Может кто то подскажет как доехать?
Love_Love_Love_• 10 апреля 2022
Якщо я не помиляюсь по Італії взагалі безкоштовного проїзду не було.
Ви зовсім не можете оплатити переліт, на рейн еір там дуже демократичні ціни
Наприклад я літала Варшава Париж і назад за 46€
Кристина 878• 10 апреля 2022
А Варшаві на жд вокзалі Варшава Центральна перед касами є такакругла стійка...там допомагають записатися на бескоштовні автобуси в різні країни
Ответ дляКристина 878
Дякую!
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую! Я можу оплатити переліт,але я з котом.
Ответ дляГРУМЕР
И на варшава всходня, тоже волонтерский центр отправляет в разные страны бесплатно
Дякую!
Love_Love_Love_• 10 апреля 2022
Ответ дляГРУМЕР
Безкоштовні квитки там дають лише по території Польші, далі потрібна пересадка і знову брати квиток
Irina Romanova• 10 апреля 2022
Ответ дляt.fodlash
а платними рейсами котів не возять? тільки безкоштовними?
Да просто халявщица.