це не тероризм. Повномасштабна війна(( Ворог несе великі втрати.
n.semenova• 11 апреля 2022
Ответ дляОлечечччка
У нас первые две недели проводились митинги с украинскими флагами, столько людей приходило, пока в один момент всех начали разгонять, мужчин начали избивать, потом часть куда-то забрали. Теперь люди бояться. Ещё мариупольцев в городе много, а они многие поддерживают росию
Жесть.Они за Россию и их стирают.Неужели правда?читала что не совсем.
Еленка14• 11 апреля 2022
Ответ дляGreta-a060
Де живуть ващі знайомі,? я теж з окупованої частини України, тут ,у нас глушать зв´язок постійно, ми вже звикли за півтора місяця, саме страшне було на початку, коли ми не розуміли, де відлети, де прилёти, і коли до мене приїхала моя мама з переломом хребта, щоб взнати живі ми чи ні, ото мабуть було найстрашніше за всю війну, а в цій темі мені сказали, що вона вже пожила й досить, треба мені їхати звідси, і моя відмазка , що я не виїжджаю, бо не можу батьків залишити, дуже слабка
Куп´янский район. В моїх немає ніяких відмазок окрім ’нехочу’.
Dr.Reward• 11 апреля 2022
Ответ дляalex512
А кто победил во второй мировой? Подзабыла что то
В мене немає досвіду спілкування з розумово відсталими, тому раджу звернутися до профільного спеціаліста. Провали в пам’яті це вже тривожний дзвіночок, краще не зволікайте
alex512• 11 апреля 2022
Ответ дляDr.Reward

Ясно, вы не в теме, как всегда
За Мариуполь у вас нет тревожных звоночков ? Слушайте внимательно, а то все опять пропустите